Pendik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Pendik İş İlanları


Pazarlamacı (Telefonla)

Klinista Sağlık ve Danışmanlık Hiz Tic Ltd Şti - Pendik

Sağlık hizmetleri veren özel kliniğimiz için -Telefon ile satış ve bilgilendirme-Saha satış ve bilgilendirme-Hasta danışmanlığı yapacak İstanbul Anadolu yakasında Pendik konumuna yakın ikamet eden, iletişimi düzgün, prezentabl çalışma arkadaşları arıyoruz. Ameliyat ve görüşme randevusu olan günler hastanede, diğer günler ise evden çalışma şekli olacaktır. Sabit ücrete ek olarak yüksek prim uygulaması yapılacaktır. 3 aylık deneme süresinden sonra memnun kalınırsa sözleşmeli çalışma şekli düşünülmektedir.

18 saat önce

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı

Emissa Gayrimenkul Yatırım ve Dan İç ve Dış Tic Ltd Şti - Pendik

Firmamız gayrimenkul ağırlıklı olup bir yatırım firmasıdır. Departmanlarımız mevcuttur. Firmamızda görevlendirilmek üzere ‘’ Muhasebe Elemanı “ aramaktayız.

2 gün önce

Gazeteci

Çocukgazetesi - Pendik

Ülkemizin ve dünyanın ilk ve tek çocuk gazetemize konusu çocuk olan sayısız projelerimize İlkemizin her ilinden temsilciler aranmaktadır,Gazetemiz 12 senedir yayındadır ulusal ve haftalık yayınlanmaktadır.

2 gün önce

Şoför

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Pendik

İstanbul anadolu yakasında Sırma ve Hayat su bayiliği olarak hizmet vermekteyiz.Anadolu bölgesinde (Sancaktepe, Pendik,Tuzla) market, bakkal ve benzeri yerlere dağıtım yapacak “Dağıtım Şoförü “ aramaktayız.

2 gün önce

Harita Mühendisi

Asil İnşaat San ve Tic A.Ş. - Pendik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Kasiyer

Sdk Sadak Gross Marketçilik Tic LtdŞti - Pendik

Marketimizde çalışmak üzere Kasiyer aranmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Kartek Yumurta - Pendik

Sektörün önde gelen markalarından olan firmamıza Ön Muhasebeci aranmaktadır. Cari takibi, Cari mutabakat ,Ödeme takibi, Oluşturulan randevu ve ödeme günlerinin takibi ve hatırlatması, Saha personeli takibi

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Gold Gayrimenkul Danışmanlık - Pendik

Sektörün öncü markası RE/MAX çatısı altında hizmet vermekte olan RE/MAX GOLD Kurtköy ofisimizde çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Triko Makineleri Operatörü

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Pendik

Shima desencisi ve triko örgü makinalarına hakim Triko Makineleri Operatörü aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Skyend Global Telekomünikasyon ve Tic Ltd Şti - Pendik

Firmamızda görevlendirmek üzere Almanca dil bilgisine sahip Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır . Dolgun maaşYüksek primSGK+Yol+YemekÖzel sağlık sigortası

2 hafta önce

Video Editörü

Conteus Medya A.Ş. - Pendik

Conteus Medyada görevlendirilmek üzere Video Editörü aranmaktadır.Şirket içi tüm çekim ve post prodüksiyon süreçlerininin takibi, kurgu ve tasarım aşamalarında görev alacak video editörü arıyoruz.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Pendik

We are looking for professional English Teacher (Both Turks and foreigners) to teach general english courses at our Esenyurt branch

2 hafta önce

Kaynak Ustası

Akıncılar Mekanik Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Pendik

Firmamızda çalışmak üzere Kaynak Ustası aranmaktadır.

2 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Remzi Başbuğ Assuva Savunma Sanayi - Pendik

Mutfak görevlimize yardımcı olacak Aşçı yardımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Sosyal Hizmetler Elemanı

Efem Danışmanlık - Pendik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Hizmet Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Grafiker

Martı Ajans Reklam ve Matbaacılık Hizmetleri Ltd Şti - Pendik

İstanbul Şerifali bölgesinde yer alan, dekoratif ve eğitici bebek ürünleri ürettiğimiz E-ticaret firmamız için grafik ekibimize dahil olacak yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.• Ahşap üzeri baskı ve boyama konularında becerikli,• Günlük E-ticaret operasyonlarını yönetebilecek,• Görsel/basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçleri baskı, matbaa aşamasına kadar yürütülmesinden sorumlu olacak,• Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilecek,• Basılı ya da dijital her türlü tanıtım, reklam materyalinin grafik tasarımından sorumlu olacak ve görsel konsept çalışmalarını uygulayacak, (banner, afiş, katalog, broşür vb.),• Görsel iletişim alanında yaratıcı alternatif tasarımlar sunacak,• Matbaa bilgisi ve renk bilgisini kullanarak yapılacak işlerde işin kalitesini arttıracak, Grafiker aramaktayız.

3 hafta önce

Asistan

Cafe Theatre - Pendik

Oyuncu ve yönetmen Metin Zakoğlu işlerinde kendisini ASİSTE edecek 19-30 yaş arası ASİSTAN aramaktadır

3 hafta önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Akıncılar Mekanik Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Pendik

Firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere Tornacı aramaktayız.Kullanılması gereken Makinalar:1) Torna (İyi düzeyde kullanabilecek - Hidrolik boru ve mil işleyebilecek)2) Freze (Hidrolik Silindir imalatında gerekli olursa kullanabileceği kadar)3) Kaynak (Kaynakçı ile ekip olarak çalışacağı için kaynağı da normal düzeyde bilen)

3 hafta önce

International Customer Representative

Procat Danışmanlık Yazılım Telekomünikasyon Pazarlama Tic A.Ş. - Pendik

About Procat:Established in 2004, Procat is the company of choice for institutions and organizations that require and demand high efficiency, uninterrupted support, quick installation, while at the same time delivering robust return on investment models and competitive cost advantage achieved by working with an experienced business partner.Procat has a great wealth of highly specialized personnel and their founder has nearly a quarter of a century of industry specific experience.Procat has successfully completed the Trust Index © Employee Survey and Culture Audit © Workplace culture analysis, in which the whole of HR practices are analyzed, and earned the title of Great Place to Work® Certified.Procat works as a complete business partner in all processes from selection of the most accurate technology, which entirely matches with the requirements of corporations, to installation and integration.What we’re looking forDo you love being around people and making them happy? If you’re also a good listener and a bit of a problem solver with great communication skills, then you’ll love being on the front line of making the magic happen!Every day brings new challenges and excitement, and every customer interaction gives you the opportunity to do what you do best: find solutions and provide exceptional customer service.What to expectAs a Customer Service Advisor, you will work in a fully supported environment where you can demonstrate your commitment to providing outstanding customer support through your skills and personality.We believe that happy people keep people happy, so we’re looking for people who have great interpersonal skills and strong analytical skills as you will be expected to deal with a range of customer queries via email and live chat.

1 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Tuba Sigorta Aracılık Hizmetleri - Pendik

Sigorta Portföy Yöneticisi aranmaktadır.İş Tanımı:Yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak (Tercihen Portföy Sahibi)Potansiyel sağlayabilecek bağımsız kanallar yaratarak, referans akışını hızlandırmakŞirket değerlerini koruyup mevcut portföyünü yönetmek ve müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek,Müşterilerin risk ve ihtiyaçlarını tespit ederek, teminat yapısının oluşturulması,Risk analizi ve müşteri talepleri doğrultusunda sigorta şirketlerinden en uygun alternatif teklif taleplerinin gerçekleştirilmesi,Tekliflerin analizi, yorumlanması, müşteriye sunulması ve poliçeleştirme sürecinin yönetilmesi,Mevcut müşterilerin periyodik ziyaret ve raporlamalarının gerçekleştirilmesi,Mevcut Müşterilere ek ve çapraz satışın gerçekleştirilmesi,Sektör ve sektörel gelişmeleri yakından takip edilmesi,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

1 ay önce

Makine Teknisyeni

Yedic Mühendislik Danışmanlık Ltd Şti - Pendik

Savunma, sanayi ve enerji sektörü gibi ileri teknoloji gerekliliği olan alanlarda tasarım-test kontrol-üretim içerikli projeler yürüten ve ileri düzey imalat çözümleri sunan şirketimizin Ankara İvedik OSB de bulunan üretim atölyesinde çalıştırılmak üzere Makine Teknisyeni çalışma arkadaşı aramaktayız. Mekanik montaj ve/veya bakım faaliyetlerinin yürütülmesi,Proje kaynak prosedürlerine uygun kaynak süreçlerini uygulamak,Ürünün şartlara uygun olarak üretimini sağlamak,Ürünlerin ölçme ve değerlendirilmesi için gerekli test ve deneylerin yapılmasını sağlamak,Üretim Sahasının temizliği ve düzenini sağlamak.

1 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Biz Grubu Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Pendik

Finansal Güvence Danışmanı & Sigorta Satış TemsilcileriSigorta sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile sektörün en saygın şirketlerinin acenteliğini yapan BİZ GRUBU SİGORTA; öncelikle Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları olmak üzere tüm branşlarda, uzun süreler birlikte, aktif saha çalışması yapabilecek Sigorta Satış Temsilcisi aramaktayız. Performansa bağlı yüksek maaş, prim, sosyal güvence ve haklar.

1 ay önce

Kimyager

Mikrokim Gıda Analiz ve Kontrol Laboratuvarı - Pendik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kimyager aranmaktadır.

1 ay önce

Asistan

Samsun Hava Taşımacılığı Ltd Şti - Pendik

Havacılık ve savunma sanayi alanında ithalat, ihracat ve üretim faaliyetlerinde bulunan şirketimizin dış ticaret departmanına Asistan alınacaktır.Eksik ve yetersiz bilgiler verilen ve/veya fotoğrafsız CVler dikkate alınmamaktadır.Sadece online başvurular dikkate alınmaktadırTelefon ile başvuru yapılamaması rica olunur

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

K2 Bilişim - Pendik

Firmamızda çalışmak üzere Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Şahika Öncü Minikler Kreş - Pendik

Sektörün öncü kurumu olan kreş ve anaokulumuza yeni eğitim öğretim yılı için Sınıf Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Domino İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti - Pendik

OSGBde çalışmak üzere çeşitli sektörlerde görevlendirilmek için İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Almanca Öğretmeni

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Pendik

X-Personel Management Türkiye Şubemizde görevlendirilmek üzere Almanca Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Fitness Eğitmeni

Go.Max Spor Salonu/Fitness Merkezi - Pendik

Çankayada bulunan firmamıza Fitness Eğitmeni alınacaktır.

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Başaranlar Eğitim Kurumları - Pendik

Ortaokulumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Pendik İşkur İş ilanları

Pendik İş ilanları anlamında yakın çağımızda da iş bulma problemleri bakımımdan en çok ekonomik açılarda da büyük bir fırsat tarayışı içinde olanlara yönelik işçi ve memur bakımından size yönelik olarak iş bulmak sanal ortam platformunda daha da kolay hizmet ve destek bulmak mümkündür. Buna paralel olarak İstanbul Pendik bölgesinde bulunan pek çok birey için sunulan iş olanakları babında da size yönelik birbirinden elverişli olan iş ortamlarını elde edersiniz. Banka sektöründe kendini geliştirmiş olan bireylere bu bağlamda ön görülen Bankacılık iş ilanları çerçevesinde sizler de bu web site üzerinden yapacağınız iş olanaklarını ve içerikleri düzenli takip ederek iş sahibi olma durumunuz vardır.
Pendik Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni Mahalle, Yenişehir, Yeşilbağlar
Pendik İşkur İletişim Adresi
Adnan Menderes Bulvarı No:11, 34890, Pendik, İSTANBUL
Pendik İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 354 22 92 , Fax:(216) 390 84 76 , E-mail:pendik@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler