Selçuk İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Selçuk İş İlanları


Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Selçuk

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Selçuk

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Selçuk

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Selçuk

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Selçuk

Şirketimiz Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.

2 hafta önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Selçuk

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

2 hafta önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Selçuk

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Selçuk

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

2 hafta önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Selçuk

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Selçuk

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Selçuk

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Selçuk

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

2 hafta önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Selçuk

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

2 hafta önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Selçuk

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

2 hafta önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Rengarenk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Selçuk

Kayseri merkezde bulunan kurumumuza öğrenci artışından dolayı Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni-Özel Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Şimşekler Kundura Hediyelik Eşya Gıda Pey İnş San Tic Ltd Şti - Selçuk

İç giyim ve mayo satışı yapmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Selçuk

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Azizoğlu Otomotiv - Selçuk

AZİZOĞLU OTOMOTİV FİRMAMIZA, Kadın, Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Yapacağı iş temizlik yemek vs çay servisi Aylık 2.000₺ Net maaş verilecektir. Günlük 6 kişilik öğle yemeğidir ve gelen müşterilere çay servisidir.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Selçuk

Muhasebe Elemanı” arıyoruz.

2 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Selçuk

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

1 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Selçuk

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

1 ay önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Selçuk

Barista aramaktadır.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Selçuk

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

En Ala Cafe Bıstro - Selçuk

Garson arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Sağlam Lojstik - Selçuk

Ofisimizde çalışacak Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

Ayes Yayınları - Selçuk

Haftaiçi 10:00 17:30 saatleri arasında düzenli olarak okulların aramasını yaparak, test kitabı satışımızı gerçekleştirmek üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aranmaktadır.Lise okul gruplarının verilen veriler üzerinden aramasını yaparak temel yeterlilik ve alan yeterlilik testlerinin okullara satışı sağlanmaktadır. Home ofis olarak evden çalışma sağlanmaktadır.Prim usulü ödeme yapılmaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Selçuk

İnsaat şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Gülhanım Kız Yurdu - Selçuk

Özel kız öğrenci yurdumuzda yatılı kalabilecek görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Fazlıoğlu Kimya Yapı San Tic Ltd Şti - Selçuk

İnşaat ve kimya üzere faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aranıyor.

1 ay önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Selçuk

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Selçuk İşkur İş ilanları

Selçuk iş ilanları Son yıllara da bakıldığında iş anlamında yükselene bir değer haline gelmiş olan ve bu bakımdan da insanlar için işsizlik sorunları son derece büyük bir sıkıntı sıfatını almış durumadır. Gerek iş alanında ki azalma ve gerek ise ülkemizin de sessiz bir çığlık içerisinde kriz içinde olduğu de bilinerek bu gibi işsizlik sorunlarının da nüfusun artması ve dışarıdan gelen göçler sebebiyle genişlediği bilinir. Tüm bunlara karşıt olarak Selçuk civarında yaşayanlar için iş fırsatlar olmakta ve sistem üzerinden ulaşarak gerekli iş adreslerine kontak kurun ve iş sahibi olun. Günümüzde de bu sistem üzerinden yapacağınız ve referansı olduğumuz her türlü iş ortamlarında iş şartlılarını elde ederek size yönelik içeriklere de erişmeniz için bu değerler sunulmaktadır.
Selçuk Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutçu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökçealan, Havutçulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer, Zeytinköy
Selçuk İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35750, Konak / İZMİR
Selçuk İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler