Savaştepe Elektrik Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Savaştepe Elektrik Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Elemanı

Esteasil Estetik Güzellik Merkezi - Savaştepe

İstanbulda estetik ve güzellik sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir.

3 gün önce

Sekreter

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Savaştepe

İnsaat şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Teknik Eleman

Aydın Fatih Bilgi İşlem San Tic Ltd Şti - Savaştepe

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın teknik servis kadrosunda görevlendirmek üzere Teknik Servis Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Resepsiyonist

Navona Otel - Savaştepe

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kırtızlar Gıda San ve Tic Ltd Şti - Savaştepe

Şirketimizde çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Sevkiyat işlerinin yönetimine destek olmak.İrsaliye ve fatura işlerinin yapılmasına destek olmak.Cari Hesapların TakibiVb. ofis işlerinin takibine ve yapılmasına destek olmak.

1 ay önce

Şarküteri Görevlisi

Güvençli Şarküteri - Savaştepe

Şarkuterimiz de reyon sorumlusu olmak sureti ile aile şirketi içerisine dahil olabilecekDürüst bir mesai arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Housekeeper

Ada Kotur Otel - Savaştepe

24 odalı otelimizde yaz-kış tam zamanlı çalışacak bayan Housekeeper aranmaktadır.

2 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Çinkitaş Metrekare İnşaat Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Savaştepe

Merkezi İstanbul olan (Avrupa) uluslararası fuar organizasyonları ve fuar stantları yapan firmamıza Türkiye ofisi için tasarım departmanına Fuar Stand Tasarım Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Savaştepe

Firmamızda görevlendirilmek üzere İş Güvenliği C Sınıfı aramaktayız.

1 ay önce

Freelance Satış Temsilcisi

AZM Teknoloji - Savaştepe

Teknoloji alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Türkiye geneli freelance satış temsilcileri aramaktayız.

2 ay önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Savaştepe

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

2 hafta önce

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı

Viva İş Güvenliği ve Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Savaştepe

Çalışma yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği açısından uygunluğunu denetleyecek, Tehlikeli durum ve hareketleri tespit ettiğinde müdahale edecek ve durumu raporlayacak, Uygunsuzluklar ile ilgili önlem aldıracak, Yetiştirilmek üzere, En az 5 ay Tersane Tecrübeli Bay İş Güvenliği Saha Personelleri alınacaktır.

2 ay önce

Rehber Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Savaştepe

Branşında deneyimli Rehber Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Savaştepe

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Savaştepe

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Savaştepe

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

2 hafta önce

Web Tasarımcısı

Extra Bilişim - Savaştepe

Wordpress, HTML CSS,,Herhangi Bir Program İle Grafik Tasarımlar Yapabilme YeteneğiOrta seviye SEO Bilgisi, Yaşı 20 den büyük Erkek veya Kadın arkadaşlar aramaktayız. MAAŞ+ SİGORTA+YEMEK verilecektir. Çalışma Saatleri Sabah: 9.00 - 17.30

2 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Noir Pro Creative Studio - Savaştepe

Ankara, Keklikpınarındaki tasarım ofisimize işinde uzman, portfolyo sahibi, daha önce sektörde tecrübe edinmiş, ERKEK ve SİGARA KULLANMAYAN Grafik Tasarımcı arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Gkk Restoran ve Kozmetik Tic Ltd Şti - Savaştepe

Şirketimizde Ofis Elemanı aranmaktadır.İşin Tanımı:*Ticaret, danışmanlık ve araştırma* Ofis dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerinin takip edilmesi,* Şirket müdürüne günlük yapılan işlerin raporunun verilmesi* İdari işler süreçlerine destek olunması, gerekli raporlamaların yapılması.*Ofisin düzeninin sağlanması

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nissa Car Rental - Savaştepe

Araç kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Merkez ofisi Ataşehir Uphill Towers bulunan firmamızda, gelen çağrıları karşılayabilecek, tercihen yabancı dili olan ve gelen çağrı üzerinden satış yapabilecek, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, müşteri memnuniyet ve çözüm odaklı çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Savaştepe Geneli Sektörler