Savur İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Savur İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu

Reos Tıbbi Cihazlar San ve Tic Ltd Şti - Savur

Firmamız Kemalpaşada yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç için hemodiyaliz solüsyonları üretmekte ve yurt dışında biyomedikal sektörde projeler yapmaktadır. Firmanın kalite yönetim sistemini aktif olarak sürdürmek, Teknik dosya hazırlamak-güncellemek, firmayı her sene denetimlere hazırlamak üzere Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Kabin Memuru

Juma Dış Tic A.Ş. - Savur

T.C. vatandaşı olup T.C. pasaportuna sahip,1990 - 2000 yılları arasında doğmuş (Sadece deneyimsiz adaylarımız için geçerlidir),Mesleğe ara vermiş adaylarımız için son uçuş görevini en fazla 5 yıl öncesinde gerçekleştirmiş olan,İyi derecede İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Kazakça konuşabilen,En az lise veya dengi okul mezunu, (Yurtdışında eğitim görmüş adaylar için denklik belgesi ibraz edilmesi zorunludur. Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Kabin Hizmetleri bölümü mezunu olunması tercih nedenidir.),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecili olan,Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan,Sağlık ve Fiziki Özellikler;Sağlık durumu uçuşa elverişli, (Adaylardan işe başlamadan önce Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş hastanelerden uçuşa uygun olduğuna dair sağlık raporu almaları ve raporlarını Onur Air işyeri hekimliğine onaylatmaları gerekmektedir.)Kadın adaylar için 1.60-1.80 cm, erkek adaylar için 1.70-1.92 cm boy aralığında,Onur Air tarafından yapılacak olan boy-kilo ölçümünde boy ve kilosu orantılı,Onur Air üniforması giyildiğinde vücudunun görünen yerlerinde dövme veya piercing bulunmayan,

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Savur

Firmamıza Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Aşçı

Şakir Şahin Otomotiv Ltd Şti - Savur

Yemek ve çay servisi yapacak tecrübeli kadın Aşçı ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Gözetim Elemanı

Est Yönetim Hizmetleri - Savur

Avrupa Yakası:*Bahçelievler -Yenibosna -Küçükçekmece -İkiteli -Bakırköy -Bağcılar -Esenler -Zeytinburnu -Eyüp -Bayrampaşa -Fatih -Şişli -Çağlayan -Mecidiyeköy *BeyoğluAvcılar -Beylikdüzü -Büyükçekmece -Esenyurt -Kıraç -Yakuplu -Gürpınar Haramidere -Başakşehir *Kayaşehir *Bahçeşehir Anadolu Yakası için:Çekmeköy -Kadıköy -Kartal -Maltepe - Pendik -Sancaktepe -Üsküdar -Ataşehir -Beykoz PROJELERİMİZE;Acil Hemen İş Başı Yapacak Bay-Bayan Gözetim Elemanı 2.750Tl+Yol+Yemek+Agi+SskMAAŞ ORTALAMASI: 2800TL/3200TL + YEMEK + YOL + SSK + AGİVARDİYA SİSTEMLERİ;Sabit Gündüz veya Sabit geceSabah 09:00 Akşam 18:30 hafta sonu tatil2 gece 2 gündüz 2 izin4 Gündüz 2 İzin 4 Gece 2 İzin12 saat çalışıp 36 saat izin3 vardiya 8 saat 6 gün çalış 1 gün izin (isteğe bağlı)

7 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Savur

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Mamak Reyyan Anaokulu için tecrübeli Anaokulu (Okul Öncesi) Öğretmeni aramaktayız.

8 ay önce

Satış Elemanı

Ahmetoğlu Kağıt San Tic A.Ş. - Savur

Ambalaj , kağıt , plastik ve Temizlik ; grubu ürünlerin satışını yapabilecek Satış Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Eyeturk Yatırım Danışmanlığı Gayrimenkul Ltd Şti - Savur

Bağcılar Batışehir sitesinde Eyeturk Yatırım Ofisi’mize; diskiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, özgüveni olan, İngilizce bilen, bilgisayar kullanmaya bilen (Word,Excel) bayan sekreter aranmaktadır.MAAŞ + PRİM + SGKİş Tanımı:Gelen müşteriyi karşılama,Gelen müşteri kayıtlarının oluşumu ve takibi,Gelen telefonları karşılama,Gelen, giden evrakları düzenleyecek ve takip edecek,Misafire çay-kahve servisinin yapılması

6 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Vit Makina Tic ve San Ltd Şti - Savur

İşletmemizde Beyaz eşya ve Otomotiv sektörüne bağlı üretim yapılmaktadır.Aşağıda programlardan her hangi birinden mezun iş tecrübesi olan deneyimli çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.Emekli olup çalışmak isteyen arkadaşlar da şartlarının kriterlerimize uygunluğu durumunda tercihlerimiz arasındadır.Mezun Olunan Programlar;Endüstriyel TasarımEndüstriyel Tasarım Mühendisliğiİmalat MühendisliğiMakine MühendisliğiMakine ve İmalat MühendisliğiMakine, Resim ve Konstrüksiyon

1 yıl önce

Folyo Ustası

Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekor - Savur

Firmamız Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekora tecrübeli film ve folyo uygulama eleman ve ustaları alınacaktır.

10 ay önce

Muhasebe Personeli

Oğuz Akıncı Mali Müşavirlik Ofisi - Savur

Mali Müşavirlik Ofisimize tecrübeli ve yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

İşcan Dış Ticaret Makina Pazarlama Ltd Şti - Savur

Matbaa makineleri üretim tamir bakım revizyon alanında çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Savur

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan e-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Muhasebe Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Muhasebeci arayışımız vardır.2600 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

8 ay önce

Paketleme Elemanı

Şahin Kurumsal Tekstil - Savur

Maske üretim paketlemede çalışacak kadın personeller alınacaktır.

1 yıl önce

Motorsikletli Kurye

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Savur

Esenyurt ve Taksimdeki tercüme ofislerinde çalışacak Motorlu Kurye aranıyor.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Murathan Özer Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Savur

Şirinevler Türk Telekom Mağazamızda çalışacak dış görünümüne özen gösteren satış konusunda kariyer hedefi olan ve bu işe hevesli olan arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

6 ay önce

Montaj Ustası

Gülnarpen Plastik Doğrama San ve Tic Ltd Şti - Savur

Pvc ve cam oda imalatı yaptığımız firmamızda Montaj Ustası aranıyor.

3 ay önce

Turizm Acente Sorumlusu

Gezimall Turizm Organizasyon Ltd Şti - Savur

NEDEN GEZİMALL TURİZM?2012 yılında Ankara Gezi Fırsatları adıyla üniversite etkinlik topluluğu olarak kurulan firma geride kalan 9 yılda Ankara’nın sayılı turizm acentelerinden biri hâline gelmiştir.Çalışma süreciniz boyunca Türkiye’nin bütün bölgelerini görme ve gezme fırsatınız olduğunu lütfen unutmayın. Staj süreciniz boyunca gezmek işiniz olacak. Ayrıca çeşitli etnik gruplardan ve bölgelerden insanlarla tanışma ve arkadaşlık kurma imkanı bulacak, iletişim kurma becerinizi artırabileceksiniz.Ankara merkezli turizm acentemizin ofisinde çalışabilecek sorumluluk sahibi ve iletişim düzeyi yüksek Turizm Acente Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

ITC Bilgisayar Teknoloji İç ve Dış Tic Ltd Şti - Savur

Bilişim firmamızda çalışacak bayan, telefonda satış ve sekreterlik pozisyonunu birlikte yapabilecek personel aranıyor. Microsoft yazılımlarına hakim, bizim tarafımızdan eğitim verildikten sonra telefonda yazılım ürünlerimizin satışını yapabilecek tecrübeli iş arkadaşların müracaat etmesini rica ederiz. Telefonda Satış ve sekreterlik deneyimine sahip tecrübeli arkadaşların başvurmasını rica ederiz.

10 ay önce

Depo Sorumlusu

Yiğit Filtre Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Savur

Türkiyede sektör lideri Asaş Filtrenin Bölge Distribütörlüğünü alan firmamız ithal markalarda ise konusunda lider olan Donaldson Filtrenin Distribütörlüğünü de alarak her türlü Otomotiv, iş makineleri, Ağır hizmet araçları, Sanayi Makineleri, Nakliye Araçları, Deniz Motorları filtreleri ve filtreye ihtiyaç duyulan her sektörde hizmet vermekteyiz. Ayrıca özel imalat gerektiren filtreler firmamızın kendi üretim tesislerinde üretilmektedir.

5 ay önce

Mardin Geneli Sektörler