Sakarya Reklam İş İlanları - Pro Kariyer

Sakarya Reklam İş İlanları


Yazılım Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Sakarya

İnteraktif 360 Sanal Tur VR Çekim, yazılım bilen Yazılım Uzmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Biografik Ajans - Sakarya

Kurumsal tasarımlar, sosyal medya, web tasarımı, outdoor vb. alanlarda hizmet veren 4 senelik butik bir ajansız.Biografik Ajans olarak öğrenmeye açık, yaratıcı ve açık fikirli Grafikerçalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri için aday ile birlikte uygun bir aralık belirlenecektir.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Sakarya

Dijital Ajans işlerimizde sahada satış danışmanı olarak Sosyal Medya, 360 VR, Dijital Reklam, vb. ürünlerimizin satışı gerçekleşecek Satış Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Kurumsallife Medya Org ve İnş Ltd Şti - Sakarya

Reklam satışı konusunda deneyimli Saha Satış Personeli aramaktayız.

2 hafta önce

Web Tasarım Uzmanı

Etap 33 Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Tasarım Uzmanı aranmaktadır.Şirket ya da şahıs adına web sayfaları tasarlamak,Tasarlamış olduğu web sayfalarının güncelliğini korumak,Web sayfalarının güvenliklerini test etmek ve yayına sürmek,Birimlerden gelen talepler doğrultusunda tasarladığı ya da tasarlanan web sayfalarını güncellemek,Web sayfaları için içerik sorumlusu tanımlamak,İçerik sorumlularına hizmet içi eğitim sunmak,İdari personel, akademik personel ve birimlere alan adı, ftp adresi ve web alanı oluşturmak,Personeller için interaktif servis modülleri hazırlamak,Personele İnteraktif servis kullanımı hakkında eğitim vermek,Görevlerini kalite hedefleri ve prosedürlerine uygun olarak yürütmek,Özgün üretimle oluşturduğu web sitesi tasarımlarını analiz etmek,Yeni teknoloji ve trendleri takip etmek,Web standartlarını öğrenmek ve uygulama yapmak,Sosyal medya görsellerini tasarlamak ve düzenlemek.

3 hafta önce

Çizgi Film-Animasyon Uzmanı

Etap 33 Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Etap Ajans bünyesinde çalışmak üzere 3D Modelleme Uzmanı, tecrübeli ekip arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Proje Yöneticisi

A Grup Pazarlama İletişim Reklam Hiz Ltd Şti - Sakarya

Temelleri 1990 yılında atılan A Grup Tanıtım, 20 yılı aşan yolculuğunda, pazarlama iletişimin farklı alanlarında hep bir adım önde hareket ederek, dünya markalarına bütünleşik ve yaratıcı çözümler üretmektedir. Şirket, müşterilerine ve müşterilerinin hedef kitlesine, her türlü çözüm odaklı hizmeti sağlamakta, son kullanıcıya ulaşmak için belirlediği ihtiyaçları en doğru kanallarla iletmektedir. Markaların hedef kitlesi Tüketiciden Alışverişçiye kayarken SHOPPER MARKETING uygulamaları 360 Derece pazarlama içinde her gün daha fazla yer almaktadır. Eczaneden, Hiper Markete, Teknoloji Marketten Yapı Markete kadar her türlü satış noktasında Alışverişçiye doğrudan dokunan, satın alma kararını etki eden, markayı farklılaştıran, çarpıcı ve yaratıcı uygulamalarla markalarımıza hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda şirketimizin projelerini yürütebilecek aşağıdaki özelliklere sahip Proje(Aktivite) Yöneticisi aramaktayız.Aktivite takip süreçlerinin planlanması, aktivite nokta listelerin oluşturulması ve güncel tutulması,Müşterilerden gelen brief doğrultusunda saha ve bölge ekiplerini yönlendirmek,Saha süpervizörlerinin ve market aktivite tanıtım hosteslerinin eğitimlerinin verilmesi sağlamak,Aktivite noktalarında çalışacak personellerin kıyafet organizasyonu yapmak,Yürütülen projelerin ekip koordinasyonunu sağlayarak, sorunların çözümünü sağlamak,Personel hak edişlerinin düzenlenmesi ve takip edilmesi ve son onaylarının verilmesi,Yeni müşteri ziyaretleri yapılarak, müşteri kazanımı sağlamak,Aktivite noktalarını denetleyip kurulan ekibin motivasyonunu sağlamak,Müşteri aktivite bütçelerinin hazırlanması ve yönetilmesini sağlamak,Aktivite nokta ziyaretleri hakkında rapor ve sunumların hazırlanmasını sağlamak.

3 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Copia Ajans ve Grafik Tasarım - Sakarya

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı alınacaktır. Asgari Ücret+Yol+Yemek+Prim+Ssk.

3 hafta önce

Grafiker

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Sakarya

Lika Tanıtım Medya Reklam Ajansımıza Grafiker aramaktayız.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Sakarya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Stajyer

Igla Algı Ajansı - Sakarya

Bünyemizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım departmanına Stajyer aramaktayız.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimize Ofis Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Grafiker (Stajyer)

Abdullah Deniz Güzelay - Sakarya

Tonyukuk Reklam Ajansı firmamıza lise veya üniversite öğrencisi Grafiker (Grafik tasarım ve matbaa öğrencisi )stajyer aranmaktadır.

2 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Abdullah Deniz Güzelay - Sakarya

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı* Kurumun tüm sosyal medya hesaplarını yönetmek,* Farklı kanallar üzerinden dijital pazarlama kampanyalarını oluşturmak, takip ve analiz etmek,* Günlük olarak, grafikerlerin yaptığı orijinal metin, resim, video vb. içerikleri düzenlemek ve yayınlamak,* Araştırma, kıyaslama ve kitle kimliği analiziyle sosyal medya stratejisi oluşturmak ve uygulamak,* Rakip analizi yapmak ve raporlamak,* Kriz yönetimini sağlamak, kötü eleştiri ve olumsuz haberlere yönelik düzeltme yayınlamak,* Marka ismini yönetmek,* Sosyal medya hesaplarına erişimi ve takipçi sayısını artıracak çalışmalar yapmak,* Kurumsal web sitemizin içerik yönetiminden ve güncellemelerinden sorumlu olmak.

2 ay önce

Metin Yazarı

Abdullah Deniz Güzelay - Sakarya

Yenilikçi iş fikirleri sunabilecek; kurumsal ve ürün odaklı metinler yazmak üzere motivasyonu ve özgüveni yüksek “Metin Yazarı” ekip arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Dijital ortamlarda fikir, konsept ve yaratıcı içerikler üretmek,Web sitesi içerikleri ve kampanya içerikleri oluşturulması.Markalarımızın sosyal medya hesapları (blog, youtube senaryoları, sosyal medya postları vb)Katalog, broşür, mailing, web sitesi içerikleri ve kampanya içerikleri oluşturulmasında,

2 ay önce

Wordpress Uzmanı

Abdullah Deniz Güzelay - Sakarya

Kurumsal ve E-ticaret sitesi konusunda uzman Wordpress Uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Sakarya

20 ile 35 yaş arası seyahat engeli olmayan, ekip çalışmasına yatkın ,Mobilya montaj konusunda deneyimli Mobilya Montaj Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Antik Bayrak İmalatı San Tic Ltd Şti - Sakarya

Bayrak imalatı firmamıza deneyimli deneyimsiz corel draw bilen bayan Grafik Tasarımcısı alınacaktır.

2 ay önce

mobilbord

mobilbord - Sakarya

belirli bir süre mobilbord şöforü aramaktayız

2 ay önce

Grafiker

Cpa Reklam - Sakarya

Firmamızda çalışacak grafik işlerinden sorumlu Grafiker aranmaktadır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimizde çalışmak üzere, diksiyonu düzgün ofisin genel işlerini yapacaktır. (Çay, Temizlik, Karşılama, İkram, Telefon konusunda tecrübeli) Ofis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Öveçler 2. cadde de bulunan ofisimizde çalıştırılmak üzere Ofis Elemanı alınacaktır.alınacak personel ofisin genel işleri olan çay, temizlik, telefon, karşılama, ikram işlerinde tecrübeli olması gerekmektedir.

2 ay önce

Hostes

Space Organizasyon ve İnsan Kaynakları - Sakarya

Organizasyonlarımızda görev alacak Hostes alınacaktır.Space organizasyon ve insan kaynakları; kongre, fuar, toplantı, ofis çalışması, ürün tanıtımı vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan bir insan kaynakları firmasıdır. Ankara ve İzmir içerisinde veya çevre il ve ilçelerinde ulusal ve uluslar arası toplantı, fuar organizasyonları, lansman organizasyonları, ürün tanıtımı vb. organizasyonlarda space organizasyon ve insan kaynakları ile çalışmak, boş zamanlarınızı değerlendirirken aynı zamanda para kazanmak, öğrencilik hayatınızı kolaylaştırmak ve iş hayatına erken atılarak çevre edinmek ister misiniz?

2 ay önce

Stajyer

İstanbul Media - Sakarya

Üniversitelerin Grafik Bölümünde okuyan Stajyer alınacaktır.

2 ay önce

Özel Şoför

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Sakarya

İzmir de özellikle Üç Kuyular,Balçova,Narlıdere bölgesinde ikamet eden yada edebilecek Özel Şoför adayları acil olarak aranmaktadır.

3 ay önce

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Omnia Elektronik Led Sistemleri Tic Ltd Şti - Sakarya

Web Tasarım Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Bamboo Creative - Sakarya

Şirketimizde çalışacak Saha Satış Personeli alınacaktır.-Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek,-Randevuları ayarlayacak,-Aylık ziyaret raporlarını sunacak,-Müşterilerden detaylı Brief alacak,-Aldığı briefleri eksiksiz olarak ekip arkadaşlarına aktaracak.

3 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ekonax Proje Tasarım Uygulama ve Satış - Sakarya

Firmamızın satış bölümünde, E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren ofisimizde görevlendirmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır. Facebook, İnstagram ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarımızın tanıtım ve reklam süreçlerini yönetecek, Youtube kanalımız için videolar çekebilecek, editleme ve montaj yapabilecek,Logo, intro vs görseller hazırlayabilecek,Ürünlerimizin tanıtımını her türlü platformda gözalıcı ve farklı bir vizyon ile tanıtabilecek,Sosyal medya için gerekli olan görsel ve video tasarımları ve reklam kampanyaları oluşturabilecek, Tercihen SEO alanında deneyim sahibi, Web sitesi ile ilgili güncellemeleri yapabilecek, Takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Satış Danışmanı (Almanca)

Sk-Verlag Reklamcılık - Sakarya

Reklam Şirketimize Almancası anadil seviyesinde olan Bayan Satış Danışmanı alınacaktır. Sabit Maaş+Yol ve Yemek Parası+SGK.Çalışma saatleri 10:00-17:00 arasıdır. Cumartesi ve Pazar çalışmıyoruz.Alman tatillerinde çalışılmıyor.

3 ay önce

Web Designer

Hayat Grup Yönetim Organizasyon San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Kurum, Markanın kimliğini, görsel olarak sosyal platformlarda en iyi düzeyde yayınlarak ilerleyebileceğimiz Web Designer ekip arkadaşları aramaktayız.Cvnizde Maaş beklentisini lütfen belirtiniz.

3 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler