Sarıyer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sarıyer İş İlanları


Vasıfsız Eleman

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Sarıyer

Danışmanlığını yaptığımız projelerde vasıflı vasıfsız olarak adaylar aranıyor.Tekstil projeleri için çay servisi, temizlik, için eleman alımları yapılacaktır.Danışmanlık ofisimizde tüm covid-19 tedbirleri alınmıştır.Ön görüşmeler bizzat yapılacaktır.

3 hafta önce

Satış Mühendisi

Biotech Kimya-Selçuk Akbaş - Sarıyer

Elektrostatik Toz Boya Öncesi Yüzey İşlem Kimyasalları konusunda faaliyet yürüten firmamızda çalışmak üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.

1 ay önce

Kasiyer

Ziver İnşaat Taahhüt Mad San Tic A.Ş. - Sarıyer

Şirketimize ait akaryakıt istasyonunun market bölümünde çalıştırılmak üzere Kasiyer aranmaktadır.Asgari Ücret + SGK + Yemek

1 ay önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Sarıyer

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

2 ay önce

Satış Danışmanı

Patiswiss Çikolata Gıda San ve Tic A.Ş. - Sarıyer

Patiswiss A.Ş. İstanbul Avrupa yakası İstinye Park AVM Beymen Mağazasında istihdam edilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Adayların, İstanbul Avrupa yakası Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Maslak vb. civarında ikamet etmesi uygun olur

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Biçerler Grup İnşaat Tic Ltd Şti - Sarıyer

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Eryamandaki firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri haftaiçi 08:30 - 18:00 Cumartesi 15:00dır.Metromall Avmye yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Elit Gayrimenkul Pazarlama Ltd Şti - Sarıyer

Remax / Royal Ofisinde Remax sistemi güvencesinde çalışacak Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.RE/MAX International :1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır.RE/MAX Türkiye :1997 yılında Türkiye’de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. TOYP tarafından finans ve girişimcilik dallarında “en başarılı genç girişimci ve iş adamı” ödülünü alan Murat Goldstayn tarafından kurulmuştur.Bugün Türkiye ve KKTC’de 60 şehirde 290 franchise ofisi ve 3900ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider olan firma durumundadır.

2 ay önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Sarıyer

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Sarıyer

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Sarıyer

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Taçman Kimya Makine San ve Tic A.Ş. - Sarıyer

Macun çekmesini, mastar yapmasını, polyester yatırmasını bilen ustalar aranıyor. Tercihen kaynak yapmasını bilenler

3 ay önce

Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı/Yöneticisi

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Sarıyer

Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı alınacaktır.Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilen,Kdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilen,Bankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacak,Yönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak.

3 ay önce

Tercüman

Almajed Danışmanlık ve Tercümanlık Tic Ltd Şti - Sarıyer

Arapça - İngilizce - dillerden Türkçeye çeviri yapabilecek Tercüman aramaktayız.Yol masrafı + yemek + maaş + sgk

4 ay önce

Web Master

Nemmak Nem Kurutma Sistemleri - Sarıyer

Firmamızı web alanında ileriye taşıyabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz,

6 ay önce

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Sarıyer

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

7 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Sarıyer

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı aramaktayız.Google Ads hesaplarının kurulumu, yönetimi ve optimizasyonuReklam çalışmalarının analizi ve raporlanmasıYeni kurguların ve stratejilerin oluşturulup uygulanması.Çalışma Şekli:Haftaiçi 09.00 - 18.30

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Esnur Moda Tekstil Tic Ltd Şti - Sarıyer

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

7 ay önce

Şoför

Genç Lojistik - Sarıyer

Firmamızda görevlendirilmek üzere Şoför aranmaktadır.

7 ay önce

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Sarıyer

Manikür pedikür Kalıcı oje protez tırnak jel tırnak Kaş alma Lazer alanlarında kendini yetiştirmiş Güzellik Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz

8 ay önce

Motorsikletli Kurye

Barbecue Cafe Bistro - Sarıyer

Şirket motoru ile çalışacak Motorsikletli Kurye aramaktayız.

8 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Sarıyer

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Görevlisi aranmaktadır.

8 ay önce

Garson

Yasmin Cafe Bistro - Sarıyer

Firmamızda görevlendirilmek üzere Garson aramaktayız.

8 ay önce

Emlak Danışmanı

Yapısönmez Mühendislik İnş Taah San Tic Ltd Şti - Sarıyer

Emlakçi yüzde üzeri çalışacak emlak işine hakim olan bütün masraflar bize aittir. Zıngat emlak jet sahibinden.com üyelikleri mevcuttur bizimle birlikte çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

8 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Barbecue Cafe Bistro - Sarıyer

Mobilya kurulumundan anlayan kamyon sürebilen Sevkiyat Görevlisi aramaktayız..

8 ay önce

Pide Lahmacun Ustası

MiaLoop Cafe - Sarıyer

Firmamız da görevlendirilmek üzere Pide Lahmacun Ustası alınacaktır.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Greenland Rulman Otomotiv San Tic A.Ş. - Sarıyer

Ön Muhasebe ve Sekreter aranmaktadır.İşin Tanımı: Sekreterlik görevinin yerine getirilmesi Resmi yazışmalar, gelen/giden evrak takibini yapmak ve kayıt altına almak Gelen müşteri ve telefonların ilgili birimlere yönlendirilmesi Misafirlerin karşılanması ve ofis genel ihtiyaçlarının takibi Sipariş, sevkıyat organizasyonunu yürütülmesi, Sevkıyat süreçlerinde irsaliye ve faturaların düzenlenmesi Cari hesap mutabakatları ve takibinin yapılması Sipariş kargo süreçlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması Ofis içerisinde saha satış ekibinin randevu ve görüşmelerini organize etmek. Teklif hazırlama konusunda saha satış ekibine destek olmak Telefon ile satışta ikna kabiliyeti yüksek olan,

8 ay önce

Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi

Armix Su Armatürleri - Sarıyer

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi aranmaktadır.

8 ay önce

Proje Danışmanı

Akçev Akdeniz Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Sarıyer

AB-Ipard projeleri ve TC kırsal kalkınma projelerinin, iş planı ve teknik projelerinin yazılması ile ilgili eğitilecek ve görevlendirilecek Proje Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ekstra Sigorta Acenteliği A.Ş. - Sarıyer

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, Sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

8 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Artuklu Yatırım Emlak A.Ş. - Sarıyer

Firmamızda görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

8 ay önce

Sarıyer İşkur İş ilanları

Sarıyer İş ilanları sistemlerinde sizler için sunulan bu bakımdan da yaşantınızda yaşanan işsizlik sorunları açısından da pek çok bireye verilen iş olanakları sayesinde artık büyük destek ve fırsatları da sistem kapsamında yer bularak elde edersiniz. İstanbul Sarıyer ilçesinde ikamet eden ya da konaklayan pek çok birey için bu mağaza alanında uzman ya da kendini geliştirmiş olan bireylere yönelik olan bu iş fırsatlarından artık sizler de elde edeceğiniz içeriklere ulaşarak bu web site üzerinden evrensel değerler ışığında iş sahibi olmanız mümkün olacaktır. Mağazacılık bölümü iş ilanları manasında hemen siz de bu web site üzerinden detaylı bilgi ve iş adreslerine de ulaşarak size yönelik olarak sunulan iş alanlarında hizmetler alınız.
Sarıyer Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ayazağa, Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Yeni, Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Darüşşafaka, Demirci, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Garipçe, Gümüşdere, Huzur, İstinye, Kazım Karabekir Paşa, Kemer, Kısırkaya, Kireçburnu, Kocataş, Kumköy, Maden, Maslak, Merkez, Pınar, Poligon, Pttevleri, Reşitpaşa, Rumeli Hisarı, Rumeli Kavağı, Rumelifeneri, Tarabya, Uskumruköy, Yeni, Yeniköy, Zekeriyaköy
Sarıyer İşkur İletişim Adresi
Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4, 34500, Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
Sarıyer İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 249 29 89 , Fax:(212) 249 08 61 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler