Selçuk İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Selçuk İş İlanları


SATIŞ ELEMANI

AFİTAP GİYİM - Selçuk

Bünyemizde çalışmak üzere Part&Full BAYAN eleman alınacaktır. *Satış tecrübesi olan *Diksiyonu düzgün -Maaş+Yemek verilecektir. Bosnahersek ve zafer olarak iki şubemiz için de ihtiyaç vardır . 05532977681

1 gün önce

Bulaşıkcı

Bursa kebap evi - Selçuk

18 40 yaş arası bulaşıkçı

2 gün önce

Satış Danışmanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Selçuk

Satış Danışmanı arıyoruz.

4 gün önce

Güvenlik Görevlisi

Konsept Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Selçuk

Sarıyer -Zekariyaköy de bulunan elit site projemiz için kimlikli Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.Çalışma şekli 2+2+2Maaş 2400 + Agi

4 gün önce

Muhasebe Personeli

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Selçuk

Muhasebe Personeli alınacaktır.

4 gün önce

Makine Mühendisi

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Selçuk

Makina Mühendisi alınacaktır.

4 gün önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Soru Kalesi Bilişim Eğitim San Tic Ltd Şti - Selçuk

Firmamızın Anadolu yakasında, satış ve pazarlamasını yapabilecek, dinamik, prezantabl Pazarlamacı (Satış Temsilcisi) arıyoruz.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office

Bil Kalite Danışmanlık Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri - Selçuk

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office arıyoruz.*Firmalara dönemsel değişen ürün bilgilerinin verilerek randevu alınması üzerine dayalı çalışma sistemi mevcuttur.*Alınan randevulardan dönen sözleşmeler üzeri satış üzerinden + telefon desteği yapılacaktır. *Firma olarak bekletimiz sunumu yapılan ürün hakkında kaliteli randevuların alınmasıdır. *Telefon üzerinden kesinlikle satış yapılması işi değildir...*Gün içinde yapılan görüşmelerin belirlenen excell tablolarına düzenli girişleri sağlanması beklenmektedir. *Daha detaylı bilgi Ankara ilinde ikametgah edenler için yüz yüze verilecektir.

5 gün önce

Vasıfsız Eleman

Miya Denizcilik - Selçuk

Özel gemilerde ve yatlarda çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

5 gün önce

Satış Danışmanı

Yazıcılar İklimlendirme - Selçuk

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Montaj Elemanı

Doğan Dekorasyon Bekir Dağdelen - Selçuk

Mobilya mağazasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

5 gün önce

Aşçı

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Selçuk

Mimarsinan OSB çalıştırılmak üzere Aşçı aranmaktadır.

5 gün önce

Satış Destek Personeli

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Selçuk

Şirketimiz Ümraniye Y.dudullu mahallesinde 2.100 m2 üretim alanına ve 70 personel sayısına sahiptir.Paslanmaz kapı kolları ve banyo aksesuarları üretimi yapmaktadır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Destek Personeli aranmaktadır.Satış ekibine destek olmak ve imalat müdür ile montaj bölümleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,Alınan siparişlerin sisteme kaydını yapmak,Siparişi alınan ürünlerin zamanında ve istenilen kalite seviyesinde müşteriye ulaştırılmasını sağlamak.

5 gün önce

Saha Araştırmacısı

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Selçuk

Araştırma sektöründe çalışabilecek 18-50 yaş aralığında bay / bayan Saha Araştırmacısı anketörler aranmaktadır.

5 gün önce

Satış Danışmanı

Private Gym - Selçuk

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Kulübümüze gelen müşterilerin ihtiyaçlarına göre üyelik sistemimizi aktarmak,Yeni müşterilere ulaşabilmek için satışta ki ahtapot kanallarının (Atcall, Calling, Referans v.b.) tamamını etkin bir şekilde kullanmak.Kazanılan üyenin memnuniyetini maksimumda tutmak.

5 gün önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sevgi Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Selçuk

Kurumumuzda Tam zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

5 gün önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Sezadan Dekoratif Tasarım Uygulama San ve Tic A.Ş. - Selçuk

Sezadan bünyesindeki Şamban Abajur markası olarak, düğün dekor malzemeleri üreticisiyiz ve tüm Türkiyeye ve onlarca yabancı ülkelere ihracat yapmaktayız. Sezadan bünyesindeki Şamdan Abajur markamızın ve diğer markalarımızın sosyal medya hesaplarına resim ve video görsel içerikleri üretebilecek müşteriler ile ilgilenebilecek Sosyal Medya Yöneticisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Wordpress bilginizin olması tercih sebebimizdir.

5 gün önce

Asistan

Işık Yapı Tasarım - Selçuk

Bayan Asistan aranıyor.

5 gün önce

İmalat Müdürü

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Selçuk

Paslanmaz kapı kolları imalatı yapan firmamız için İmalat Müdürü aranmaktadır.Üretim işlemlerini iş talimatları ile kalite standartlarına bağlı olarak yürütmek,Siparişlerin zamanında ve eksiksiz şekilde üretilmesini sağlamak,Üretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılmasına katkıda bulunmak,Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,İmalat süreçlerinde ortaya çıkan aksaklıkları tespit etmek ve giderilmesi için çalışmak,Üretim hedeflerini şirket tarafından belirlenmiş maliyet planı çerçevesinde gerçekleştirmek,Haftalık ve aylık imalat raporlarını düzenlemek ve üst yönetime iletmek,Makinelerin bakım ve verimliliğini denetlemek,Üretim makinelerinin bakım ve onarım çalışmalarının ilgili prosedür ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak,Bakım ve onarımla ilgili kayıtların tutulmasını sağlamak ve ilgili birime raporlamak,Fabrika imalat alanındaki personeli koordine etmek ve denetlemek,Personelin mesleki gelişim ve eğitimlerine liderlik etmek,Görev aldığı sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek,İş güvenliği ve çevre talimatları ile ilgili yasa ve düzenlemelere uygun çalışma düzeni sağlamak.

5 gün önce

Asistan

Yazıcılar İklimlendirme - Selçuk

Yoğun çalışma hayatına alışkın, seyahat engeli olmayan Asistan arıyoruz.

5 gün önce

Proje Danışmanı

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Selçuk

Şirketimiz tarafından yapılan güneş santrallerinin proje geliştirme aşamasında sözleşmeye bağlı Proje Danışmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Spor Eğitmeni

Portakal Spor Keşan - Selçuk

Sadece bayanlara hizmet veren salonunuzda görevlendirilmek üzere Spor Eğitmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Yemekhane & İdari Kat Personeli

Altınekin Unlu Mamulleri Gıda San Tic Ltd Şti - Selçuk

Altınekin Unlu Mamulleri & Bonex, 1975den beri var olan markamız, Toprağımızdan Sofranıza Bir Armağan mottosu ile başlamış, katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Altınekin Unlu Mamulleri Bonex Bünyesinde Çalışabilecek Yemekhane & İdari Kat Sorumlusu Arayışımız Bulunmaktadır.İş Kapsamı:45 kişilik yemek yapılacaktır.Sadece 20-25 kişilik yemek tabldotlara konularak servis edilecektir.Yemekhanenin kendi ve bulunduğu katın koridor vb. genel rutin temizliği yapılacaktır.İdari birime çay servisi yapılacaktır.

1 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - Selçuk

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Selçuk

Kurumumuzda çalışmak üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

1 hafta önce

Direksiyon Eğitmeni

Akbaş Mtsk Eğitim Emlak Tic Ltd Şti - Selçuk

Sürücü kursumuzda istihdam edilmek üzere Direksiyon Eğitmeni aramaktayız.Öğle yemeği dahil toplam çalışma süresi 8 saat olup özel ders ve Pazar sınav görevleri ayrıca ücretlendirilir.Ön başvurular yalnızca cv ile kabul edilecektir .

1 hafta önce

Satış Elemanı

Altınekin Unlu Mamulleri Gıda San Tic Ltd Şti - Selçuk

Altınekin Unlu Mamulleri & Bonex, 1975den beri var olan markamız, Toprağımızdan Sofranıza Bir Armağan mottosu ile başlamış, katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.Altınekin Unlu Mamulleri Bonex Bünyesinde Uzun Soluklu Çalışabilecek Tezgahtar & Satış Elemanı Arayışımız Bulunmaktadır.

1 hafta önce

Satış Destek Personeli

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Selçuk

Bünyemizde istihdam edilmek üzere,Türkiyenin önde gelen gıda perakende firmasının; İstanbul içinde çeşitli marketlerde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek görevlerinde bulunabilecek BAYAN Satış Destek Personeli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır;

2 hafta önce

Havalimanı Operasyon Elemanı

Thomas Cook-Diana Turizm Otelcilik Tic ve San A.Ş. - Selçuk

Antalya Hava limanında gelen misafirleri karşılayıp yönlendirecek Havalimanı Operasyon Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Mali Müşavir

Cihan -Eralpler Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Selçuk

Mikro program bilgisine sahip belgeli Mali Müşavir alınacaktır.

2 hafta önce

Selçuk İşkur İş ilanları

Selçuk iş ilanları Son yıllara da bakıldığında iş anlamında yükselene bir değer haline gelmiş olan ve bu bakımdan da insanlar için işsizlik sorunları son derece büyük bir sıkıntı sıfatını almış durumadır. Gerek iş alanında ki azalma ve gerek ise ülkemizin de sessiz bir çığlık içerisinde kriz içinde olduğu de bilinerek bu gibi işsizlik sorunlarının da nüfusun artması ve dışarıdan gelen göçler sebebiyle genişlediği bilinir. Tüm bunlara karşıt olarak Selçuk civarında yaşayanlar için iş fırsatlar olmakta ve sistem üzerinden ulaşarak gerekli iş adreslerine kontak kurun ve iş sahibi olun. Günümüzde de bu sistem üzerinden yapacağınız ve referansı olduğumuz her türlü iş ortamlarında iş şartlılarını elde ederek size yönelik içeriklere de erişmeniz için bu değerler sunulmaktadır.
Selçuk Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutçu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökçealan, Havutçulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer, Zeytinköy
Selçuk İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35750, Konak / İZMİR
Selçuk İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler