Sakarya Toptancılık İş İlanları - Pro Kariyer

Sakarya Toptancılık İş İlanları


Depo Elemanı

Öz Fatih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Sevkiyat ve transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak,Günlük ürün toplama ve sevkiyata hazırlama işlemlerini gerçekleştirecek,Gelen ürünlerin ilgili raflara doğru bir biçimde yerleştirilmesini sağlayacak,Depo işleyişiyle ilgili kontrolleri gerçekleştirecek,Esenyurt ve Avcılar civarında ikametgah eden Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Forklift Operatörü

Öz Fatih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Forklift Operatörü aramaktayız.Bize sevkiyata gelmiş paletli ürünlerin araçlardan indirilip mağazada istiflenmesiMağazada depoda bulunan ürünlerin raflara taşınması ve takibinin yapılmasıYükleme ve boşaltma esnasında ürünlerde oluşan / oluşmuş hataların veya hasarların amirlere bildirilmesiVerilen talimatlar doğrultusunda reyon eksikliğinin depodan tamamlanmasıÇevre ve iş güvenliği kurallarının uygulanmasına yardımcı olunmasıMağazamızda sıcak satış olduğundan çok dikkatli şekilde davranılması

2 hafta önce

Sevkiyat ve Pazarlama Personeli

Ankara Temizlik Malzemeleri - Sakarya

Temizlik ve Gıda Malzemeleri toptan satışı yapan firmamıza Sevkiyat ve Pazarlama Personeli alınacaktır,Asgari ücret+sgk+yol+yemek+yeni müşteri primi (devlet teşviki ile alınacaktır)(Sgk normal olup Gss değildir)İş Tanımı:Siparişleri hazırlayacak, araca yükleyecek, müşteriye teslim edecek ve depomuza gelen ürünleri taşıyarak istifleyecek,kalan zamanında pazarlama amaçlı yeni firmaları ziyaret edecek,

1 ay önce

Depo Elemanı

Ata Hırdavat ve Mobilya Aksesuarları - Sakarya

İzmir Bornova da 10 yıldır hırdavat sektöründe hizmet veren firmamızın deposunda çalışmak üzere Depo Elemanı alınacaktır. Ürün giriş ve çıkışı, sevkiyat, fatura ve irsaliye işlemleri, mal kabulü, kargo ve stok yönetimi yapabilecek, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, Stoklama ve depolama yapabilecek,

1 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Serilen Yer Kaplamaları Tic ve San Ltd Şti - Sakarya

Bağcılar Mahmutbeydeki Yer Döşemeleri Toptan Ticareti Yapan Firmamız için, Ofis Bünyesinde Çalışacak Satış ve Sipariş Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Akar Sıhhi Tesisat Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Sakarya

Firmamız 1965 yılından itibaren sıhhi tesisat malzemelerinin toptan satış işlemlerini yürütmektedir.Firmamız bünyesinde pazarlama ve satış yapabilecek Satış Danışmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Aşçı

Öz Fatih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

İstanbul Esenyurt ta yer alan toptan gıda firmamıza deneyimli , yol sorunu olmayan , işini özveriyle yapacak bay bayanAşçı alınacaktır .

2 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Öz Fatih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Toptan gıda firmamızda görev alacak Satınalma Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Amaney Bebe - Sakarya

Toptan Bebe Giyim mağazasında çalışmak üzere (Arapça) bilen deneyimli Pazarlama Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Antalya Gelişim Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Toptan ve perakende gıda, temizlik üzerine hizmet veren işletmemizde çalışmak üzere Depo Görevlisi (Gıda) alınacaktır.Referanslı adayları bekleriz.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Antalya Gelişim Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Antalya Merkez ilçelerinde tedarik ettiğimiz ürünleri Edt(Ev Dışı Tüketim) noktalarına satış ve tahsilat yapabilecek müşteri çevresi olan Deneyimli ve Referans verebilecek Satış Temsilcisi aranmaktadır.

5 ay önce

Depo Elemanı

Uğurlar Madeni Yağlar Mermer Nak.San.Tic.A.Ş. - Sakarya

Akdeniz sanayi şubemizde istihdam edilmek üzere Depo Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler