Sakarya İş İlanları, Sakarya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Sakarya İş İlanları


Model /Manken

Ziwod / Umutcan Kuruüzüm - Sakarya

Firmamız için takım arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Satış Elemanı

Sönmez Güvenlik ve Personel Takip Sistemleri - Sakarya

Sönmez Güvenlik Ve Personel Takip Sistemleri firmamızda ,Deneyimli Ofis İçinde Çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

4 gün önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Meday Tekstil Turizm San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Beyoğlu bölgesinde faaliyet gösteren Taxim Lounge Hotelin Önbüro departmanında çalışacak “Resepsiyonist” ve shift alabilecek Resepsiyon Şefi aranmaktadır.

4 gün önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ahjaaz Tour İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sakarya

İstanbul Bakırköyde faaliyet gösteren turizm acentası için otel rezervasyonu departmanında çalışacak Kadın Rezervasyon Görevlisi aranmaktadır. Tercihen deneyimli

4 gün önce

Teknik Eleman

Vestel Servis - Sakarya

Vestel yetkili servisinde elektrik elektronik ve beyaz eşya bölümünde teknik anlamda bilgili çan ve biga servislerinde istihdam edilmek üzere Teknik Eleman ekip arkadaşları arıyoruz.

5 gün önce

İş Güvenliği Uzmanı

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Sakarya

Sakarya da bulunan inşaatımızda görevlendirilmek üzere kısmi zamanlı A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Sakarya

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

5 gün önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Sakarya

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

5 gün önce

Aşçıbaşı

Borani Cafe Lunch - Sakarya

Borani Cafe Lunch mutfağında çalışacak tecrübeli Aşçıbaşı aranmaktadır.

5 gün önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Sakarya

Sakarya da bulunan inşaatımız da görevlendirilmek üzere Tam zamanlı C sınıfı İş güvenliği uzmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Sakarya

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

3 hafta önce

Tiyatro Oyuncusu

Tiyatro A4 Sanat - Sakarya

Bir kamu kurumu sponsorluğunda çeşitli şehirlerde çocuk tiyatrosunda görevlendirilmek üzere Tiyatro Oyuncusu aramaktayız.

3 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Sakarya

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

1 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Sakarya

Sakarya / Arifiye bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Şah Gayrimenkul - Sakarya

2010 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ŞAH GAYRİMENKUL BURSA firmamıza;Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Sakarya

2002 den bu yana bilgisayar satışında ara toptan olarak faaliyet gösteren şirketmize satış bölümünde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcisi arıyoruz. İŞİN TANIMI:*Çamlıcadaki merkezimizde çalışacak ve İstanbul ve tüm Anadoludaki bilgisayar firmalarına satış yapacaktır.*Kendisine verilen ve müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek hergün telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek ara ara da müşteri ziyaretleri yaparak portföyünü geliştirecektir.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göral Sağlık Hız ve Yapı San Tic Ltd Şti - Sakarya

Yalova Armutlu’da bulunan Termal Devre Tatil Köyü için:Satış sonrası müşterilerle sürekli iletişim halinde kalacak ve onların taleplerini karşılayacak “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Borga Group Turizm San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Hollanda merkezli firmamız İzmir, Bodrum ve Alanyada lüks ve ekonomik araç kiralama, otomotiv ve ithalat-ihracat üzerine faaliyet göstermektedir.Ofis içi işleri, yazışmalar, telefonlara bakacak Kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Mimar

Soykan Alüminyum Cephe Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Alüminyum giydirme cephe sektöründe en az 5 yıl deneyimli, autocad ve çizim yapabilensatış ve pazarlama departmanında çalıştırılmak üzere aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 ay önce

Elektrik Ustası

Çetinkaya Bilgisayar - Sakarya

Aktif çalışabilecek Elektrik Ustası aranmaktadır.

1 ay önce

Barista Bar Görevlisi

Rubik's Cafe Restoran - Sakarya

Deneyimli Barista Bar Görevlisi aranmaktadır

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Sakarya

Ön muhasebe departmanında çalışacak Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

PART_TİME İŞ İLANI

ILICA - Sakarya

İş Tanımı Vasıflı + vasıfsız elemanlar alınacaktır. Şirketimizin çeşitli departmanlarında Günde sadece (4) saat çalışarak aylık net sabit 1500 tl maaş + servis imkanı ile çalışacak 17 ile 38 yaş arası bay_ bayan elemanlar alınacaktır. not erkek elemanların öğrenci olması şarttır. Çalışma saatleri sabah 10:30 ile 14:30 VEYA Akşam 17:00 ile 21:00 saatleri arasındadır. Not : Ücretler ilk haftadan sonra haftalık olarak ödenmektedir. (Haftalık 375 TL olarak) NOT:ÇİFT VARDİYA ÇALIŞMAK İSTEYENLER 3000 TL MAAŞ VERİLCEKTİR Adres: Çark Cd. Eyüp Sabri Bey Apt. Kat: 5 No: 10 ( Çark Cad. Migros Karşısı , Öncü Döner Salonun Üstü )I Sakarya Merkez İrtibat: 0 264 2820704 - 0 543 4782288 Not: Başvurular şahsen yapılacaktır. NOT: 14 KİŞİ ALINACAKTIR İş Türü: Yarı zamanlı

2 ay önce

İcra Takip Elemanı

Ada Hukuk Ofisi - Sakarya

Sakarya/Adapazarında bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere İcra Takip Elemanı aranıyor.ADA HUKUK OFİSİ-SAKARYA

2 ay önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Sakarya

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gempaz Gayrimenkul - Sakarya

Firmamıza Emlak-Gayrimenkul Danışmanları aramaktayız.Firmamız gayrimenkul sektöründe 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sektöründe bilgi ve donanım hakimiyet ve güven konusunda lider konumundadır.Tarla, bağ, bahçe, arsa, turistik tesis, fabrika, daire, dükkan gibi gayrimenkullerin kazanılması, kazanılmış gayrimenkullerin hedef müşteri yoğunluğuna sunum ve tanıtımının etkin bir şekilde yapılması hususunda;Burası tam, yeteneğinizi ortaya çıkaracak ve uygulayacağınız yer.En iyi yeteneklerin yeri olduğumuzu vurguluyoruz.Esnek bir çalışma ortamı ve eğlenceli bir iş hayatı.Yeteneğiniz ile yüksek kazanç sağlamanın yolu.Bu kariyer, hayat, zaman senin.Şimdi CV bırakmanın tam zamanı.Part time veya serbest çalışacak elemanlara ihtiyaç vardır.ÖNEMLİ NOT: CV lerinize fotoğraf ekleyiniz.

2 ay önce

Eczane İşçisi

Nur Eczanesi - Sakarya

Dermokozmetik ve otc satış yapma bilgisi ve tecrübesi olan Eczane İşçisi aramaktayız.

2 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Bgs İnteraktif Bireysel Gelişim Sistemleri A.Ş. - Sakarya

Front end teknolojiler konusunda tecrübe sahibi Yazılım Geliştirme Uzmanı arkadaşlar aramaktayız.

2 ay önce

Housekeeping Elemanı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sakarya

4 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sakarya

4 yıldızlı oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmeti veren Sapanca Kırkpınarda bulunan otelimizde çalıştırılmak üzere Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aramaktayız.

2 ay önce

Sakarya İşkur İş İlanları

Sakarya, tekstil, gıda ve otomotiv sektörlerinin ağırlıkta olduğu bir sanayileşme ile ön plana çıkıyor. Bu durum, iş arayan bireylerin daha çok bu alanlarda iş bulabilmesine olanak sağlıyor. Sakarya iş ilanları, birçok genç için farklı iş alanlarında çalışma imkânı sunmakta.
Sakarya Açık İş İlanları
Sakarya, birçok işletme, firma ve fabrikaya ev sahipliği yapmakta; bu kuruluşların işçi ihtiyaçları da Sakarya iş ilanlarına başvuru yapan kişilerden sağlanmaktadır. TÜVASAŞ, Adapazarı Şeker Fabrikası, Türk Traktör, Başak Traktör, Otokar ve ASAŞ Alüminyum, bölgenin en güçlü kartelleri konumunda.

Sadece merkezde değil, ilçelerde de önemli işletme ve kuruluşlar mevcut. Sanayi dışında madencilik, elektrik üretimi ve tarım alanlarında da ciddi gelişmeler yaşanmakta. Sitemizde yer alan Sakarya iş ilanları, iş bulma konusunda size ışık tutacaktır. Burada yer alan ilanlar arasından seçim yapabilir, kariyer hedefleriniz doğrultusunda sağlam firmalarda çalışma imkânı bulabilirsiniz.

Sakarya Geneli Sektörler