Sağlık Hizmetleri İş İlanları - prokariyer.com

Sağlık Hizmetleri İş İlanları


Asistan

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - İzmir,İstanbul Anadolu,Osmaniye,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Anadolu,Bursa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.

1 ay önce

Paramedik

Mg Ambulans ve Sağlık Hizmetleri - İstanbul Anadolu,

Sancaktepe merkezli ambulans servisimizde görevlendirilmek üzere Paramedik aramaktayız.Lojman imkanımız vardır.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Ankara,

Çubukta bulunan bayan hamamında çalıştırılmak üzere Temizlik Görevlisi aramaktayız.Maaş ve ilave olarak tip box ödenecektir.

1 ay önce

Masöz

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Ankara,

Çubukta bulunan bayan hamamıza BAYAN MİSAFİRLERİMİZE kese ve masaj yapabilecek tercihen tecrübeli bayan personeller alınacaktır. Maaş ve ilave olarak prim ödenecektir.

1 ay önce

Hasta Bakım Personeli

Özel Senin Benim Bakimevi San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbul Avrupa,

Bedensel engelli bakım merkezinde çalışabilecek, hasta bakım sertifikası olan, en az ilkokul mezunu personel arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Satış Sonrası Hizmet Personeli

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,

Gayrimenkul danışmanlığı ve Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren firmamıza satış sonrası ve öncesi hizmet verebilecek İstanbulu iyi bilen, iyi araç kullanabilen, resmi dairelerde iş bitirebilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Tripaesthetic Sağlık Turizm A.Ş. - Ankara,Ankara,Ankara,

Yurt içi ve yurt dışı müşteri ilişkileriyle ilgilenecek sağlık turizm alanında çalışacak Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Psikolog

Psikoaktif Terapi Merkezi - İzmir,

Merkezimize klinik psikologlar alınacaktır.

2 ay önce

Anestezi Teknikeri

Ersa Sağlık Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,

Natural Grup bünyesinde bulundurduğu Natural Hair Turkey, NHTLab ve NHT Academy markaları ile 10 yılı aşkın süredir sağlık turizmi, estetik sağlık hizmetleri, kozmetik ve sağlık eğitimleri alanlarında faaliyet yürüten bir grup şirketidir.Merkezi İstanbul, Ataköyde bulunan kurumumuz 300ü aşkın çalışanı, yenilikçi ve başarı odaklı vizyonu ve nitelikli insan kaynağına verdiği değer ile her yıl sektörel ortalamaların üzerinde bir büyüme ivmesi göstermektedir.Sahip olduğu çok uluslu yapısı ve üstün operasyonel kabiliyetleri ile her yıl dünyanın 60dan fazla ülkesinden 50.000i aşkın sağlık turistine ülkemizde hizmet veren Natural Grup olarak uluslararası bir yapılanmada görev almak isteyen, sorumluluk sahibi, başarı odaklı ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Ameliyathane Hemşiresi

Ersa Sağlık Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Eskişehir,İzmir,İstanbul Avrupa,

Natural Grup bünyesinde bulundurduğu Natural Hair Turkey, NHTLab ve NHT Academy markaları ile 10 yılı aşkın süredir sağlık turizmi, estetik sağlık hizmetleri, kozmetik ve sağlık eğitimleri alanlarında faaliyet yürüten bir grup şirketidir.Merkezi İstanbul, Ataköyde bulunan kurumumuz 300ü aşkın çalışanı, yenilikçi ve başarı odaklı vizyonu ve nitelikli insan kaynağına verdiği değer ile her yıl sektörel ortalamaların üzerinde bir büyüme ivmesi göstermektedir.Sahip olduğu çok uluslu yapısı ve üstün operasyonel kabiliyetleri ile her yıl dünyanın 60dan fazla ülkesinden 50.000i aşkın sağlık turistine ülkemizde hizmet veren Natural Grup olarak uluslararası bir yapılanmada görev almak isteyen, sorumluluk sahibi, başarı odaklı ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.İstanbul Ataköy-Bakırköy’de bulunan merkezimizde görevlendirilmek üzere Ameliyathane Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Getat Medikal Abdullah Kocakoç - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Sorumlu olduğu birimin günlük, haftalık ve aylık rut programlarını koordine etmek,Saha satış birimlerden işle ilgili gelen talepleri karşılamak ve sorumlu olduğu alanlar ile ilgili düzenli bilgi akışı sağlamak,Alınan siparişleri elektronik sisteme girmek, sevkiyat için son ürün deposuna aktarımını sağlamak,Alınan siparişlerin sevk irsaliyesini ve faturasını düzenlemek, siparişin takibini yapmak,Faturaları kontrol ederek Muhasebe birimine yönlendirmek, sevk irsaliyelerini kontrol ederek dosyalanmasını sağlamak,Siparişlerin sevkiyatını organize etmek, takibini sağlamak,Günlük, aylık ve yıllık satış raporlarını hazırlamak, analizlerini yapmak,Tüm ekip arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak,

3 ay önce

Tanıtım Elemanı

Farmakotek Gıda İlaç ve Sağ Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Bursa,

Bursa İnegöl OSB de faaliyete başlayacak tıbbi malzeme üretim şubemize Tıbbi Cihaz Satış merkezi Sorumlu Müdür ve Satış Tanıtım Elemanı Yetki Belgeli Personel Görevlendirilecektir.İş Tanımı:Şirketin şubesini resmi olarak temsil edecek. Resmi işleri takip, kontrol ve onay verecek.Genel şirket durumu ve üretim faaliyetlerini hakkında raporunu hazırlayıp yönetime sunacak.Operasyonel projelerin planlaması ve yürütülmesinde sorumlu olacak.İstediğimiz ön şartlar:İnegöl ve çevresinde ikamet eden,Yabancı dil: İyi seviyede İngilizce,B sürücü belgesine sahip olmak,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Erkek Adaylar için askerlik durumu yapılmış/ en az 2 yıl tecilli/ muaf olmak .

5 ay önce

Diyetisyen

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,Malatya, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Muğla,Adana,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştıgınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayehanenizin gelirini artırmak içinde başvurda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ucret ve çalışma sartları görüşülecektir.

6 ay önce

Psikolog

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Psikolog arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştığınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayenehane gelirini artırmak içinde başvuruda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ücret ve çalışma şartları görüşülecektir.

6 ay önce

Sosyal Hizmet Uzmanı

Özel Ülkü Sağlık Bakım Sosyal Hiz Tic Ltd Şti - Ankara,Afyonkarahisar,

En az 1 Yıl İş Tecrübesi olan Sosyal Hizmet Uzmanı veya psikolog çalışma arkadaşları aranmaktadır. Başvurularınız cvbenim.com üzerinden online olarak değerlendirilecektir.

6 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arkadaşımızı aramaktayızBu ilan ALBADENT KURTKÖY ŞUBESİ içindir.

7 ay önce

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Jino- Fizik Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İzmir,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Avrupa,İzmir,Mersin,İstanbul Anadolu,Antalya,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,

Ayaş -Beypazarı yolu üzerinde bulunan termal sağlık tesisi içindeki Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizde görevlendirilmek üzere Fizik Tedavi Uzmanı aranmaktadır.

9 ay önce

Diş Hekimi

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - İstanbul Anadolu,

Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin Diş Hekimi çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

10 ay önce

Hemşire

Evim Sağlık Hemşirelik Hizmetleri - Kocaeli, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Sivas,İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Bursa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Anadolu,İzmir,Kocaeli,İstanbul Anadolu, İ

İzmir’in Büyüyen Evde Bakım Hemşirelik Hizmetleri ekibimizin bir parçası olmak isteyen Hemşire aramaktayız.

10 ay önce

Spa Müdür Yardımcısı

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Tüm Şehirler,Ankara,

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Welness otelimize Kadın Spa Müdür Yardımcısı takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var.Her bir misafirimizi tek bir misafirimiz gibi ağırlayacak Spa Müdür Yardımcısı aramaktayız.

10 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bitkisel Deva Merkezi - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

İstanbul – Eyüpsultan’da Çağrı Merkezimizde yeni ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. İkna kabiliyeti yüksek, Çağrı Merkezi tecrübesi olan arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz. 2 birimimizde ihtiyacımız var. Çalışma Şartlarımız,3,000 Maaş + Prim + Sigorta + Yemek 2,250 Maaş + Prim + Sigorta + Yemek

10 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Bursa,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Bursa, İzmir, Gaziantep,İstanbul Avrupa,Ankara,Ankara,

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

11 ay önce

Fitness Eğitmeni

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Ankara,

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bayan Fitness Eğitmeni takım arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı-Kişilerin taleplerine ve sağlık durumlarına uygun/özel egzersiz programlarının hazırlanması ve takibi,-Misafirlerin programlarının ihtiyaç ve gelişimlerine göre yenilenmesi,-Kişiye uygun spor programı hazırlanması ve en uygun şekilde yönetilmesi,-Stüdyo grup derslerinde yetkinliği olan konularda ders verilmesi (spinning-pilates-zumba vs.),-Misafirlerin tam faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukların yerine getirilmesi.Konaklama (Lojman) Mevcuttur.

11 ay önce

Masaj Terapisti

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli,İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,Ankara,

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Masaj Terapisti takım arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,İzmir,İstanbul Anadolu,

Diş hekimlerimize tedavi öncesi, sırası ve sonrasında yardımcı olacak Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

11 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Ankara,Ankara,

Firmamızda görevlendirilecek Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Saglikteknoloji sitesi için Sağlık Teknoloji konularına uygun sosyal medya içerikleri üretmek,Mevcut Sosyal Medya hesaplarımızı kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya kanallarından gelen yorum ve mesajları cevaplamak, günlük olarak takip etmek ve raporlamak,Sosyal medya hesapları için fotoğraf ve video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Sosyal medya hesaplarında günlük hikaye ve post paylaşımı ile hesapları güncel tutmak,Organik takipçiyi arttırmak ve bunu gerçekleştirmek için iş başlangıcında tüm stratejileri belirlemek.

11 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Ankara,

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var. İş Tanımı-Spa alanına gelen misafirleri karşılamak ve tesis hakkında bilgi vermek,-Gelen telefonları cevaplayıp, randevu trafiğini yönlendirecek,-Resepsiyonda yürütülen tüm işlemleri ve genel idari görevleri otel tarafından öngörülen standartlar gereğince etkili bir şekilde yerine getirmek ve kontrol etmek,

11 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - İstanbul Anadolu,Edirne,

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

11 ay önce