Şefaatli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şefaatli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Mühendisi

Ayyıldız Sac Profil Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Şefaatli

Çelik konstrüksiyon ve tünel malzemeleri imalatı yapan firmamızda istihdam edilmek üzere Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter

Oficity İş Merkezi - Şefaatli

İş merkezimiz için kat asistanı ihtiyacımız vardır, her katta 20 ofis bulunuyor ve asistan katındaki ofislere misafir karşılama, ikram hizmetleri, kargo-kurye takip hizmeti gibi destekte bulunacak.

6 ay önce

Otomotiv Mekanikçisi

Analiz Oto Servis - Şefaatli

Bmw Mini Land Rover özel servisimiz de çalışmak üzere tecrübeli Otomotiv Mekanikçisi arıyoruz

8 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Onar İletişim - Şefaatli

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek. Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 yıl önce

İhracat Satış Uzmanı

Ussta Yapı Kimyasalları San ve Tic Ltd Şti - Şefaatli

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Satış Uzmanı alınacaktır.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Şefaatli

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Aşba İnşaat Çelik San ve Tic Ltd Şti - Şefaatli

Çelik alanında kendini geliştirmiş İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

9 ay önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Timur Tekstil Kuyumculuk İnşaat Gıda İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Şefaatli

Dokuma, Bayan giyiminde çalışacak Modelist Yardımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aktüel Turizm İşletmecilik ve Seyahat Ltd Şti - Şefaatli

Şirketimizde, Muhasebe Departmanında çalışacak kadın personel aranmaktadır.

10 ay önce

Satış Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Şefaatli

Catring firmamızda çalışacak acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Kuru Temizlemeci

Sasra Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Şefaatli

Kartal İstmarina Avmde bulunan kuru temizleme firmamıza Kuru Temizleme Ustası aranmaktadır. Ürün temizliğinin yapılması ve Beykoz / Riva bölgesinde iş yaptığımız film setine temizlenen ürünlerin firma aracıyla teslimi istenmektedir.

5 ay önce

Tıbbi Sekreter

Promedikal Tıbbi ve Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Şefaatli

İzmir Çiğli de doktor yanında tam zamanlı çalışacak, Tıbbi Sekretere acil ihtiyacımız vardır

1 yıl önce

Medikal Mümessili

Deniz Ecza Deposu Tic A.Ş. - Şefaatli

Özel hastane sektöründe faaliyet göstermekte olan Ecza depomuzda satış departmanında görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aramaktayız.Özel hastanelere gerek telefonla gerekse ziyaretler düzenleyerek şirketimizi temsilen hizmet akışını desteklemek.Hastanelerin ilaç ihtiyaçları doğrultusunda siparişleri almak ve takibini sağlamak.Tahsilat sürecini yönetmek ve finalize etmek.

3 hafta önce

E-Ticaret Uzmanı

Mylife Moda - Şefaatli

İş AçıklamasıHazır Giyim ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Yenişehirde bulunan E- Ticaret departmanında görev alacak, Ticimax altyapısını kullanan e-ticaret sitemiz için veri girişi, içerik düzenlemesi ve sipariş takibi yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Şefaatli

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

Ofisboy

Eleksa Elektrik Elektronik ve Bilişim Sis San Tic Ltd Şti - Şefaatli

Perpa Ticaret Merkezindeki mağazamıza Ofisboy olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Yapılacak İşin Tanımı :Elektrik malzemelerinin hazırlanması, paketlenmesi , sevk durumuna hazır edilmesi.Mağazanın genel tertip ve düzeninin korunması, rutin temizliklerin yapılması.Gelen misafirlerimize çay kahve servis edilmesi.Ekstra durumlarda, sevk yada diğer işler için şirket araçları ile gerekli desteğin sağlanması.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Koş Aksesuar Mağazacılık Ltd Şti - Şefaatli

Kokoş Accessories merkez de çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Sg Dental Klinik - Şefaatli

Nişantaşı veya Güngören şubemizde çalışacak Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

9 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Pin Global Gıda San ve Tic A.Ş. - Şefaatli

Firma Bilgisi;Pin Global Gıda olarak 3 sene süren ar-ge çalışmalarımız sonucunda Himalayalar’dan gelen vitamin ve antioksidanlara sahip 2 ürün grubu oluşturduk.Pin Vitaminli Soğuk Çay, içeriğinde Himalayalar’dan gelen moringa bitkisi sayesinde vitamin & antioksidan bakımından zengin, şeker, kalori, koruyucu ve renklendirici içermez.Pin Vitaminli Soğuk Çay ürün grubumuz İstanbul içi tüm Macro Center mağazalarında satılmaktadır.Pin Energy Tea ise, Himalayalar’dan gelen moringa bitkisi ve doğal çay kafeini sayesinde tüketiciye tamamen doğal çay bazlı enerji sunmakta.Pin Energy Tea ürün grubumuz Amerika, İsviçre ve İngiltere’de satılmaktadır.İş Tanımı• Çok yakında piyasa çıkacak olan “Pin Vitaminli Soğuk Çay” ve “Pin Energy Tea” markalarının dijital reklam, web site, seo metin yazımını yapacak,• Dijital pazarlama ve strateji alanında en az 1 yıl deneyimli,• Yaratıcı fikirlere sahip, metin ve içerik üretiminde yetkin,• Google Ads, Facebook, Instagram, arama moturu vb. platformlar üzerinde kullanılan tüm reklam türlerine hakim,• Tercihen Amazon üzerinde PPC vb. reklam modellerine hakim,• Yönetilen marka hesabının stratejilerini belirleyebilen, hedefler doğrultusunda bütçeyi en verimli şekilde yönetebilen,• Pazarlama kampanyaları ve aylık sosyal medya çalışmalarına yaratıcı fikirler ile destek verebilecek, enerjik ve dinamik genç çalışma arkadaşlarını ekibimizin yeni üyesi olmasını istiyoruz.

2 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kiana Güzellik Salonu - Şefaatli

Mecidiyeköy ve Beylikdüzü şubelerine acil konusunda uzman Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

Yozgat Geneli Sektörler