Sakarya Yapı Malzemeleri İş İlanları - Pro Kariyer

Sakarya Yapı Malzemeleri İş İlanları


Çay Servis ve Temizlik Personeli

Bkb İzolasyon Metal San Tic Ltd Şti - Sakarya

Bursa Yıldırım Hacıvatta faaliyet gösteren ofisimizde çay , temizlik işlerinde yardımcı olabilecek bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

2 hafta önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Bkb İzolasyon Metal San Tic Ltd Şti - Sakarya

İzolasyon ve çatı malzemeleri satışında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatleri :08.00 / 17:45

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Halpek Yapı Malzemeleri - Sakarya

Logo programında ve inşaat malzemelerinde deneyimli acil Muhasebe Personeli aranıyor.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Çağlar Kılıç Enerji İnşaat A.Ş. - Sakarya

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Fatura girişi ve kontrollerinin yapılması,Tekdüzen hesap planı süreçlerini yürütmek,Muhasebe ve cari hesap ile kayıtları tutmak ve ilgili mutabakatları yapmak,Ay kapanışı çerçevesinde mizan ve masraf merkezi kontrollerinin yapılması,Personel masraflarının kontrol-düzeltme ve muhasebeleştirilmesi,Şirketin tüm muhasebe süreçlerinde aktif rol almak,

2 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Yeşiller Endüstri Hidrolik İnş San ve Tic A.Ş. - Sakarya

Grup Firmamızın Dilovası şubesinde çalışmak üzere; Satış ve Pazarlamacı takım arkadaşı aramaktayız.Firmamız hidrolik pnömatik sektörünün eski ve köklü markalarından olup bu sektörde toptan ve perakende usulüyle makina parçaları, hırdavat, makina yedek parçaları ve endüstriyel her türlü malzeme için satış yapmaktadır.İlaç ve gıda haricinde her şey bulunuyor olup, her isteğe karşılık vermekteyiz.Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her ihtiyaca çözüm bulmak mottomuzdur.Pazarlama açısından çözüm üretebilecek hızlı ve doğru kararlar verebilen piyasa analizi yapabilen müşteriyle samimi ilişki içerisinde olabilen dürüstlüğü ilke edinen ve sonuç odaklı personelleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.Başvuran adaylarımızın sektörü tanıyor olması tercihimizdir. Tanımayanların biraz araştırma yapmalarını rica ederiz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ram Mutlular İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Sakarya

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

2M Grup Yapı İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - Sakarya

Firmamız bünyesinde istihdam edilecek olan Bölge Satış Sorumlusu İç Anadolu bölgesi ve civarında PVC ve Aluminyum kapı pencere aksesuarlarımızın satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, müşteri ziyaretlerinde bulunarak ilişkileri koruyacak, müşteri portföyümüze yenilerini ekleyecek, düzenli raporlama yapabilecektir.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Işık Yapı Tasarım - Sakarya

Firmamızda görevlendirilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Çalışma saatleri : 09.30 - 17.00Cumartesi ve Pazar tatildir.

4 ay önce

Grafik/Grafik Tasarımı Teknikeri

Elite Çelik Kapı İnşaat A.Ş. - Sakarya

Çelik kapı fabrikamızda çalışmak üzere grafik tasarım bilen tecrübeli çizim programlarına hakim çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Ofis Yöneticisi

Işık Yapı Tasarım - Sakarya

Asistan aranmaktadır.

4 ay önce

Montaj Elemanı

Büyük Sağcanlar Kuyumculuk İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Montaj işinde çalışacak tecrübesiz Montaj Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gmf Yapı İnşaat & Emlak - Sakarya

Şirket bünyesinde çalışacak, saha çalışanlarının ve firmalardan gelen evrakları takip edecek, kendine güvenen Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler