Sakarya Aksesuar İş İlanları - Pro Kariyer

Sakarya Aksesuar İş İlanları


Satış Danışmanı

Aksesuar Park - Sakarya

Takımımızın İncisi olmak ister misiniz?İskenderun Prime Avmde bulunan mağazamızda Satış Danışmanı” pozisyonunda değerlendirilmek üzere;İş Tanımı:Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak,Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak,Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak.

1 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Çağrı İletişim - Sakarya

Çağrı İletişim Zore Aksesuar için deneyimli Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Dizayn Yapı Borpanel - Sakarya

Saha Satış Uzmanı alınacaktır.Görev Tanımı;• Sorumlu olunan coğrafi alanda Borpanel markalı ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek,• Pazar araştırmaları yapılarak yeni müşterileri kuruma kazandırmak • Saha ziyaretlerini düzenli olarak raporlamak ve proje takiplerini düzenli olarak yapmak,• Satış ve pazarlamaya yönelik olarak bölgesel projeler geliştirmek ve önerilerde bulunmak,

3 hafta önce

Satış Elemanı

Tayhan İletişim - Sakarya

18 30 yaş arasında bayan Satış Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Sakarya

Firmamızda görevlendirmek üzere İkram ve Temizlik Personeli alınacaktır.Ofisin genel temizlik işlerinin yapılması,Mutfağın temizlik ve düzeninin sağlanması,Misafirlere çay, kahve vb. ikramlarının servisini gerçekleştirilmesi, Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibinin yapılması.

1 ay önce

Tekstil Sevkiyat Sorumlusu

Akel Grup Tekstil San Tic A..Ş. - Sakarya

Tekstil boyahane bayan Hazır Giyim – Aksesuar(Eşarp-şal vb) alanında ağırlıklı üretim yapan şirketimizde – ham kumaş sevkıyat bölümümüze tekstil sevkıyat ham kumaş giriş – yarı mamul çıkış ve kumaş kalite kontrol işlemlerinin ekip çalışmasını organize ederek sevkıyatların zamanında teslim edilip sistemsel takibini yapabilecek Sevkiyat Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Personel ve İdari İşler Sorumlusu

Akel Grup Tekstil San Tic A..Ş. - Sakarya

Firmamızda görevlendirmek üzere idari işlerimizi de destek olacak Personel ve İdari İşler Sorumlusuaranmaktadır.

2 ay önce

İç Mimar

Eurosmart Mobilya Vüve Dış Tic Ltd Şti - Sakarya

Yurt içi ve yurt dışı projelerimiz için deneyimli İç Mimar aramaktayız.Maaş karşılıklı görüşmede belirlenecektir.

3 ay önce

Satış Elemanı

Güneş İletişim - Sakarya

Tecrübeli ve tecrübesiz Satış Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Mobilya Montaj ve Teslimat Personeli

Taksidim Avm - Sakarya

Mobilya sevkiyat ve montaj işlemlerine hakim Mobilya Montaj ve Teslimat Personeli aranmaktadır.Çalışma Yeri Aydın Kuşadasıdır.

4 ay önce

Aksesuar Depo Elemanı

Erateks Tekstil - Sakarya

Dünyanın önde gelen markalarına aktif spor alanın da üretim yapan firmamız için yetiştirilmek üzere 'Aksesuar Depo Elemanı' aramaktayız. En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Gelişime açık, Ekip Çalışmasına uyumlu, Aksesuarların doğru ve kontrollü bir şekilde teslim alınmasını, taşınmasını ve depolanmasını sağlamak, Sipariş edilen ürünler geldiğinde sayım ve kontrollerinin yapılması, Depo giriş-çıkışları için irsaliye ile fatura işlemlerini düzenleyip programa girmek,

5 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler