Samandağ İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Samandağ İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Masöz

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Samandağ

Çubukta bulunan bayan hamamıza BAYAN MİSAFİRLERİMİZE kese ve masaj yapabilecek tercihen tecrübeli bayan personeller alınacaktır. Maaş ve ilave olarak prim ödenecektir.

7 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Bifiyatla Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Samandağ

Türkiyenin en güçlü sigorta acentesinin Türkiye operasyonunda görevlendirilmek üzere;Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini benimseyerek müşteri ilişkilerinin yürütülmesi,Mevcut müşteri portföyünün korunması ve geliştirilmesi,Sorumluluk alanındaki kişi ağını geliştirmek ve yeni kişilerin sisteme kazandırılmasını sağlayacak,Portföye yeni müşteriler kazandırmak amacıyla müşteri ziyaretleri yapacak,Sektörel gelişmeler, finansman olanakları, pazarda yer alan rakip firmalar, ürün özellikleri v.b. konularda bilgi sahibi olmak,Satış-Pazarlama işlemleri esnasında tüm süreçleri yönetecek,Sigorta Satış Temsilcisi aranmaktadır.Not: Her ilde minimum 1 maximum 16 kişilik temsilci istihdam edilecektir.Not: Yaklaşık 3 gün sürecek olan ürün ve program eğitimiTarafımızca tamamen ücretsiz olarak Ankarada verilecektir.

2 hafta önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Samandağ

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Lojistik Elemanı

Koçakpark Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Samandağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Elemanı aranmaktadır.Tüm Depo Faaliyetlerinin İşleyiş ve Yönetiminden Sorumlu Olacak, Depo Hareketleri ve Ürünlerin Giriş/Çıkış Kontrollerinin Yapılmasını Sağlayacak,Ürün Sevkiyatlarının Teslimat Noktalarına Zamanında ve Doğru Şekilde Ulaştırılmasını Takip Edecek, Aylık ve Yıllık Raporlar Hazırlayacak,Müşteri Siparişlerinin Takibini Sağlayarak Ürünlerin üretimini zamanında sağlayacak.Depoda Bulunan Teçhizatın Kullanım, Bakım ve İdaresini Sağlayacak,Stok Kontrol Sistemlerini Güncel Tutacak,Depo-Ambar-Kargonakliye Süreçlerini Yönetebilecek,Not: Görüşmeler şahsen yapılacaktır.

6 ay önce

Acil yatılı-yatısız bay bahçıvan personeli / sultanbeyli kurtköy

VİZYONVİP - Samandağ

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, YENİŞEHİR MH PROJE İSMİ: MERKEZİMİZE EN AZ 1 YIL HAVUZ TEMİZLİK VE GENEL TEMİZLİK'DEN ANLAYAN VE AĞIRLIKLI OLARAK BAHÇE İŞİNDE ÇALIŞÇAK DENEYİMLİ BAY BAHÇIVAN PERSONELİ ARIYORUZ PENDİK BÖLGESİNDE OTURAN YADA TEK ARAÇLA MERKEZİMİZE GELEBİLCEK OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖŞK PROJELER DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR, ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 25-41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR VE RESMİ TATİLLER İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 3000TL MAAŞ + ÜCRETSİZ LOJMAN NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ NİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI TEL: 05541429781 - 05051825070

6 ay önce

Housekeeping Elemanı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Samandağ

4 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Vega Lojistik A.Ş. - Samandağ

Saha ve ofisinin düzen ve temizliğinden sorumlu olacak, gerektiğinde diğer bölümlere destek verecek eleman aranmaktadır.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - Samandağ

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Acil Rezidans Bay Temizlik /2380+Agi+Ymk / Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Samandağ

Kadıköy bölgesine bağlı; erenköy mh rezidans projemiz’de çalışacak, 23-43 arası, 08:00 -:17:00 pazar günü izin, 2380tl maaş+agi+ymk ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villla Projelerimizde Çalışmış Olması Tercihimizdir Enaz 1 Yıl Temizlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Projemiz: Erenköy fizik tedavi hastanesine yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Samandağ

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı)

Özel Ege Gönülden Engelli Bakım Merkezi - Samandağ

İzmirde bulunan bakım merkezimizde görevlendirilmek üzere, Sosyal Hizmet Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Motosikletli Kurye

Hml Lojistik A.Ş. - Samandağ

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında deneyimli Motorlu Kurye takım arkadaşları arıyoruz.GENEL NİTELİKLER:Türkiyenin yeni e-ticaret platformu GÖNDER için aşağıda ki niteliklere sahip İstanbul Anadolu yakası bölgesi Tuzla ilçesi için ,İstanbul Avrupa yakası bölgesi Esenyurt, Büyükçekmece ilçeleri için,Motorlu kurye arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı;Bölgesinde Göndere hizmet veren mağazalara düşen siparişleri zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,Müşterilerden yapılan nakit tahsilatların, aynı gün içerisinde şirket banka hesabına yatırmak,Kendisine teslim edilen kredi kartı tahsilatı cihazlarının şarj edilmesi, gün sonu işlemini yapmak.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Üstünler Makina Kaya Kırıcıları - Samandağ

Hidrolik Kaya Kırıcı makina ve yedek parça üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Stok takibi ve teklif, sipariş, satış takibi yapabilecek,Fatura ve Cari hesap borç ve alacak takibini yönetebilecek,Müşteri crm , tedarikçi hesap takbi , personel hesapları takibi ve masraf gider takibinden sorumlu,Kasa TL ve döviz için ayrı ayrı , banka hesapları , çek /senetler ve mali müşavire verileri hazırlayan.

9 ay önce

Satış Elemanı

Zagun İş Güvenliği Danışmanlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Samandağ

İş Güvenliği ve Yüksekte çalışma ürünlerinin satışının yapan sektöründe öncü firmamıza Perpa - Okmeydanı ofisinde çalışacak SatıSatış Ofisine gelen telefonları cevaplanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Satış ofisine gelen müşterilerin karşılanması ve ilgilenilmesi,Satış,Pazarlama,Teklifle ilgili periyodik raporlarının hazırlanması,Montaj planlarının hazırlanması, Satış ile ilgili telefonların cevaplanıp teklif verilmesi,Satış ekibine randevu, görüşme konusunda destek verilmesi,Çalışanların İş güvenliği ile ilgili dosya ve muayeneleri ile ilgili tüm evrak işleriResmi yazışmaları giden/gelen evrakların kayıt altına alınması ve randevu takibinin yapılması,Satış Sonrası satılan ürünlerin gönderimi Kargoya Teslim edilmesiHaftalık bülten ve satış ile ilgili tanıtım maillerinin atılmasıSatış Destek departmanı ile ilgili tüm sekretarya işlerini yürütebilecekÇalışma Saatleri Pts-Cuma 08:30 - 18:00Cmts 09:00 - 13:00

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ynt Sigorta Acenteliği Ltd Şti - Samandağ

Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranıyor.

1 yıl önce

Abkant Operatörü

Uzitek Medikal Savunma San Tic Ltd Şti - Samandağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Akbant Operatörü alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Turkuvaz Organik Gübre San ve Tic A.Ş. - Samandağ

Firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

9 ay önce

Aşçı

Mirza Sakatat Gıda San Ltd Şti - Samandağ

15 kişiye kahvaltı hazırlayıp, öğlen yemeği yapabilecek temizliğe çok dikkat eden çalışacağı katın temizliğinden sorumlu olacak disiplinli bir çalışan arıyoruz. *** Firmayı aramanız sizin için zaman kaybı olacaktır.

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Samandağ

Çay ve yemek servisi yapacak, ortak alan ve ofislerin temizliğinden sorumlu Kadın Çay ve Temizlik Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Eminler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Samandağ

Sigorta acentemize mesleki yeterliliğe sahip Acente Müdürü aramaktayız.

8 ay önce

Hatay Geneli Sektörler