Şehitkamil İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şehitkamil İş İlanları


Genel Muhasebe Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Şehitkamil

İstanbul Ümraniye Esenevlerde bulunan Veteriner Ecza Depomuzda görev alacak Genel Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi ve raporlanmasıGünlük Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, sisteme işlenmesi, kontrolü ve muhasebeleştirilmesi,KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, SGK Bildirimleri, Ba-Bs formu gibi yasal Beyanname sürecinin yönetilmesi,Muhasebe kayıtlarını oluşturarak sisteme girilmesi,Genel Muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirmek,Tarım bakanlığına bağlı sisteme faturalarının kaydını ve kabulünü yapmak (bu konuda eğitim verilecektir).** Sadece online başvurular kabul edilecektir.*** İş yerine mesafesi yakın ve sigara kullanmayan adaylara öncelik tanınacaktır.

4 gün önce

Hemşire-Klinik

Dr. Mehmet Mustafa Ertürk Kliniği - Şehitkamil

Özel klinikte (Muayehane) fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı yanında tam zamanlı Hemşire olarak çalışmak üzere adaylar aranıyor.

4 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fatoş Emlak - Şehitkamil

Emlak ofisimizde tam zamanlı çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.İş alanı saha satıştır.Maaş komisyon usulüdür. Sabit maaş yoktur.Ehliyet şarttır.

4 gün önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Şehitkamil

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Club) bünyesinde bilgi işlem departmanında çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Şirket bünyesinde bulunan cihazların genel kontrolünü yapmak,Donanımsal veya yazılımsal olarak yaşanan sorunların tespitini ve çözümlerini sağlamak,Otomasyon programı üzerinde girişi yapılan verilerin günlük kontrollerini yapmak.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Şehitkamil

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

1 hafta önce

Şantiye Şefi

Gaziantep Tam Yapı San Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Şantiye ağırlıklı çalışabilecek, ama aynı zamanda metraj ve 3D modelleme yapabilecek MİMAR aranmaktadır...

2 hafta önce

Dis Hekimi Asistanı

Özel Medidenta İzmir Sağlık Eğitim Hİz Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Şehitkamil

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Şehitkamil

Açılacak olan tıp merkezimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Tıbbi Mümessil

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Şehitkamil

Açılacak olan tıp merkezimize Tıbbi Mümessil alınacaktır.

4 ay önce

GAYRIMENKUL SATIS ELEMANI

WEST Mimarlik inşaat gayrimenkul - Şehitkamil

Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen, Portföy oluşturabilecek, İkna kabiliyeti iyi olan, Güler yüzlü, Sabit maas + prim esasına göre çalışabilecek, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp “Satılık ve Kiralık” portföyler oluşturacak, Giyimine ve dış görünüşüne önem gösteren, 25 ila 40 yaş arası Bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Gayrimenkul Satış Danışmanları aramaktayız. Şartlar yüz yüze görüşülecektir. İş yerimiz İbrahimli Atatürk Mahallesi'ndedir. CV' lerin fotoğrafları olması gerekiyor, fotogarfı olmayan başvurular dikkate alınmıyacaktır.

4 ay önce

Dönerci ustası

Saltanat - Şehitkamil

Dönerci ustası aranıyor

4 ay önce

Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri)

Kids Anka Aktivite Merkezi - Şehitkamil

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

4 ay önce

Animatör - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Şehitkamil

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Animatör Çalışma Arkadaşları aramaktayız.Çocuk oyunları, ebeveynli gruplar, aktiviteler, atölyelerde ve tiyatro sahnesinde gösteriler düzenleyecek güler yüzlü, interaktif gösterilerde başarılı arkadaşlar aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

4 ay önce

Sekreter

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Şehitkamil

İbrahimli Duisburg Bulvarındaki ofisimizde çalışmak üzere çay ve temizlik işlerine bakabilecek kadın eleman alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:00-18:30 arasıdır. Cumartesi, pazar ve resmi tatillerde çalışmıyoruz.Maaş 1500+Yol+Yemek verilecektir. SGK yapılacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Firmamıza tecrübeli Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Teknik Eleman

Yaprak Botanik Bahçe Üretim ve Tic A.Ş. - Şehitkamil

Bağ - Bahçe işlerinde çalışabilecekElektrik , kaynak ve tesisat işlerinden anlayanTürkmenistan ve Özbekistan vatandaşıTürkçe konuşabilenPasaportu olan Yatılı çalışacak elemanlar.Yatacak yer ve yemek vardır.

4 ay önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Şirketimizin hhp Andulasyon Terapi Sistemleri biriminde aşağıdaki iş tanımı doğrultusunda çalışmak üzere BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz. 1.Hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri gibi merkezlere yapılan ürün (Andulasyon, Andumedic, Andubalance gibi) satışlarının sisteme girilmesi, alıcı ile birlikte teslim tarihinin belirlenmesi, bu teslim tarihine uygun olarak ürünlerin kargoya verilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması, belirlenen teslim tarihinde adrese kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.2. Kargo ile gönderilemeyecek durumlarda ürünlerin şirket aracıyla teslim edilmesi ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.3. Kongre, sempozyum veya özel belirlenen günlerde üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Spor ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.4. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış ve teslimat hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

4 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Saç ekimi alanında Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce bilen Satış Temsilcileri aramaktayız.Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşup/yazamayan ya da daha önceden dijital satış deneyimi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

4 ay önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Hy Dış Ticaret - Şehitkamil

Firmamıza İhracat Operasyon Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatlerimiz :Haftaiçi 08.30-18:00Cumartesi: 11:00-17:00Ofisimiz Küçükçekmece Halkalıda ikamet etmektedir.Alınacak eleman sayısı :2

4 ay önce

Kına Nedimesi

Meşale Kına Evi - Şehitkamil

20 yıllık deneyimli organizasyon şirketimizde kına, nişan, düğün, sünnet organizasyonlarında çalışacak, işini severek yapacak Organizasyon Nedimesi ve Garson aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Ayşe Şimşek Tekstil - Şehitkamil

Perakende satış mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Şehitkamil

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

4 ay önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

4 ay önce

Eczacı

Eczane - Barış Öz - Şehitkamil

Vereseli eczanemizde çalışacak Eczacı aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Mühendisi

Logictechnic Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.Bölgemizdeki fabrikalara müşteri ziyaretleri düzenleme , Gerekli tanıtımları yapmak .proje takibi yapmak, Ziyaret edilen müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak, Tekliflendirme yapma ve satış sürecini takip etme.

4 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Kimya Okyanus - Şehitkamil

KİMYA OKYANUSUN YENİ AÇILACAK BÖLGE SATIŞ OFİSLERİNEKendinizi geliştirip yetiştirebileceğiniz,uzun vade de kariyer yapabileceğiniz, Tecrübeli-tecrübesizİlk etapta sahadan başlayıp daha sonrasında ofis içi idari kısımda; satış destek,halkla ilişkiler,insan kaynaklarına yetiştirilmek üzere 22-35 yaş aralığında Halkla İlişkiler Sorumlusu aramaktayız.

5 ay önce

Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

5 ay önce

Hasar Danışmanı

Yeşil Trafik Hasar Danışmanlık - Şehitkamil

Firmamıza Hasar Danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

4 Efe Hidrolik Kaya Kırıcıları San ve Tic Ltd Şti - Şehitkamil

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci- Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Gaziantep Geneli Sektörler