Sarıçam İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sarıçam İş İlanları


Gayrimenkul Pazarlama Asistanı

Wemaks Gayrimenkul - Sarıçam

Kartepe ve çevresinde emlak ve pazarlama konusuna hakim telefon ve internet üzerinden portföy edinecek listelenen bu portföyün her türlü sunumunu ve pazarlamasını üstlenecek bayan danışman ve asistanlar aranmaktadır. Çalışma şekli istenirse serbest olabilir Kısmi maaş ve prim usulüdür, istenirse satışa göre sadece prim ilede çalışılır. Başvuruda bulunmaları halinde geri dönüş sağlanıcaktır.

7 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Cassaba Modern Alışveriş Merkezi Yönetim Dan A.Ş. - Sarıçam

Bünyemizde bulunan elektrik, mekanik ve inşai işlerde destek olarak çalışacak Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Beton Santral Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sarıçam

Beton Santrali operatör belgesine sahip tecrübeli aday arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Tarık Usta Tasarım - Sarıçam

Balıkesir merkez de altın ve gümüş takı tasarım ürünlerini pazarlama üzerine açılmış satış mağazamıza bayan satış temsilcisi alınacaktır...

7 ay önce

Beton Pompa Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sarıçam

Adana Sarıçam Buruk mahallesinde yapılan 619 Adet konut şantiyemizde bulunan kendi beton santralimizden çıkardığımız betonu dökecek Beton Pompa Operatörü alınacaktır. Araçlarımız Mercedes Axor 47 lik ve 36 lık 2 adet pompamız var. Lojman imkanımız mevut.3 öğün yemek imkanımız var.

7 ay önce

Sekreter

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Sarıçam

Ofis İçerisinde çalışacak, İhtiyaç halinde ofis dışında da görevlendirilecek Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Sarıçam

Sorumlu olduğu yöneticisi kapsamında:- Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,- Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,- Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,- Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,- Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek,- Yeni lansmanı yapılan ürün kapsamında gerekli randevuları almak, tanıtım iletişimlerini yapmak.

1 yıl önce

Teknik Servis Elemanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Sarıçam

Ofis içerisinde ve ofis dışarısında görevlendirilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Partner Team - Sarıçam

Partner Team ailesi olarak çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcileri aramaktayız.Kişisel haklar; Maaş,Sgk,Yemek,Prim şeklinde olacaktır

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Dilege İnşaat Mimarlık San ve Tic A.Ş. - Sarıçam

Gayrimenkul satış ofisimizde çalıştırılmak üzere diksiyonu düzgün Satış Danışmanı çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sarıçam

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sezer Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Sarıçam

Rehabilitasyon merkezimizde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Merkezefendi Seçkin Çocuklar Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Başar Kasap - Sarıçam

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Sarıçam

İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı arayışımız mevcuttur.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Dağıtım Elemanı

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Sarıçam

Zarf dağıtım işininde çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz yaya ve motorlu Kuryeler alınacaktır.Bölgeler;KayaşehirBaşakeşehirİkitelli OrganizeHalkalıK.ÇekmeceSefaköyBakırköy

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Sarıçam

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Sarıçam

“Ön Muhasebe-Sekreter” arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Asistan

Buse Nur Yüksel Hukuk Bürosu - Sarıçam

Bu ilan müşavirlik hizmeti verdiğimiz Türkiyenin önde gelen mimarlık şirketlerinden biri adınadır. Kağıthane ilçesinde bulunan şirkette, daha önce asistanlık deneyimine sahip yabancı müşteriler ile konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan kadın Asistan aranmaktadır. Cvbenim.com sitesinden bu ilana online başvurular değerlendirilmeye alınacaktır. CV’lerin fotoğraflı olması rica olunur. ***Telefon ile bilgi verilmeyecektir. Bilgilerinize.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Sarıçam

Bölge Distrübütörü olduğumuz İndomie hazır noodle ve kendi imalatımız olan Neftat Kurabiye ürünlerini sıcak satış sistemi ile belirli rut düzeninde satış pazarlama dağıtım ve tahsilat sürecini yönetebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Sarıçam

Ostimde Demir Sektöründe Hizmet Vermekte Olan Firmamıza, Ön Muhasebe Elemanı ve Sekreter alınacaktır. Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla ,Ücret vb. Yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır.

1 yıl önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Sarıçam

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

1 yıl önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Sarıçam

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Paradigma İş Geliştirme Prodüksiyon Tic Ltd Şti - Sarıçam

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

D&M Bilişim Hizmetleri - Sarıçam

Türk Telekom satışı gerçekleştiren çağrı merkezimize Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Veteriner Hekim

Arman Emea Gıda Tarım San ve Tic A.Ş. - Sarıçam

Adana da kurulu yem fabrikamız (Mera Yem) bünyesinde görevlendirilmek üzere; dinamik, hedef odaklı Veteriner Hekim takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Sarıçam İşkur İş ilanları

Sarıçam iş ilanları sayesinde kısa süre içerisin de artık sizler de hayal etmiş olduğunuz bu iş potansiyeline kavuşabileceksiniz. Hemen sitemiz üzerinden ilgili mesleği işaretleyin ve buraya gelen firmaların eleman alımlarını gözlemleyin. Kendinize uygun olan bu firmalar ile başvurularınızı gerçekleştirin ve kısa süre içerisinde de sahip olacağınız yeni iş alanın da başarılarınızı dile getirin. Maddi zorluklarınızı aşarak yeni yılda daha güzel bir iş istihdamını elde edip her daim başarılı bir çalışma potansiyelini kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mesleğinizle ilgili olan kısma girmek ve iş sahibi olmak adına başvurunuzu gerçekleştirmek. Örneğin mesleğiniz garson ise garson iş ilanları alanını mutlaka inceleyin.
Sarıçam Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Acıdere, Aflak, Akkuyu, Avcılar, Aydınyurdu, Ayvalı, Balcalı, Bayram Hacılı, Beyceli, Boynuyoğun, Boztepe, Buruk Cumhuriyet, Büyük Baklalı, Cerenli, Cihadiye, Çamlıca, Çarkıpare, Çaylı, Çınarlı, Çiçekli, Çirişgediği, Dağcı, Dutluca, Eğeciuşağı, Esentepe, Gökbuket, Göztepe, Gültepe, Hakkıbeyli, Hasanbeyli, Hocallı, Hürriyet, İstiklal, Karaömerli, Karayusuflu, Kargakekeç, Karlık, Karşıyaka, Kaşobası, Kemalpaşa, Kepeztepe, Kılbaş, Kılıçlı, Kızılkaş, Kösefakılı, Küçükbaklalı, Maltepe, Mehmet Akif Ersoy, Menekşe, Mustafalar, Müminli, Orhangazi, Osmangazi, Remzi Oğuz Arık, Sarıçam, Sofudede, Şahintepe, Turunçlu, Ünlüce, Yağızlar, Yarımca, Yavuz Sultan Selim, Yeni, Yeniyayla, Yeşiltepe, Yıldırım Beyazıt, Yürekli
arıçam İşkur İletişim Adresi
Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4, 1040, Yüreğir - ADANA
Sarıçam İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0322) 324 00 17 , Fax:(0322) 321 42 88 , E-mail:adana@iskur.gov.tr

Adana Geneli Sektörler