Şenkaya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şenkaya İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Akson Mekanik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Şenkaya

Firmamızda görevlendirilecek yemek, çay ve temizlik işlerine bakacak, Temizlik Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Elemanı

NS İzmir Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Şenkaya

İzmir Karşıyaka da bulunan Sigorta Şirketimzide satış konusunda deneyimli çevresine güvenen iş arkadaşları arıyoruz

4 ay önce

Satış Görevlisi

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti - Şenkaya

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti 27 yıldan beri dijital baskı ve baskı sonrası hizmetler sektöründe faaliyet gösteriyor. Konica Minolta (Fotokopi Makineleri), KIP (Geniş Format Lazer Yazıcılar), Brother (Çok fonksiyonel yazıcıları) HP (Geniş format inkjet yazıcılar) Riso (Baskı Makineleri) Nocai (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Summa (Plotter Kesiciler) gibi sektöründe lider markalar ve güçlü ekibiyle Denizli ve Isparta Bölgesi’nde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız; çözüm odaklı, öğrenmeyi seven ve hırslı, karşılaştığı engelleri zorlayıp sonuca ulaşmaktan keyif alacak Satış Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Ofis Personeli

Trend Petrol Turizm Dış Tic Ltd Şti - Şenkaya

Lokasyonu İstanbul-Bakırköyde bulunan 3-4 sektörde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Personeli aramaktayız.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şenkaya

Pendikte bulunan kliniğimize deneyimli Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Çapın Medya - Şenkaya

Medya şirketimizde;Yetiştirilmek üzere,Yüksek gelir ve pozisyon hedefleyen,Yeniliklere açık,Diksiyonu düzgün,Enerjik, takım çalışmasına uygun arkadaşlar arıyoruz.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Global Bilgi Pazarlama Dan ve Çağrı Servisi Hiz A.Ş. - Şenkaya

Belirlenen veriler üzerinden dış arama yaparak ürünlerin satışının, tanıtımının gerçekleştirilmesiBelirli müşteriye doğru bilgilerle satış süreci ve ikna sürecinin uygulanmasıMüşteri ile olan iletişimde olası satış fırsatlarını değerlendirerek aylık performans hedeflerinin yerine getirilmesi

1 yıl önce

ACİL GEMİ ŞANTİYE BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ / TUZLA POSTANE MH

VİZYON VİP - Şenkaya

Tuzla bölgesine bağlı; Postane mh gemi şantiye projemiz’de çalışacak, 24-43 arası, 08:00 -:17:00 haftaiçi 1 gün izin, 2500tl maaş+agi+projede yemek ile çalışcak deneyimli bay-bayan temizlik personeli aranıyor. İşin Tanımı: Geminin içi ve dış temizlik ve Gelen işcilerin kayıt tutulması ve takp edilmesi Şantiye hariç 1 Yıl Temizlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Otel-Hastane-Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: beyazsaray otele yakın Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - Şenkaya

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

5 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri

Saray Medikal Yayıncılık Ltd Şti - Şenkaya

Organize Sanayi Bölgesinde şantiyede görevlendirilecek İş Sağlığı Güvenliği Teknikeri aranıyor.

10 ay önce

Anjiyo Teknisyeni / Hemşiresi

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Şenkaya

Kavacık merkezli şirketimizde görevlendirmek üzere;Anjiyo Hemşire/Tekniker” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bark Bina Yönetimi Dan ve Tem Hiz Ltd Şti - Şenkaya

VizyonumuzProfesyonel bina yöneticiliği konusunda; uzmanlığı, güvenilirliği , hızlı isabetli ve doğru karar verebilirliği ile teknik sorunlarınızı çözmek. İnsan ilişkilerindeki hassasiyeti, arabuluculuğu , butik çalışmaları , kanunlar ve etik kurallar çerçevesinde tarafsızlığı ile fark yaratan bir firma olmak. Çalışmalarımızın hem farkını görmek hem de etik olarak olumlu sonuçlarını almak bizim başarımızdır.

6 ay önce

CNC Lazerle Kesme Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Şenkaya

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Lazer Kesim Operatörleri alınacaktır.

6 ay önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Şenkaya

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Tendure Reklam ve İletişim Hizmetleri Ltd Şti - Şenkaya

Telefon, mail akışının yönetilmesi,Gelen-giden posta, kargo işlemlerinin takip edilmesi,Evrak takibi, dosyalama ve arşivleme işlemlerinin sistematik olarak yapılması,Misafir karşılanması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi,Toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması ile ilgilenecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

3 ay önce

Şantiye Depocusu

Taşçılar Madencilik Tur Yapı San ve Dış Tic A.Ş. - Şenkaya

İstanbul/Beyoğlu ilçesine bağlı Piyalepaşa şantiyesinde Alüminyum dış cephe kaplama işinde deneyimli Depocu personel aramaktayız.

11 ay önce

Ziraat Mühendisi

Hakdan 1 İnş Mak Müh Tarım San ve Tic Ltd Şti - Şenkaya

Ankara Sincanda bulunan zirai ilaç bayimiz de Ziraat Mühendisi veya Ziraat Teknikeri alınacaktır.

1 yıl önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Şenkaya

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Meydancı

Acroter Hotel - Şenkaya

Datçada bulunan otelimizin genel alan temizliğinden sorumlu olacak Meydancı arıyoruz.

1 yıl önce

Restoran Yöneticisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Şenkaya

Restoran zincirinde görevlendirilmek üzere Restoran Şefi aranmaktadır.Restoranın işletme performansından sorumlu olmak,Personele görev paylaşımı yaptırmak,Personeli eğitmek ve yönetmek,Personele gerekli durumlarda motive amaçlı öneriler sunmak,Restoran satış durumunu ve kar oranlarını analiz etmek ve planlamak,Gıda kontrolü, personel kontrolü ve satış kontrolü yapmak,Bütçe belirlemesi yapmak ve üst düzey yöneticiye durumu aktarmak,Restoranda vardiyalı sistem kurarak düzen oluşturmak,Müşterilerin öneri ve şikâyetlerini dinlemek, cevap vermek,Hijyen, kalite kontrol, personel sağlığı ve iş güvenliği sağlamak.

3 gün önce

Erzurum Geneli Sektörler