Proje Ve Taahhüt İş İlanları - prokariyer.com

Proje Ve Taahhüt İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Bursa,Sakarya,Bursa,

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Temizlik-Çay ve dolum yapabilecek bayan eleman aranmaktadır.

1 ay önce

Kasap Ustası

Özlem Kasap - Kayseri,İstanbul Avrupa,

Kasapta çalışacak Usta Kasap aranmaktadır.

11 ay önce

BUCA'DAN TECRÜBELİ ` PRİMLE KENDİ ARACIYLA ÇALIŞACAK GAYRİMENKUL DANIŞMANI ARIYORUZ

NAMLI GAYRİMENKUL - İzmir

Gayrimenkul Danışmanlarımız, Portföy desteği sağlanarak portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış ve kiralama süreçlerini yönetirler. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar. Yeni portföy kazanma çalışmaları yaparlar ve bu konuda ofis içi eğitim alırlar. Ofis içi oryantasyon eğitimi alırlar. Pazarlama ve teknoloji alırlar. Ofisimizin teknik destek ve altyapısını kullanırlar. Yola şampiyon bir lider ile çıkarlar ve tecrübelerinden faydalanırlar. Yapılan Satış ve Kiralama İşlemlerinde Paylaşım Oranı Nedir? Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereğince satış işlemlerinde; satış bedeli üzerinden toplam %4+KDV hizmet bedeli alınmaktadır. Kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli + KDV hizmet bedeli alınmaktadır. Danışmanlarımız tamamladıkları işlemlerinden kazanılan hizmet bedelinin `’sini kendileri alırlar ve bu miktar danışmanlarımızın kazançları olur. Gayrimenkul Danışmanlığı Maaşlı Bir İş Değil; Gelir Paylaşımı Esasına Dayalı,Kendi Performansınızla Orantılı Yüksek Gelir Edebileceğiniz Bir Meslektir! Bu çalışma sisteminde mesai değil,sorumluluk bilinci esas olup gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve çalışma takvimlerini kendileri oluşturmaktadırlar ve kendi performanslarıyla orantılı olarak,yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Tanışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz. Aranan Nitelikler Kendi işinin patronu olmak isteyen, Maaşlı bir işte kazanamayacağı kadar yüksek kazanç hedefine şartlanmış olan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve gelişmeleri takip eden, Sabit gelir yerine yüksek prim kazancı ile daha yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, Girişimci ruha,pozitif bakış açısına ve satış yapma ruhuna sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli,iletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına inanan,vizyon sahibi,gelişime açık, Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek, Tecihen araç sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen girişimciler… BAŞVURULARINIZI LÜTFEN WHATSAPP ÜZERİNDEN CV GÖNDEREREK YAPABİLİRSİNİZ...

8 ay önce

Hasar Danışmanı

Yeşil Trafik Hasar Danışmanlık - Gaziantep,Bursa,Kahramanmaraş,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir, İstanbul Anadolu, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya,

Firmamıza Hasar Danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Atila Yuva Sinai Ve Tibbi Gazlar Ticaret - Antalya,

Gaz sanayinde hizmet veren firmamız için Döşemealtı dolum tesisimizde görevlendirme üzere Şoför-Yük Taşıma personeli alınacaktır.

4 ay önce

Konya petek temizleme

Konya petek - Konya

Peteklerınızın ustu ısınıyor altı ısınmıyormu doğal gaz faturanız yuksek mi geliyor o zaman peteklerınız in temizlik vakti gelmiş demektir Konya içi uygun fiyata profesyonel ekıplerımızle kombi bakım ve petek temizlik hizmeti vermekteyiz irtibat 05331592742

10 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Çiğdem Kapı Metal Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli,İstanbul Avrupa,Yozgat,

Firmamıza Aşçı Yardımcısı aramaktayız.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,

Pazarlama Elemanı iş arkadaşları arıyoruz.Not : Servisimiz yoktur. Ulaşımda sıkıntı çekmeyecek arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

1 yıl önce

Anaokulu Öğretmeni

Meb Özel Yunuslar Anaokulu - İstanbul Avrupa,Mersin,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Anadolu,Aydın,

Kurumumuz 13 yıllık, köklü bir eğitim kurumudur. Üniversitelerin Okul Öncesi ,Çocuk gelişimi veya Anaokulu Öğretmenliği bölümü mezunu lisans veya önlisans mezunu Anaokulu Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mavi Okyanus İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Perpa ticaret merkezinde çalışacak E-Arşiv E Fatura kesimiMakbuz kesimi Çek takibi yapabilecek ofis elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Şekersan Metal Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Gaziantep,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Şoför

Ege Oyuncak - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

9 ay önce

KURYE ARANIYOR

. - İstanbul

Motorumuz mevcuttur. Tecrübeli/deneyimsiz kurye aranıyor. Hijyen belgesine sahip olmak şarttır.

8 ay önce

Yönetici

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ankara,

Ankara İncekte faaliyet verdiğimiz donuk gıda tesisimizde;Üretim reçete ve girdilerin sisteme işlenmesi ve takibiÜretim ve stokların raporlanmasıGelen-giden evrak tasnifi ve takibini yaparak ilgili birimlere iletmek,Raporlama, evrak, posta-kargo sözleşmelerini ve takibini yapmakPersonelin iş takibini yapmak üzere görevlendirilecektir.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Bdr Organizasyon - Antalya,

Bdr bünyesi altında Türk gecesi ekibimize yetiştirilip dans etmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Overlok Makinesi Operatörü

Meissa Tekstil İmalat İthalat İhracat Ltd Şti - Eskişehir,İstanbul Anadolu,

Firmamız da görevlendirilmek üzere Overlok Makinesi Operatörü aramaktayız.Dolgun Maaş + Yol ücreti + Yemek

2 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı/Personel Uzmanı

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Bursa,İstanbul Anadolu,Bursa,Ankara,

Şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İ.K. Uzmanı arayışımız vardır.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel İlkem Koleji - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Konya,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Anadolu,Konya,İstanbul Avrupa,

İlkelerine bağlı nesiller yetiştirmek anlayışıyla teknolojiyi etkin biçimde kullanan, kendine güvenen, sanat ve sporla ilgili, doğaya ve toplumsal meselelere duyarlı, öz farkındalığı gelişmiş dünya vatandaşı yetiştirmeyi misyon olarak benimsemiş Çatalca İlkem Koleji’nde istihdam edilmek üzere, Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Teklif Hazırlama Sorumlusu

Platin Otomasyon Teknik Elektrik San ve Tic. Ltd Şti - Ankara,

İş TanımıBirim Fiyat analizlerinin oluşturulması,Fiyat teklifleri hazırlanması, fiyat analizlerinin oluşturulması, iş planlaması yapılması,Şirketimize gelen teklif talepleri ve yazışmalarından sorumlu olmak,Müşterilerin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde, müşteri ile etkileşime geçmek, teklif oluşturmak, oluşturulan teklifin müşteriye sunulması ve revize edilme süreçlerini en etkili biçimde gerçekleştirmek, siparişe dönüşen ürünlerin takip sürecini koordine etmek,Oluşturulan tekliflerin takibini satış ekibi ile birlikte sağlamak ve geri dönüşlerin haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenen dönemlerde ayrıntılı şekilde raporlamak,Proje tekliflerinde müşterinin göndermiş olduğu proje üzerinden tüm malzeme listesini teklif haline getirmek,Teklif veya ihale kapsamında gerekli her türlü bilgi ve belgeyi zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamak, hazırlanmasını sağlamak,Teknik resimlere, şartnamelere ve müşteri taleplerine uygun bir şekilde maliyet kalemlerini ve fiyat tekliflerini oluşturmak,Teklif verildikten sonra müşteri ile iletişime geçilerek verilen teklifin durumunu düzenli olarak sorgulayabilmek.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Sivas,

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

10 ay önce