Reyhanlı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Reyhanlı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Süs Bitkileri Yetiştiricisi

Eslem Garden Süs Bitkileri San ve Tic Ltd Şti - Reyhanlı

Firmamızda çalışacak,Süs bitkisi üretimi yapacak Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Reyhanlı

Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Fastfood ustası

Pişşti sokağın lezzeti - Reyhanlı

Usta pişirici ler arıyoruz

9 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Tt Otomat Tayfun Topal - Reyhanlı

CNC Torna Operatörü çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Stajyer (Öğrenci)

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Reyhanlı

Esenyurt alışveriş merkezi binasında ve Taksimdeki ofislerimiz Stajyer Öğrenciler alınacaktır.İlgilenenlerin ilana başvuru yapmaları rica olunur.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nova Neva Teknoloji - Reyhanlı

Müşteri Temsilcisi Firmamız bünyesinde ,Sektörün öncü firmaları adına evden telefon yoluyla tanıtım, anket ya da satış yapacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir.Evden çalışma gerçekleştirecek Satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Sabırlı çalışabilecek personel adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Türkiye Geneli HOME OFFİCE çalışacak personel alımları gerçekleştirilecektir. Çalışmamız için, evinizde bilgisayar ve internet olması gerekmektedir.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Reyhanlı

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Ogias Elektrik Elektronik Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd.Şti. - Reyhanlı

Elektronik ve bilgisayar ürünleri satış noktamıza tam zamanlı çalışacak iletişimi güçlü, güvenilir çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Garson

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Reyhanlı

Restoranımıza Acil bay bayan Garson arıyoruz.

8 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Reyhanlı

Otelimizde çalışmak üzere Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alınacaktır.*Ziyaretçi veya müşteriyi karşılamak,*Kurumun ürün veya hizmetleri hakkında bilgi sağlamak,*Ziyaretçileri uygun kişi, ofis veya odaya yönlendirmek,*Prosedürleri takip ederek kayıt tutma ve ziyaretçi kartı verme işlemleri yürütmek,*Gelen telefon çağrılarını cevaplandırmak ve yönlendirmek,*Randevuları zamanlama ve iptal etme işlemlerini yürütmek,*Posta veya teslimatların alımı ve ilgili kişilere ulaşmasını sağlamak,*Kurumun güvenliğinin korunmasında rol almak,*Sarf malzeme ve ekipman siparişleri vermek ve stoklamak,*Konukların giriş ve çıkış işlemlerini yürütmek,*Konuklardan gelen özel taleplerle ilgilenmek,*Fatura hazırlamak ve ödemeleri almak,*Ziyaretçi veya müşteri bilgilerini bilgisayar ortamına kaydetmek ve saklamak,*Kağıt veya elektronik belge ve kayıtları kopyalayıp, dosyalamak,*Çalışma alanının sürekli olarak temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak,*Müşteri sorun ve şikayetlerini çözmede yardımcı olmak.*Yöneticisinden aldığı talimatları eksiksiz olarak uygulayıp, takibini yaparak sonuçlarını raporlamak,*Saygı ve sadakat çerçevesinde mesai saatleri içerisinde disiplin kurallarını da gözeterek kendisine bağlı birimleri doğru yönlendirmek,

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Era Yatırım Gayrimenkul - Reyhanlı

Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri uluslararası gayrimenkul danışmanlık firması era real estate Türkiyenin Denizli / Pamukkale bölgesinde yer alan era yatırım gayrimenkul danışmanlık ofisimize bizimle birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.İş Tanımı ;Çalışma bölgesinde uzmanlık alanında satılık/kiralık portföy oluşturmak.Portföy satmak yada kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak.Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak.Era türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.Çalışmanın dayandığı ekonomik temel faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanmasıdır.

6 ay önce

Sunucu

Bonus Ticaret - Reyhanlı

Ellibin Youtube Kanalı için içeriklerde olabilecek ve içerik çıkarabilecek Oyuncu/Sunucu arkadaşlar arıyoruz. Düzenli iştir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Reyhanlı

Eskişehir Merkezde kamu binaları yapan kurumsal firmamıza Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

İç Mimar

Ymkz İnsan Kaynakları Yazılım Ltd Şti - Reyhanlı

İç Mimar aranmaktadır.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Reyhanlı

Elektrik sektöründe faaliyette bulunan  şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere  Makine Mühendisi aranmaktadır.Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 yıl önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Reyhanlı

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Reyhanlı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,fiyat araştırması,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

10 ay önce

Mesleki Yeterlik evrakına sahip Boru ustaları

Efe Makine - Reyhanlı

Tersanenin boru işlerinde çalışacak Mesleki Yeterlilik (MYK) belgesi olan boru ustaları arıyoruz. İşe alınacak personel sayısı ; 10

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

Doğruer İzolasyon Yapı San ve Tic Ltd Şti - Reyhanlı

İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;* İstanbulda ikamet eden (Genel Ofis Mecidiyeköydedir.) Ancak uygulama yerleri değişiklik göstermektedir.Çatı, teras, havuz izolasyonları gibi işlerde çalışabilecek, işine sadık eleman aranıyor.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsit Laminat A.Ş. - Reyhanlı

Arnavutköy/İstanbul da bulunan Arsit Laminat A.Ş mobilya fabrikamıza Vasıfsız Eleman alınacaktır.

1 yıl önce

Hatay Geneli Sektörler