Sancaktepe İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sancaktepe İş İlanları


Kimya Mühendisi

Nemkar Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Endüstriyel temizlik malzemeleri üretimi yapan firmamızda, belge alım süreçlerinde, kalite birimine yardımcı olacak Kimya Mühendisi aranmaktadır.

2 gün önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Fatma Sevildi Modaevi - Sancaktepe

İstanbul şubemizde çalışmak üzere Terzi aranmaktadır.Yabancı uyruklular, bir modaevinde profesyonel iş deneyimi olmayanlar veerkek terziler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

2 gün önce

İspanyolca Öğretmeni

Asfen Okulları - Sancaktepe

Okulumuzda görevlendirilmek üzere İspanyolca Öğretmeni aranmaktadır.

2 gün önce

Elektrik Teknikeri

Makel Test ve Mühendislik Hiz Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Periyodik kontrol hizmeti verdiğimiz firmalarımızda elektrik kontrolleri ve ölçümleri yapabilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.Ücret maaş olarak değil yapılan işe göre günlük olarak verilecektir.

2 gün önce

Ebe-Hemşire

Elit İstanbul Sağlık Hiz A.Ş. - Sancaktepe

Acil serviste çalışmak üzere Ebe-Hemşire aranmaktadır.

4 gün önce

Temizlik Personeli

Fores İnsan Kaynakları San ve Tic A.Ş. - Sancaktepe

Banka şubelerinde günlük, haftalık yönlendirmelerle çalışacak Temizlik Personeli aranmaktadır.

4 gün önce

Ofis Asistanı

DR Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Sancaktepe

Uzun yıllardır gayrimenkul sektörü için yazılım geliştiren, sektörde tanınmış kurumsal yapımızda güvenilir, güçlü, hizmet ve satış işletmemizde çalışmak üzere Asistan aranmaktadır.

3 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Evrensel Bilim ve Çocuk Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Kartalda bulunan anaokulumuza Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.

3 hafta önce

Operatör

Metin Akın Metal San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Firmamızda çalışmak üzere Operatör aranmaktadır.

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Sancaktepe

Danışmanlığını yaptığımız projelerde vasıflı vasıfsız olarak adaylar aranıyor.Tekstil projeleri için çay servisi, temizlik, için eleman alımları yapılacaktır.Danışmanlık ofisimizde tüm covid-19 tedbirleri alınmıştır.Ön görüşmeler bizzat yapılacaktır.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Apadox Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Sancaktepe

Şirket bünyemizde şuanlık Home Office çalışacak, bunun doğrultusunda çalışmak için evinde gerekli donanıma sahip Grafik Tasarımcı aranmaktadır.Mesai Saatleri Hafta içi: 10:00 – 20:00 saatleriMaaş + SGK

1 ay önce

Elektrik Teknikeri

Berussa Enerji Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Elektrik sektöründe çalışan firmamız için Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

1 ay önce

Satış ve Tanıtım Elemanı

Sfunc Otomasyon Sistemleri - Sancaktepe

Ne sağlıyoruz?1.Garaj kapılarınızı internet üzerinden istediğiniz her yerden kontrol etmeyi..2.Geçmiş bilgilerinizi kayıt altında tutmayı..3.Misafirlerinizi kapıda beklemesine gerek kalmamasını..4.Ücretsiz bir şekilde sınırsız kullanıcı yetkilendirme imkanı..5.Kullanıcı Adı ve şifreye gerek kalmadan kolay ve basit bir kullanımı..6.Güvenliğiniz en öncelikli konumuz olduğundan kopyalanma ve kaybetme riskini kaldırmış olmayı..7.Akıllı cep telefonunuz olmadan da sadece arama tuşuna basarak yetkili olduğunuz kapıları kontrol etmeyi..8.Çip temin etme,pil değiştirme,çekmeme ve veri kaybı gibi sorunlarla muhattap olmamayı.. ve birçok özelliği..KAPIKONTROL,KAPILARINIZI TEKNOLOJİYE AÇIN...Başvuru yapmış olduğunuz iş ilanı için, sizden beklentimiz;[1].Site yönetimleri ile görüşme yapılarak, kapi kontrol sistemimizi tanıtmak, randevu tarihi oluşturmak ve site yönetimine ait iletişim bilgilerini almak.[2].Kapı kontrol sistemi bir teknoloji hizmetidir. Personele eğitimi ofisimizde verilecektir.[3].İş ilerleyiş planımıza göre personel;İlk etapda şirketimizin belirlediği günlerde part-time çalışacak.(çalışma saatleri sabah:10.00 akşam 17.30) çalıştığı gün için 100 TL ücret alacaktır.(En az 3 Yönetimden almış olduğu iletişim bilgileri ve randevu tarihi teğet edilecektir) Çalışma semtini personel belirleyebilir. Kapıkontrolün demo sürümünü, yönetimle anlaşmaya varıp montaj ettirme  talebi şirkete bildirilirse, ekstra 100 TL ödeme yapılacaktır. Alınacak olan personel sadece sahada birebir görüşmeleri gerçekleştirecektir. Görüşmeler için randevu sistemi bulunmamaktadır.İş programına göre ilk etapda;Belirlenen günlere göre (part-time), Devam edilip daha sonra tam zamanlı satış personeli/danışmanı olarak devam edilebilecektir. 

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Haydar Güngör - Sancaktepe

Mali müşavirlik ofisine bayan eleman alınacaktır. Luca bilen tercih sebebidir.

1 ay önce

Satış Mühendisi

Biotech Kimya-Selçuk Akbaş - Sancaktepe

Elektrostatik Toz Boya Öncesi Yüzey İşlem Kimyasalları konusunda faaliyet yürüten firmamızda çalışmak üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.

1 ay önce

Kasiyer

Ziver İnşaat Taahhüt Mad San Tic A.Ş. - Sancaktepe

Şirketimize ait akaryakıt istasyonunun market bölümünde çalıştırılmak üzere Kasiyer aranmaktadır.Asgari Ücret + SGK + Yemek

1 ay önce

Hemşire

Elvan Grup İnşaat San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Elvan Group olarak 6 yıldır Irak Bağdat ve Kerbelada bulunan 2 hastanenin bölüm işletmeciliğini yapmaktayız. Ekiplerimizin tamamı (doktor, hemşire, tercüman, koordinatör vd. ) Türklerden oluşmaktadır. Bağdatda yer alan hastanemiz için Hemşire alınacaktır.Yol, yemek, barınma, güvenlik şirketimiz tarafınca karşılanacaktır.Başvuru niteliğine göre ücret değişecek olup en az 1000 $ olacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Sancaktepe

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Sancaktepe

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.İstanbul-Ataşehir Merkezimiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Sancaktepe

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Sancaktepe

Kahramanmaraş merkezde bulunan çağrı merkezimiz için otelimizin tanıtımını yapacak Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Bsg Gayrimenkul Danışmanlık Ltd Şti - Sancaktepe

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Hayatında yeni bir başlangıç yapıp kazancıyla Türkiye ve Avrupa’da ödül almak isteyenler için iş ilanıdır. 2011 yılında kurulan Remax Zeytin, 3 şube ile hizmet vermektedir. 10 yıllık süreç içerisinde hem ofislerimiz hem gayrimenkul danışmanlarımız sayısız Avrupa ve Türkiye derecelerine imza atmıştır. Gayrimenkul sektörünün liderleri ile beraber çalışmak onlarla aynı sahneyi paylaşmak istiyorsanız bu ilan sizin için. Gayrimenkul Danışmanlarımıza sunduğumuz hizmetler ,İlk 6 ayınızda ücretsiz saha koçu desteği9 Haftalık ücretsiz SUPERSTARt eğitimiKonusunda uzman eğitmenlerden ücretsiz eğitimlerYaptığımız iş yönelim testi sonucuna göre kişiselleştirilmiş ücretsiz eğitimler ve iş gelişim takibiPortföy çekimlerinizde ücretsiz profesyonel fotoğraf ve video çekimiProfesyonel hazırlanmış tanıtım filminiz

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Global Call Center - Sancaktepe

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Sancaktepe lokasyonunda bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Finans ve Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hira İnşaat Malzemeler Mimar Mühendis San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Hira İnşaat A.Ş. merkez ofisimizde ön muhasebe biriminde çalıştırılmak üzere- Şirket muhasebe işlerini takip edebilecek- Evraksal işlerimlerin takibi ve yürütülmesini sağlayacak (bankalar , kurumlar, diğer vs.)- Esnek çalışma saatlerine ve grup çalışmasına uyumlu- İş ahlakı ve disiplinine sahipbelirtilen diğer kriterleri de sağlayan personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Ata Raf Sistemleri - Sancaktepe

Ön muhasebe ve sekretarya için personel aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Hazar Kahve - Sancaktepe

İstanbul Anadolu yakasında ( Pendik – Kartal – Tuzla ağırlıklı ) yer alan belirli akaryakıt istasyonlarındaki stantlarımız için , kahve ikramı ve satışını gerçekleştirecekDış görünüşüne önem veren ve ikna kabiliyeti yüksek bayan elamanlarla çalışmak istiyoruz.

2 ay önce

Mimar

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Şirketimiz bünyesinde mimari uygulama projelerimizde çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sancaktepe

Sancaktepe Ofisimizde görevlendirilmek üzere,*Lise veya Üniversite mezunu,*Sekreterya süreçleri üzerine en az 1 yıl tecrübesi olan,*Tercihen İstanbul Anadolu tarafında ikamet eden, Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı/Yöneticisi

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Sancaktepe

Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı alınacaktır.Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilen,Kdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilen,Bankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacak,Yönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak.

3 ay önce

Sancaktepe İşkur İş ilanları

Sancaktepe İş ilanları açısından İstanbul Sancaktepe bölgesinde yaşayan bireylere ya da ikamet eden insanlara yönelik sunulan bu iş elemanlarında size her türlü destek ve süreçlerde de web sitemiz üzerinden pek çok iş olanaklarınız olmaktadır. Bu yönden de ilgili mesleki alanlarda da sunul bu bağlamda en kolay iş bulma aşamalarında bize içeriklere kontrol ederek bu aşamaları elde eder iş sahibi olabilirsiniz. Ofis elemanı iş ilanları kapsamımda ofis ve ofis çalışmalarında deneyim ve tecrübe sahibi iseniz her türlü bu alanda size bu bağlamda sunulan iş dalları olarak da web adresimizden kontak kurarak ilgili iş adresleri açısından bu iş fırsatlarınızı elde edersiniz.
Sancaktepe Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdurrahmangazi, Akpınar, Atatürk, Emek, Eyüp Sultan, Fatih, Hilal, İnönü, Kemal Türkler, Meclis, Merve, Mevlana, Osmangazi, Paşaköy, Safa, Sarıgazi, Veysel Karani, Yenidoğan, Yunus Emre
Sancaktepe İşkur İletişim Adresi
Osmangazi Mah. Hilal Cad. NO:22/1, 34890, Sancaktepe, İSTANBUL
Sancaktepe İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 561 10 67 , Fax:(216) 561 10 65 , E-mail:sancaktepe@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler