Sarıçam Saatçilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sarıçam Saatçilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Avukat

Prestige Thermal Hotel - Sarıçam

5 yıldızlı otelleri bünyesinde bulunduran şirketimizde çalışacak Kadın Avukat alınacaktır.

2 gün önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Aklar Gıda Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Sarıçam

Dış Ticaret Sorumlusu olarak görev yapacak adayın sorumlulukları arasında:*Özellikle yurt dışına sevk edilecek ürünlerin sipariş aşamasından teslimine kadar olan süreci yönetmek,*Grup şirketlerinin dış ticaret bölümleri ile dirsek teması çalışarak deneyim paylaşımı ile operasyon kalitesini artırmak,*İthalat/ İhracat uluslararası nakliye, gümrük, antrepo ve iç nakliyelerin organizasyonunu yapmak,*Operasyonel iş akışlarını yönetmek, ekip rotalamaları ve kontrollerini sağlamak,*İşi ile ilgili olan düzeltici ve önleyici faaliyetlerin planlanan şekilde ve zamanında gerçekleşmesini sağlamak,

2 ay önce

Sekreter

Özcan Özkan Timya Sağlık Hizmetleri - Sarıçam

Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Sarıçam

Bünyemizde istihdam edilmek üzere,Türkiyenin önde gelen gıda perakende firmasının; İstanbul içinde çeşitli marketlerde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek görevlerinde bulunabilecek BAYAN Satış Destek Personeli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır;

3 hafta önce

Gıda Mühendisi

Erka Agro İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Sarıçam

Ankaraya açılacak olan yeni yöresel organik mağazamızın personel denetimi ve yönetimini yapacak Gıda Mühendisi arıyoruz.

3 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Mari Özel Güvenlik Danışmanlık A.Ş. - Sarıçam

Arkadaşlar, Haramidere/Boğazköy için Ögg kimlikli bay Güvenlik Görevlisi personel alımı yapılacaktır. Maaş 2500 TL + yemek. Çalışma saatleri 08.00/20.00-20.00/08.00 2+2+2 sisteminde çalışacak .

1 ay önce

Teknik Servis Şefi

Club Marma Hotel - Sarıçam

Bodrum Akyarlar da bulunan otelimizde görev alacak Teknik Servis Şefiaranmaktadır.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Tegmon Travel Agency - Sarıçam

TEGMON TRAVEL ailesi büyüyor,Tegmon ile hayalinizdeki kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ,Kendi işinizin patronu olabilirsiniz.Maaş + Prim sistemi ile çalışıyor. Yol, yemek ve sgk mevcuttur. Organizasyonumuzu büyütecek ve Tegmon ailesini temsil edecek Saha Satış Personeli ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Galata Moda - Sarıçam

İSTANBUL galata kulesinin yakınında bulunan seçkin tasarım ürünlerin satıldığı mağazamıza KADIN FULL TIME İngilizce bilen Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Eşkan Eminferzane - Sarıçam

Büyükçekmece Sinanobadaki muayenehaneye bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır

2 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Aras Otomotiv - Sarıçam

Gelen araçların tamiri, bakımı ve kaporta işçiliğiyle ilgilenecek Mekanik Bakım Ustası kaporta ustası aramaktayız.

2 ay önce

Güvenlik Müdürü

Konsept Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Sarıçam

Sarıyer -Zekariyaköy de bulunan elit site projemiz için Proje Müdürü alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Karşılama ve Servis elemanı

Proje Cafe - Sarıçam

Kafemize ingilizce bilen servis ve karşılama elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Makine Teknisyeni

Makine Coşkun - Sarıçam

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Teknisyeni aranmaktadır.

3 ay önce

Asistan

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Sarıçam

İnternetten satış yapan şirketimize gelen çağrılara cevap verecek ve satış organizasyonunu planlayacak Asistan arkadaşlar arıyoruz.

1 ay önce

Sales Manager

Royal Cave Hotel - Sarıçam

As Sales Manager, you will analyse local market trends and competitor activity to recommend strategies that keep the hotel a leader in the marketplace through the development of future and repeat business. Specifically, you will be responsible for performing the following tasks to the highest standards:Analysis local market trends and competitor activity to identify business leadsDevelop customer accounts and travel within the local area to drive business into the specific hotel/cluster and to increase market/customer share in all revenue streamsNegotiate room rates/packages with corporate clientsDevelop and implement creative local marketing channels, including social media channelsPrepare company contracts for the hotel in accordance with current business and pricing conditionsWork within current business strategies and recognizing potential opportunitiesCooperate with other departments in the hotel to create an exceptional Guest experience and build strong, comprehensive sales programsAttend Sales events, as requiredProduce accurate and timely reports that meet the needs of the Sales Director and senior management to include the reporting of appointments, calls made and business leadsAnswer customer queries in a prompt and professional mannerManage staff performance in compliance with company policies and proceduresRecruit, manage, train and develop the Sales team

1 ay önce

Asistan

Meridyen Kargo ve Taşımacılık - Sarıçam

Danışmanlığını yapmış olduğumuz firmalarla;Anlaşma ve sözleşme takibi yapabilecek.Hesaplama konusunda yetkin.Bankacılık işlemlerini takip edebilecek.Resmi Kurum ve Kuruluşlarla olan işlemleri takip edebilecek.Avcılar Küçükçekmece Beylikdüzü Bakırköy vb. gibi bölgelere erişim ve ulaşım konusunda sıkıntısı olmayan.Çalışma saatleri konusunda esnek olabilecek.İş odaklı; profesyonelce hareket edebilecek. Elinde durmadan telefonla oynamayacak yetkinlikte.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Sarıçam

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Matematik Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

satiş temsilcisi

iska nakliyat - Sarıçam

satiş temsilcisi erpiliç

3 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Hudaverdi Steak Izgara - Sarıçam

Garson aranmaktadır.

6 gün önce

Sarıçam Geneli Sektörler