Pozantı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Pozantı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Gündoğdum Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Pozantı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Pozantı

Danışmanlığını yaptığımız özel bir okulda görevlendirilmek üzere Rehberlik ve Psikolojik Danışman aranmaktadır. Davranış Psikolojisi dersi için PDR veya Psikoloji mezunu arkadaşlar aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Gonca Giyim Turizm San ve Tic Ltd Şti - Pozantı

Mağazamızda çalışmak üzere tecrübeli bay bayan eleman alınacaktır.

3 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Ankara Lider Plastik ve Ambalaj San Tic A.Ş. - Pozantı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Ofis Destek Personeli

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Pozantı

Öveçler 2. Cadde de bulunan Ofisimizin çay, temizlik, ikram, karşılama kısacası ofisimizin Genel işlerini yapacak temiz ve titiz Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Akbaş Mtsk Eğitim Emlak Tic Ltd Şti - Pozantı

Sürücü kursumuzda istihdam edilmek üzere Direksiyon Eğitmeni aramaktayız.Öğle yemeği dahil toplam çalışma süresi 8 saat olup özel ders ve Pazar sınav görevleri ayrıca ücretlendirilir.Ön başvurular yalnızca cv ile kabul edilecektir .

2 hafta önce

Sekreter

Estegyn Beauty - Pozantı

Nişantaşı Kuvars isimli Polikliniğimizde Banko görevlisi olarak görev yapacak bayan eleman aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Halpek Yapı Malzemeleri - Pozantı

Logo programında ve inşaat malzemelerinde deneyimli acil Muhasebe Personeli aranıyor.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Pozantı

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ayrıca Antalya kadar tüm il ilçeler de sanayi siteleri oto parçacı aksesuarcılar Benzinliklere stantlı ürünlerimizi satabilecek yeni müşteriler portföyümüze ekleyebilecek kapasitede tecrübeli Müşteri Temsilcisi aranıyor. (Sıcak Satış Elemanı)

3 hafta önce

İşyeri Hemşiresi

Anadolu Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Tic A.Ş. - Pozantı

Firmamızda görevlendirilmek üzere İşyeri Hemşiresi aranmaktadır.

3 ay önce

Avukat

Av.Başak Ak Hukuk Bürosu - Pozantı

Firmamızda görevlendirlmek üzere Avukat arayışımız mevcuttur.İcra, dava ve tahkim dosyalarının takibini yapmak ve yasal süre içerisinde gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak,Sözleşme avukatların koordinasyonunu ve denetimini sağlamak,Büro müvekkillerinin taraf olduğu davaların yargılama süresince, ilgili birimlerle koordineli çalışmakArabuluculuk toplantılarına katılmak,Hukuk bürosunun faaliyetlerinin kanun ve mevzuatlarla uyumunun sağlanması konusunda hukuki destek sunmak,Sektörle ilgili mevzuatları takip edip, gerekli bilgilendirmeleri yapmak,Sözleşmeleri incelemek,Büronun, müvekkillerin haklarını gözetmek.

2 ay önce

Bahçıvan

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Pozantı

Şirketimizin Leventde bulunan projesinde çalışacak Bahçıvan çalışma arkadaşları aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Pozantı

Fatih-Aksaray final özel öğretim kursuna öncelikli Matematik ve Geometri de anlatabilecek deneyimli öğretmenlerle çalışmak isteriz.

1 hafta önce

İhracat Satış Uzmanı

Ovapack Ambalaj Sanayi - Pozantı

Oluklu mukavva ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Bayan İhracat Satış Uzmanı alınacaktır. Satış ve pazar payı hedeflerine ulaşılabilecek şekilde satış faaliyetlerini yürütebilecek, - Dönemsel satış hedeflerine ulaşabilmek adına gerekli aksiyonları alabilecek,- Ürünlerimizin satış - pazarlamasını ve oluşturulacak bayilikleri yönetebilecek, - Yurt dışı pazar araştırması yaparak yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, - Mevcut müşteri portföyünü geliştirebilecek,- Müşteri taleplerini değerlendirerek fiyat tekliflerini oluşturabilecek, - Sözleşme ve sipariş süreçlerini yönetebilecek,- Üretim planlama ve sevkiyat bölümleri ile ilgili koordinasyonu sağlayabilecek- Vizyon sahibi, gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın tecrübeli Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

1 gün önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2400+AGİ+YMK/ MALTEPE KARTAL ERENKÖY

VİZYON - Pozantı

Kartal ve Erenköy bölgesine bağlı site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, dolgunmaaş+agi+yemek ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 ay önce

Teknik Personel

Abant Bahçeli Köşk Otel - Pozantı

Bolu Abant yolu bahçeli köşk doğal yaşam otelin elektrik,su tesisatı vb otelin çıkabilecek arıza bahçe düzenlemesi gibi işlerini yapabilecek Teknik Personel alınacaktır.Maaş +Sgk+Kalacak Yer+Yemek.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Portakal Spor Keşan - Pozantı

Salonumuzda görevlendirmek üzere temizlik ve servis personeline ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Aşçı Yamağı (Çırağı)

Dilruba Turizm İşletmeciliği Ltd Şti - Pozantı

İş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışacak, kişisel temizliğine önem veren, yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, işine severek yapan, pozitif, Aşçı Yamağı arıyoruz.

2 ay önce

Odyometrist

Batı Ses İşitme Cihazları - Pozantı

Mesul müdür olarak çalışacak Odyometrist çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Sigorta Elemanı

Serda Karaoğlu Nefes Sigorta Acentesi - Pozantı

NEFES SİGORTATürkiye çapında Genel portföyü bulunan, Sigortacılığın tüm branşlarında, yılların birikimi ve büyük bir güven ile hizmet veren Sigorta acenteliği’dir.Şirketimizde bulunan Teknik personel ekibimizle birlikte, firmamızın portföyünde bulunan müşterilerimizin sigorta tekliflerinin hızlı ve doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayacak Sigorta Teknik Personeli pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Pozantı İşkur İş ilanları

Pozantı iş ilanları sayesin de artık daha fazla iş potansiyelini elde edeceksiniz ve kendinize bu harika iş olanakları ile maddi zorlukları tamamen yok ederek en iyi mesleğiniz ile ilgili yeni bilgileri de keşif etmeye başlayacaksınız. Kendi mesleğinizi icra etmek isteyenler için birçok kategori de iş olanaklarını sizlere sunmaktayız. Bu iş olanakları sayesin de artık daha fazla iş potansiyelini elde etmiş olabileceksiniz. Halkla ilişkiler iş ilanları alanın da eğer ki kendi mesleğinize uygun olduğunu düşünüyor ya da meslek değiştirmek isteyenler için muhteşem iş ilanları bu alan da yer almaktadır. Hemen sizler de müracaat ederek ister Part Time ister Full Time bir işe sahip olabileceksiniz.
Pozantı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akçatekir, Alpu, Aşçıbekirli, Belemedik, Cumhuriyet, Çamlıbel, Dağdibi, Eskikonacık, Fındıklı, Gökbez, Hamidiye, İstiklal, Kamışlı, Karakışlakçı, Kurtuluş, Ömerli, Yağlıtaş, Yazıcak, Yenikonacık, Yukarıbelemedik, Zafer,
Pozantı İşkur İletişim Adresi
Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4, 1040, Yüreğir - ADANA
Pozantı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0322) 324 00 17 , Fax:(0322) 321 42 88 , E-mail:adana@iskur.gov.tr

Adana Geneli Sektörler