Sakarya Sağlık İş İlanları - Pro Kariyer

Sakarya Sağlık İş İlanları


Temizlik Görevlisi (Hastane)

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize temizlik/yemek görevlisi aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

1 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Dental Asistanlar arıyoruz. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

1 gün önce

Diş Hekimi

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Diş Hekimi arıyoruz. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

1 gün önce

Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Klinik Sekreteri aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

1 gün önce

Pazarlama Elemanı

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Sakarya

İş alanınız ne olursa olsun, ister iş sahibi olun, ister işsiz olun, bizimle herkes çalışabilir. Yapmanız gereken tek şey firmamızın size vereceği fiyat listesine göre ürün satmak, pazarlamak veya bayilik sistemi geliştirmek. Buna göre yaptığınız cironun %20si sizin olacak, sizin hesaplarınıza aktarılacak veya sizden gelen cironun %20sini kendinize aldıktan sonra geriye kalan ciroyu firmamız hesaplarına aktarırsınız.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Sakarya

Açılacak olan tıp merkezimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 gün önce

Tıbbi Mümessil

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Sakarya

Açılacak olan tıp merkezimize Tıbbi Mümessil alınacaktır.

1 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arkadaşımızı aramaktayızBu ilan ALBADENT KURTKÖY ŞUBESİ içindir.

5 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Sakarya

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere;Satış Pazarlama Departmanında çalışacak,Firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi verip, teklif sunacak,Satış süreçlerini yönetecek,Müşterilerimizden gelen talepleri karşılayacak Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

1 hafta önce

Bayan Odyometrist çalışma arkadaşları aranıyor

3 Gen işitme cihazları merkezi - Sakarya

Konya 3 gen işitme cihazları merkezinde çalışmak üzere bayan odyometrist iş arkadaşları aranıyor. Müracaat 0541 500 6113

1 hafta önce

Doktor

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Sakarya

Çorlu da faaliyet gösteren firmamız için İşyeri Hekimi aramaktayız.

1 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

DentSanat Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Sakarya

Özel Tridental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde, çalışmak üzere, DENEYİMLİ, ekip çalışmasına uygun Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

1 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Klinik İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Sakarya

Kliniğimizin büyümesine bizimle birlikte destek olacak ekip arkadaşı arıyoruz .Özellikle ORTODONTİ Branşında Deneyimli ve Takım çalışmasına uygun olduğunu düşünüyorsan seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız

2 hafta önce

Mesul Müdür

Soyak İlaç Depolama Lojistik Dış Tic A.Ş. - Sakarya

Yeni açılacak ecza depomuza Mesul Müdür aranmaktadır.

2 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Şahinsev Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ltd Şti - Sakarya

Kozyatağında bulunan diş polikliniğimiz için, diş hekimlerine asistanlık yapacak, ameliyatlara asiste edecek ve bankoya destek olacak deneyimli Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

2 hafta önce

Sağlık Personeli

Adamedica Cerrahi Tıp Merkezi - Sakarya

Ozon Tedavi Merkezimizde çalışacak tecrübeli Sağlık Personeli arıyoruz.Damar yolu açmada tecrübeli olması çok önemlidir.

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Sakarya

Potansiyel yabancı hastalarla yazışmalar gerçekleştirecek, iyi derecede İngilizcesi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Diş Hekimi

Anadolu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Pendik / Kaynarcada bulunan kliniğimize Diş Hekimi aranmaktadır.

3 hafta önce

Laboratuvar Teknikeri

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Sakarya

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Eskişehir ve Bursada pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere aktif tanıtım, pazarlama ve satış alanında operasyonlarımıza yardımcı olacak Laboratuvar Teknikeri arkadaşlar aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından aramıza katılacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Turmed Tıbbi Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Tepedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Kliniğimizde asistanlık yapacak Diş Hekimi Asistanı arıyoruz.

3 hafta önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Sakarya

Şirketimizin hhp Andulasyon Terapi Sistemleri biriminde aşağıdaki iş tanımı doğrultusunda çalışmak üzere BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz. 1.Hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri gibi merkezlere yapılan ürün (Andulasyon, Andumedic, Andubalance gibi) satışlarının sisteme girilmesi, alıcı ile birlikte teslim tarihinin belirlenmesi, bu teslim tarihine uygun olarak ürünlerin kargoya verilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması, belirlenen teslim tarihinde adrese kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.2. Kargo ile gönderilemeyecek durumlarda ürünlerin şirket aracıyla teslim edilmesi ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.3. Kongre, sempozyum veya özel belirlenen günlerde üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Spor ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.4. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış ve teslimat hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

3 hafta önce

Uluslararası Satış Elemanı

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Sakarya

Saç ekimi alanında Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce bilen Satış Temsilcileri aramaktayız.Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşup/yazamayan ya da daha önceden dijital satış deneyimi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Sakarya

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

3 hafta önce

İş Yeri Hekimi

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Sakarya

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermekte olduğumuz, İstanbul Anadolu Yakasındaki firmalarımız için tam zamanlı olarak görev almak üzere İş Yeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Megalife Biorezonans Merkezi - Sakarya

Kartal Esentepe mah. E5 lokasyonunda bulunan biorezonans merkezimizde sigara içmeyen Kadın Halkla İlişkileri Personeli alınacaktır.İş Tanımı;▶️Ofis işlerini yapmak, gelen telefonlara bakmak,▶️Yaptığımız iş ile ilgili ofisi arayanlara bilgi vermek.▶️Randevu oluşturmak, oluşturulmuş randevuların takibini yapmak.➡️Çalışma Günleri: Pazartesi ~ Pazar➡️Tatil Günü: Cuma➡️Çalışma saatleri: 12.00 ~ 20.30

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Sakarya

Saç Ekimi alanında satış-pazarlama bölümünde, ikna kabiliyeti yüksek, İspanyolca,Portekizce,Almanca ya da İtalyanca dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşabilen, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız

3 hafta önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Tepedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sakarya

Kliniğimizde bankoda görev yapacak, telefonlar ile ilgilenip, bilgisayardan randevuları verecek, hasta karşılaması yapacak, hasta ödemelerini alacak mesai arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Eczacı

Eczane - Barış Öz - Sakarya

Vereseli eczanemizde çalışacak Eczacı aranmaktadır.

1 ay önce

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Dentamer Diş Sağlığı Hiz San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Dentamer diş kliniği markası olarak,diş hekimliği ile ilgili hastalarımızın her türlü ihtiyacına , hasta memnuniyetini esas alarak, güncel ve teknolojik imkanların tamamını kullanarak , uzman ve deneyimli hekimlerimiz ile çözüm bulma odaklı çalışan , bu anlamda kendisine diş hekimliği sektöründe sağlam temeller üzerine oturtmuş bir kliniğiz.Bu bağlamda, kurumlara tanıtım , sunum ve teklifler ile tedavi ihtiyacı olan potansiyel hastalarımız ile kliniğimiz arasında köprü vazifesi kurarak bağlantı kurmamızı , ihtiyaçlara cevap vermemizi sağlayacak özgüveni yüksek , iletişim kabiliyeti gelişmiş , enerjisi yüksek Kurumsal Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler