Rize İş İlanları, Rize'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Rize İş İlanları


Otomotiv Mekanik Servis Danışmanı

Eyt Referans Oto Ekspertiz Tic Ltd Şti - Rize

El araçlara Oto Ekspertiz hizmeti vermekte olan servisimizde görevlendirilmek üzere Kaporta/ Mekanik Teknisyen arayışımız bulunmaktadır. Mekanik Teknisyen Görev Tanımı *Servise ekspertiz için gelen aracın öncesinde belirlenmiş proses doğrultusunda kontrollerinin gerçekleştirilerek servisimizde kullanılmakta olan yazılım programımız üzerinden işlemin tamamlanarak raporlamayı sağlamak *Aracı Yanal Kayma, Fren Test, Amortisör Test ve Dinamometre cihazlarıyla testlerinin gerçekleştirilmesi, çıkan sonuçların yorumlanması *Diagnostik test cihazı aracılığı ile aracın kontrollerinin sağlanması ve arızaların raporlanması

3 ay önce

Otomotiv Kaporta Servis Danışmanı

Dynomark Oto - Rize

Afyonda Faaliyet gösteren işletmemizde araç üzerinde olumsuz tüm etken unsurları tespit ederek rapor halinde araç alıcı ve satıcısına bildirmekte olan tarafsız hizmet veren bir kuruluş.Mesleki konumda uzman ve araç üzerinde değişen, boyanan ve hasar alan parçalarda tespit etmiş olduğu tüm olumsuz etkenleri sorumluluk dahilinde raporlayarak hazır hale getirmek üzere Kaporta Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Aşçı Yardımcısı

MMH Turizm Gıda Otomotiv Tic Ltd Şti - Rize

Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Doğa Baharat Dünyası Gıda San ve Tic Ltd Şti - Rize

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aranmaktadır.Gelen ürünlerin depo bölümünde yerlerine istiflenmesi , Ürün takibi ve e-ticaret üzerinden satılan ürünlerin kargo hazırlanma aşamasını yapacak.

6 ay önce

Uygulama Elemanı

Hzr Madencilik ve Nakliyat San Tic Ltd Şti - Rize

Yeni ve dünya markası olmaya aday ürünümüzün uygulanmasında bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

6 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Karoto Yıkama Yağlama - Rize

Aile dükkanımızda bizimle birlikte çalışacak dürüst bir çalışan arıyoruz. Dükkanda araba olmadığı zamanlarda kapalı yazıhanemizde oturup çay içiyoruz. Dede, oğul, torun birlikte çalışıyoruz. Bir çalışma arkadaşı daha arıyoruz.

6 ay önce

Tabela Ustası

Elif Can Reklam Matbaa Tic San Ltd Şti - Rize

Atölyemizde çalışmak üzere Tabela ve Folyo Uygulama Ustası alınacaktır.

8 ay önce

Portföy Yöneticisi

Alptaş Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Rize

2018 yılından itibaren faaliyette olan, merkezi Kayseri’ de bulunan acentemiz Portföy Yöneticisi arıyor!26 sigorta şirketiyle çalışma fırsatı bulabileceğiniz acentemizin Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ilde bölge müdürlüğü bulunmakta ve Türkiyenin 81 ilinde büyümeyi hedeflemektedir.Sizde sigorta sektörüne ilgi duyuyor ve düşük yatırımlarla işinizi yapmak istiyorsanız sizi de ailemize bekliyoruz.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Yılmaz Mühendislik Asansör - Rize

Asansör ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

9 ay önce

Rize İşkur İş İlanları

Karadeniz’in incisi Rize, başta çay üretimi olmak üzere birçok alanda ülke ekonomisine önemli katkılar sunmaktadır. Tarım ve hayvancılığın temel geçim kaynağı olduğu Rize’de son yıllarda sanayi alanında yapılan çalışmalar da göze çarpmaktadır. Çay üretimi yapan fabrikaların sanayileşme çalışmaları, Rize ekonomisini günden güne daha da güçlendirmekte. Rize iş ilanlarına bakıldığında faaliyetteki önemli firmaların sürekli bir istihdam yarattıklarını görmekteyiz.
Rize Açık İş İlanları
Rize iş ilanları arasında daha çok; Çaykur, Çayeli Bakır İşletmeleri, Atılgan Otomotiv, Yamakoğlu İnşaat, İmece Gıda, Çay San, Alkapen Doğrama, Üçel Gıda ve Alternatif Dış Ticaret gibi firmaların ilanları görülmekte. Bu firmalarda işe başladığınızda kariyer yolunuzu sonuna kadar açma şansı elde edebilirsiniz. Kendinizi geliştirdikçe bu firmaların önemli pozisyonlarına kadar yükselebilir, başka şirketlerden gelecek teklifleri değerlendirerek kariyer yükselişinizi sürekli kılabilirsiniz. Rize iş ilanları arasında farklı sektörlerde çalışan önemli isimleri de bulabilirsiniz.

Rize Geneli Sektörler