Sakarya Geri Dönüşüm İş İlanları - Pro Kariyer

Sakarya Geri Dönüşüm İş İlanları


Sekreter

Serdar Mühendislik Çevre ve Atık San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Hafta içi çalışma saatleri ; 09:00-18.00Hafta sonu çalışma saati ; Cumartesi 09:00-13.00 , Pazar tatil.Yemek Multinet kartı üzerinden verilecektir.İŞKUR teşvikinden dolayı son 3 ay da 10 günden fazla sigortası olmayanlar tercih sebebidir.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Sakarya Ambalaj Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Çevre Mühendisi alınacaktır.Atık Yönetimi ve Atık Geri Dönüşümü konularında faaliyet gösteren şirketimizde Çevre Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.Çevre danışmanlığı hizmeti kapsamında firma ziyaretleri gerçekleştirmek Firmalar için Çevre mevzuatı gereği alınması gereken izin ve lisans işlemleri, yasal zorunlulukların yerine getirilmesi işlemlerini gerçekleştirmek ve takip etmek, Yaptığı çalışmaları, sorumluluğundaki firmalarla ilgili bilgilendirme ve değerlendirmeleri zamanında ve düzenli olarak yetkilisine raporlamak.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Beta Ofis Ekipmanları San ve Tic A.Ş. - Sakarya

Ön muhasebe bilgisi olan telefonlara bakacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Spg Danışmanlık Yatırım Yapım İşletme Ltd Şti - Sakarya

Beşiktaşta bulunan iş yerimize Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Abs Su Arıtma Teknolojileri San ve Dış Tic Ltd Şti - Sakarya

Endüstriyel su arıtma şirketimizde, ithalat,ihracat dış ticaret ve pazarlama satış konularında deneyimliSatış Pazarlama Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Elektrik Bakım Mühendisi

Sakarya Ambalaj Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Sakarya

Sakarya Ambalaj Geri dönüşüm firmasında Elektrik Bakım Mühendisi aranmaktadır. Elektrik işinden anlayan, tercihen usta ya da yetiştirilmiş Elektrik Bakım Ustası aranmaktadır. Çalışma Yeri Sakarya Hendektir.

4 ay önce

Çevre Mühendisi

Gcl Geri Kazanım ve Rafineri San. Tic. A.Ş. - Sakarya

Atık Yönetimi ve Elektronik Atık Geri Dönüşümü konularında faaliyet gösteren şirketimizin Pazarlama ve Tedarik Departmanında görevlendirilecek Çevre Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler