Saimbeyli Züccaciye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Saimbeyli Züccaciye İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Beşgen Asansör San ve Dış Tic A.Ş. - Saimbeyli

Kartal da bulunan asansör firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tecrübeli olması tercih sebebidir.

1 gün önce

İç Mimar

Prizma Mühendislik Endüstri San Tic A.Ş. - Saimbeyli

Satış Lideri Arıyoruz.Görev Konusu :Dekorasyon ve Mobilya Aksesuarları Pazarlama ve SatışıŞirketimiz :İstanbul Sancaktepe’de yerleşik PRİZMA Mühendislik Endüstri ve Servis San ve Tic. A.Ş.İşimiz :CREART Markamız ile 35 yılı aşan deneyimimizle , yurtiçi ve ağırlıklı olarak yurtdışındaki prestij projelerine, projeye özgü mimari bitiş ve tefriş elemanları ve çözümlerinin tasarım,üretim ve uygulamada işlerinin yapılmasıdır.Görev Tanımı :Şirketimizin ürün ve projelerinin tanıtımı ve pazarlama aktiviteleriyle teklif talebi yaratmak, Taleplere uygun ürün gamı tasarım ve özellikleri içeren teklif sunmak ve teklif talebi ile sipariş almaya çalışmak, siparişi bağlanan ürünlerle ilgili onayları alarak müşteri beklentisine uygun ürün ve çözümlerin üretim, uygulama ve teslimini yapmak

3 ay önce

Telefon Anketörü

İkon Araştırma Danışmanlık Eğitim Reklam ve Org San Tic Ltd Şti - Saimbeyli

Telefon Anketör aranmaktadır. Homeofis imkanı sunuyoruz. Çalışma arkadaşlarımız kendi evlerinden rahat bir şekilde çalışabilmektedirler. Anketörlerimizin kendilerini takip edebilecekleri sistemimiz mevcuttur. Kurumsal firmalara; müşteri memnuniyeti, piyasa araştırması ve çalışan memnuniyet araştırması yapmaktayız.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Pm Grup Proje Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Saimbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Resepsiyonist

Altın Turizm Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Saimbeyli

Denizli de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktayız.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Astel Grup Bilişim İletişim San ve Tic Ltd Şti - Saimbeyli

Şirketimizin Toptan Cep Telefonu Satış Departmanında görev yapacak Bayan Toptan Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut bayi ağına satış yapmak,Yeni bayiler bularak firmamıza yeni fortföy kazandırmak,Şirketimizin kurumsal yapılanmasına katkıda bulunmak.Müşterilerimize uygun hizmet ve çözümler üretebilmek.Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasında aktif rol oynamak.Satış ve müşteri taleplerini üst düzeyde karşılayabilmek.

3 ay önce

İç Mimar

Decor Center Mimarlık San ve Tic A.Ş. - Saimbeyli

Masko mağazamızda mimarı ofise tecrübeli İç Mimar çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Mega Körük - Saimbeyli

MEGA Körük endüstriyel makina ve koruma sistemleri faaliyetlerinde üretim yapan firmamızda çalışacak genç dinamik ve özverili aşağıdaki detaylara uygun makine, elektrik motorları montaj, bölümlerinden de yetişmiş Tekniker ve Teknisyen adayları aranmaktadır.

1 ay önce

Saha Satış Personeli

Kurumsallife Medya Org ve İnş Ltd Şti - Saimbeyli

Reklam satışı konusunda deneyimli Saha Satış Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Pedodonti Uzmanı

Akadentia Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Saimbeyli

Ankara Çankaya Mahall Ankarada bulunan Özel AKADENTIA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmak üzere; İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Pedodonti Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Doğan Mağazacılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Saimbeyli

Alış - satış faturalarını , çek - senet - banka kayıtlarını sisteme işleyecek,Cari borç - alacak takibini ve mutabakatlarını takip edecek,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek ve dikkatli Muhasabe Elemanı aranmaktadır.İlgili adayların başvuruda bulunmaları rica olunur.MAĞAZAMIZ BEKO YETKİLİ BAYİDİR.SERVİS YOKTUR.Cumartesi günü tam gün olup haftalık izin pazar günüdür.

2 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Ravza Elektrik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Saimbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

3 gün önce

Mağaza Satış Danışmanı

Tatbak Mağazacılık Ltd Şti - Saimbeyli

Pastacılık sektöründe hizmet veren firmamızın; Ataşehir İçerenköy ve Kayışdağı Fabrika Satış Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; “Mağaza Satış Temsilcileri” aranmaktadır.Bilgi:Haftada iki gün izin günü bulunmaktadır.

2 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bizetti Turizm Otel Taş San Tic A.Ş. - Saimbeyli

Aydın ilinde görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Erenköy Kavram Özel Öğretim Kursu - Saimbeyli

Çağdaş Eğitimcilere, Bambaşka Bir Kariyer Fırsatı! Her gününden ayrı bir ders çıkardığımız 45 yıldan ve sayısı 800.000’i aşan mezunumuzdan biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür. Eğitim yolculuğumuz boyunca her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk. Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan okullarımızda, “Aynı başarı, bambaşka bir Kavram!” diyerek bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön vermeye devam ediyoruz. Öğrenmeye, öğretmeye, eğitime tutkuyla bağlı olan ve bilimde çağdaş, fikirde özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmenlerimizle birlikte yepyeni başarılara imza atmak istiyoruz.

4 gün önce

Dijital Pazarlama Sorumlusu

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Saimbeyli

Gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet veren firmamıza Dijital Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Emlâk danışmanları arıyoruz

NİRVANA GAYRİMENKUL - Saimbeyli

Emlak ofisimizde bay bayan emlak danışmanı arkadaşlar alınacaktır çalışma saatleri esnek olup aracı ile gelen yüzde 50 aracı olmayan yüzde 30 kazançla ailemize katılmak isteyen arkadaşlar detaylı bilgi için iletişime geçiniz

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Saimbeyli

Danışmanlığını yaptığımız otellerde görevlendirilmek üzere Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Saimbeyli

Danışmanlığını yaptığımız özel bir okulda görevlendirilmek üzere Rehberlik ve Psikolojik Danışman aranmaktadır. Davranış Psikolojisi dersi için PDR veya Psikoloji mezunu arkadaşlar aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Saimbeyli

Özel Mamak Reyyan Anaokulu için Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Saimbeyli Geneli Sektörler