Sapanca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sapanca İş İlanları


Aşçı

Lila Catering - Sapanca

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza tam zamanlı çalışacak Aşçı arıyoruz.

1 hafta önce

Resepsiyonist

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Sapanca

Firmamızda çalışmak üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

1 hafta önce

Sekreter

Yıldız Elektrik - Sapanca

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Mirsan Oto Lastik San ve Tic A.Ş. - Sapanca

40 yıllık tecrübeye dayalı bir firmada çalışacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Palaz Metal San ve Tic Ltd Şti - Sapanca

*Sipariş sürecini takip etmek*Müşteri tatmini ve memnuniyetinin sağlanması *Tahsilat sürecini takip etmek *Şirketin kar hedeflerini göz etmek*Sipariş oluşturulan ürünlerin tedarik ve sevkıyatının sağlanması *Paslanmaz çelik ürünlerimizin fonksiyonlarını kısa sürede tanımak

8 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Global Sınıf Anaokulu - Sapanca

Ümitköyde bulunan anaokulumuzda tam zamanlı çalışacak personel aranmaktadır.

8 ay önce

Teknik Ressam

Ekm Gıda Makina İnş Taah Tur San Tic Ltd Şti - Sapanca

Orta veya iyi derecede solıdworks kullanabilen , imalatta kontrol şefi olarak görev alabilecek, en az ön lisans mezunu teknik ressam veya makine mühendisi alınacaktır.

8 ay önce

Forklift Operatörü

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Sapanca

Sapancada bulunan üretim tesisinde çalışmak üzere su sektöründe deneyimli Forklift Operatörü çalışma arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd.şti - Sapanca

Yeni açılan Mimarlık ofisimizde çalışmak üzere bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

9 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Sapanca

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Turgay İletişim Dayanıklı Tüketim San Tic Ltd Şti - Sapanca

Vodafon Turgay İletişim Mağazamızda Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Sabah 8:30 Akşam 8:30 Pazarları Tatil Maaş+Sigorta+Prim+Yemek

9 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Sapanca

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

9 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

İlknur Bindalli - Sapanca

Muhasebe bölümümüze tercihen byte muhasebe programını bilen Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

9 ay önce

Kasap

Yaprak Marketçilik Tic Ltd Şti - Sapanca

Merhaba kasap ve şarküteri tezgahından anlayan işinin ehli ustalar arıyoruz.

9 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Zenginler Otomotiv - Sapanca

Oto Kuaför Elemanları aramaktayız.

9 ay önce

Ofis Sekreteri

Etna İletişim ve Güvenlik Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Sapanca

Ofisimize temizlik ile çay- kahve yapımı işlerine bakacak ve telefonlara cevap verip, randevu alacak bayan eleman arıyoruz.Anadolu yakasında ikamet etmesi zorunludur. arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Sekreter

Nacar Mimarlık İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sapanca

Temizlik, Misafir karşılama meşrubat ikramı ve Sekreterya bölümü ile ilgilenecek Sekreter aranmaktadır.

9 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Sapanca

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

9 ay önce

Güzellik Uzmanı

B-Deluxe Beauty Center - Sapanca

B-DELUXE BEAUTY CENTER*Etimesgut bölgesinde bulunan Güzellik Merkezimize Estetisyen-Güzellik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Sapanca

Sektörünün öncülerinden olan firmamızın Sapancada bulunan üretim tesislerinde Kalite Kontrol Sorumlusu olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.Kalite Kontrol süreçlerini takip edecek ( giriş-proses-final-laboratuvar)Kalite Yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlayıp takibini yapacakProses ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlayacak çalışmaları gerçekleştirecekMüşteri şikayetlerini inceleyip kayıt ve takibini yapacakÜretimde çalışan personelin hijyen kurallarına uymasını sağlayıp denetleyecekMakine ve ekipman sanitasyonunun yapılmasını sağlamak

9 ay önce

Aşçı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sapanca

Sapanca Kırkpınar bölgesinde bulunan 4 yıldızlı, alakart restoranı bulunan, 30 odalı otelimizin mutfağında görev yapmak üzere kahvaltı büfesi konusunda deneyimli, personel yemekleri ve organizasyonlarda yemek yapma tecrübesine sahip tecrübeli Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Sapanca

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Azizoğlu Otomotiv - Sapanca

AZİZOĞLU OTOMOTİV FİRMAMIZA, Kadın, Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Yapacağı iş temizlik yemek vs çay servisi Aylık 2.000₺ Net maaş verilecektir. Günlük 6 kişilik öğle yemeğidir ve gelen müşterilere çay servisidir.

1 yıl önce

Housekeeping Elemanı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sapanca

4 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sapanca

4 yıldızlı oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmeti veren Sapanca Kırkpınarda bulunan otelimizde çalıştırılmak üzere Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aramaktayız.

1 yıl önce

Sakarya Geneli Sektörler