Salihli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Salihli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı

Era Yatırım Gayrimenkul - Salihli

Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri uluslararası gayrimenkul danışmanlık firması era real estate Türkiyenin Denizli / Pamukkale bölgesinde yer alan era yatırım gayrimenkul danışmanlık ofisimize bizimle birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.İş Tanımı ;Çalışma bölgesinde uzmanlık alanında satılık/kiralık portföy oluşturmak.Portföy satmak yada kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak.Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak.Era türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.Çalışmanın dayandığı ekonomik temel faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanmasıdır.

6 ay önce

Grafiker

Es Reklam - Salihli

Tam zamanlı çalışma şekli ile Grafiker arıyoruz.

4 ay önce

PHP Yazılım Uzmanı

Netbudur Telekomünikasyon Ltd Şti - Salihli

İstanbul Ümraniye ofisimizde bizimle birlikte tam zamanlı çalışacak PHP Coder arıyoruz. Kesinlikle remote ekip arkadaşı aramıyoruz. Tercihen ulaşım kolaylığı sebebi ile anadolu yakası ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz. Ofisimiz merkezi konumdadır, metro ve otobüs ile ulaşım mümkündür. Pandemi nedeni ile görüşmeler web üzerinden görüntülü yapılacaktır. Firma detaylarımız vb. bilgileri görüşmede aktarılacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

NohuzSaldere Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Salihli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.

7 ay önce

Manav Personeli

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Salihli

Manav Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı

Gold Team Asansör İnş Otomotiv San Tic Ltd Şti - Salihli

Web tasarım bilgi işlem ve bilgisayar konusunda deyimle iş arkadaşı aramaktayız. Şirket Web siteleri Sosyal medya adresleri kontrol edecek ve geliştirecek tam zamanlı veya yarı zamanlı is arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Salihli

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi (Hollandaca)

Atrcall Çağrı Merkezi - Salihli

Hollandaca/Flemenkce bilen Eleman aranıyor.Heb jij een vlotte babbel? en kan je telefonisch mensen overtuigen? Wil jij een vast uurloon verdienen en in aanmerking komen voor bonussen?Lees dan snel verder!voor een callcenter in Nevşehir zijn wij op zoek naar enthousiaste callcenter medewerkers die het leuk vinden om telefonisch producten of diensten te verkopen. Je kan bellen voor energiediensten Het zijn zowel inbound als outbound calls die je doet!

1 yıl önce

Masaj Terapisti

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Salihli

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Masaj Terapisti takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Anaokulu Öğretmeni

Vadi Çocuk Akademisi-Hazan Kılıç - Salihli

2021-2022 eğitim öğretim yılında okulumuzda çalışmak üzere Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Salihli

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Trakya Pazarı - Salihli

İstanbul Anadolu yakasında market ve şarküteri ürünleri satış ve pazarlaması için ekip arkadaşları aranmaktadır.

11 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Düet Anaokulu - Salihli

Etimesgut Bağlıcadaki anaokulumuz için Anaokulu Öğretmeni (Usta Öğretici & Grup Sorumlusu) öğretmen arıyoruz.

9 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Detay Grup Ofis Makine Ltd Şti - Salihli

Firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Asistan

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Salihli

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri yüksek, sonuç odaklı çalışan, ön muhasebe bilgisine sahip Asistan arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Operasyon departmanına doğrudan bağlı olarak ön muhasebe, faturalama ve idari sekretarya işlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,· Ofis içerisinde yapılan harcamalara ait faturaları listelemek ve ilgili programa girişini yapmak,· Fatura kesmek ve arşivlemek ve ilgili müşteriye gönderilmesini sağlamak,· Kargo ve ihtiyaç olan benzeri konularda destek olmak,· Resmi evrakları dosyalamak, firmaya gelen resmi evrakları ilgili birimlere iletmek, · Resmi belgelerin süre/ vizelerini takip etmek, gerektiğinde belge yenileme için gereken evrakların · hazırlanmasına yardımcı olmak. Resmi ve tüzel kişiliklerle ilgili gerekli ödemelerin takibini yapmak.· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,· Mevcut müşterilerle iletişim halinde olmak,· Ofis içi düzen ve gerekli malzemelerin temini,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Vizyon Biyoteknoloji San Tic Ltd Şti - Salihli

Firmamızın merkez ofisi Çamçeşme Mahallesi Pendikte yer almaktadır.Çay servisi yapacak ve toplam 4 kişiye yemek hazırlayacak kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Fotoğraf Çekimci

Sermay Fotoğrafçılık İçecek Turizm Tic San Ltd Şti - Salihli

İzmir Selçuk Efes antik kentte deneyimli deneyimsiz fotoğrafçı aramaktayız.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Evrensel Bilim ve Çocuk Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Salihli

Kartalda bulunan anaokulumuza Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.

3 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Esenler Bambu Anaokulu - Salihli

3 ve 5 yaş için deneyimli okul öncesi ögretmeni

8 ay önce

Paramedik

Mg Ambulans ve Sağlık Hizmetleri - Salihli

Sancaktepe merkezli ambulans servisimizde görevlendirilmek üzere Paramedik aramaktayız.Lojman imkanımız vardır.

7 ay önce

Manisa Geneli Sektörler