Radyo - TV İş İlanları - prokariyer.com

Radyo - TV İş İlanları


Spiker

Prestige Thermal Hotel - Aydın,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Manisa,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kocaeli, İstanbul Anadolu,Ankara, İstanbul Avrupa,

Yeni açılacak bölgesel yayın yapacak radyon kanalımızı. sunuculuğunu yapacak Spiker alımı yapılacaktır.Başvurularda Cv Vdeosu olan adaylara öncelik verilecektir.

1 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Onlar Televizyon A. Ş. - Ankara,İzmir,Kocaeli,Bursa,Ankara,

Yeni kurulmuş ve kısa bir süre sonra yayına başlayacak Televizyon kanalımızda çekirdek kadro kuruyoruz.Domain Server ve 15-20 kullanıcıdan oluşan bir ağımız var. Kullandığımız bazı özel programlar var.Ağın işletilmesi, güvenliğinin kontrolü, bilgisayarların çalışmasının takibi, programların kontrolü gibi genel sistem işlerini yürütecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Teknik Yönetmen (Televizyon)

Onlar Televizyon A. Ş. - Ankara,

Yeni kurulan ve yakında yayına başlayacak olan Ulusal kanalımız için ilk çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.Reji ve sistem odasında yayının sorunsuz yürütülmesini sağlayacak, sorun anında müdahale edecek. Sistemde gerektiğinde değişiklik yapacak, ekibin uyumlu çalışmasını sağlayacak Teknik Yönetmen ve Sesçi arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce