Pamukkale İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Pamukkale İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tasarımcı (Dekor)

Mekin Saraciye İmlalat Tic Ltd Şti - Pamukkale

Tekstil sektöründe deneyimli Tasarımcı alınacaktır.

1 yıl önce

Oto lastik ve yıkamada profesyonel uzman usta aranmaktadır.

Eminoto lastik ve oto kuaförü - Pamukkale

Oto lastik ve yıkamada profesyonel olan usta aranmaktadır 0505. 3144833

9 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - Pamukkale

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubesi ailesie Yeni çalışma arkadaşları Aranıyor!Gayrimenkul Danışmanları performanslarıyla orantılı olarak, yüksek gelir elde edebilmektedirler.Siz de PİRAMİT EMLAK YATIRIM dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirmek isterseniz ve tüm bu özellikler beni anlatıyor diyorsanız bize katılın..

1 yıl önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Distrak Tıbbi Ürünler San ve Tic Ltd Şti - Pamukkale

Firmamız bünyesinde mavi yaka personeli olarak;Cnc tezgahına parçaları doğru bir şekilde bağlayacakCad/cam kullanabilecek, tercihen solıdworks/solıdcamTeknik resme göre uygun parça işleyebilecekTalaşlı imalat bilgisi olacakDoğru takım yolları çıkarma konusunda bilgili, malzeme ve işe göre doğru kesici takımların seçilmesi, Doğru ilerleme ve pasonun verilmesi noktasında tecrübe ve bilgi sahibi olması tercih nedenleridir.

8 ay önce

Temizlik Şefi

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - Pamukkale

Kocaeli / Yeniköy de yer alan fabrika projemizde görevlendirilmek üzere, TEMİZLİK HİZMETLERİ YÖNETİCİSİ aranmaktadır.Sorumlu olduğu projede, çalışmaların hem Online Group hem müşteri değer, politika ve prosedürlerine uyumlu olarak yapılmasını sağlamak,· Temizlik ekibinin yönetimini ve iş planını yapmak, günlük, haftalık ve bir yıllık iş programı oluşturarak bunların eksiksiz ve müşteri kriterlerine uygun olarak yapılmasını sağlamak,· Aylık Vardiya çizelgelerini oluşturmak,· Temizlik ekibinin puantaj takibini yapmak, projede gelen taleplerin kontrolü ve takibini yapmak,· Şirket kaynaklarının kullanımını takip etmek, kullanılan demirbaşların verimli kullanılmasını sağlamak,· Kimyasal ve sarf malzeme tüketiminde günlük ve aylık tüketim çizelgelerine uygun çalışılmasını sağlamak,· Operasyonun yürütüldüğü alanlarda periyodik kontrolleri yapmak, müşteri ile haftalık toplantılar ve aylık temizlik faaliyet sunumları yapmak,· Yıllık ve aylık raporları hazırlamak,· Ekibinin geliştirilmesi için gereken bilgi, beceri, ve davranışları belirleyerek gerekli eğitimi vermek,

2 ay önce

Aşçı

Pierreloti Tepesi Turistik Tesisleri - Pamukkale

Atalar Şirketler Grubu bünyesindeki, Atalar Turizm tarafından işletilmekte olan Üsküdar Bağlarbaşında bulunan özel, elit bir hastane içerisinde yer alan kafe - restauranta Aşçı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı)

3T Havuzculuk Ltd Şti - Pamukkale

Havuz ekipmanları imalatı yapan firmamıza Argon Kaynakçısı arıyoruz.

6 ay önce

İnşaat Teknikeri

Asya Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri A.Ş - Pamukkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

9 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Necdet Kaya Değirmen ve San Malz Tic Ltd Şti - Pamukkale

• Dış ticaret pazar araştırma faaliyetlerinin yürütülmesi,• Yurt dışında mevcut müşterilerle olan ilişkileri yürütmek• Dış ticaret kapsamındaki teklif, sözleşme, satış, sevkiyat ve tahsilat süreçlerinin koordinasyonunun sağlanması, İhracat esnasında gerekli belge ve dökümanların hazırlanması• Yurtdışı müşterilerle ilişkilerin yürütülmesi ve müşteri portföyünün genişletilmesi,• Yurtdışı ve yurtiçi fuarlar vb. tanıtım faaliyetlerinde şirketin temsil edilmesi, hususlarını yerine getirebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Başarı Merkezi Özel Öğretim Kursu - Pamukkale

İstanbul - Yeşilköyde 14 yıldır eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden Özel Başarı Merkezi Özel Öğretim Kursuna 2019-2020 eğitim yılında haftada 5 gün çalıştırılmak üzere Matematik Öğretmeni aranmaktadır

9 ay önce

Sekreter

Hadisepete - Pamukkale

Firmamızda görevnelendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.Kozmetik ve İç Giyim Sektörüne uyumlu dış görünüm ve giyime önem veren.-Genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olabilecek.-Çalışkan ve azimli-Tecrübeli / Tecrübesiz

1 yıl önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Pamukkale

Gebze Migros deposu içerisinde iade gelen gıda ürünlerinin sayımını yapmak, raporunu hazırlamak. Ay içerisinde sayım tarihleri içerisinde noktaya giderek bu işlemlerin gerçekleştirilmesi.Lokasyon: Gebze / ŞekerpınarÜcret: 110 TL + SGK

1 yıl önce

Anestezi Teknikeri

Devran Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Pamukkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Anestezi Teknikeri aranmaktadır.Hafta içi ve cumartesi 08:30-16:00 çalışma saatleri satmış olduğu ürünlerden prim alacak.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi( Almanca )

Pratik İstihdam Hizmetleri Ltd Şti - Pamukkale

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye’nin önde gelen çağrı Merkezlerinde , dünyaca ünlü uluslararası markaların çağrı merkezi ve teknik ekiplerinde değerlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa ve İzmir bölgeleri için ana dil seviyesinde Almanca Bilen Müşteri Danışmanı’ ’arayışımız bulunmaktadır. *Covid-19 salgın süresince eğitim ve çalışmaların homeoffice olarak sürdürecek bazı projelerimiz vardır. Bilgisayar ve diğer ekipmanlar firma tarafından sağlanmaktadır.İş Tanımı;Dünyanın önde gelen küresel ve ulusal markalarının talep ve şikayet yönetimi, telefon ve mail ağırlıklı müşteri yönetimi, Teknik destek çağrılarını Almanca olarak yanıtlama, Bazı projelerimizde firma içi raporlama İngilizce yapılmaktadır. Telefonda satış projemiz bulunmamaktadır. Sabit ve vardiyalı çalışma seçenekleri bulunmaktadır.Haftanın 5 günü çalışma 2 gün izin. (Hafta sonu izin olan seçeneklerimiz mevcuttur.)*Yüksek Sabit Ücret (SGK+AGI ) ,Yüksek Performans Primi + Yemek + Yol Desteği (Servis)*Projeler ve firmalar arasında farklılıklar olabilmektedir.

4 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ceviz Bilişim - Pamukkale

Ajansımıza Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Ajansımızın portföyündeki müşterilerin sosyal medya hesaplarının takip edilmesi,İçerik ve sosyal medya stratejilerinin belirlenip geliştirilerek sosyal mecralarda öne çıkarma işlemi.

1 yıl önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Zey Pr - Pamukkale

Nişantaşı ‘da bulunan ofisimizde, Enerjisi yüksek, Ekibimizin parçası olacak, ekip arkadaşı olarak çalışacak, Kadın Ofis Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Kurye

Svd Enerji - Pamukkale

Ankara Çankaya , Mamak , Yenimahalle de firmamızın evraklarını dağıtacak yaya Kurye aranıyor.

1 yıl önce

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

Egesit Büro Mobilya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Pamukkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Kent Araştırma ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Pamukkale

Veri Girişi ekip arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Mobilya ustaları, kalfalar ve çıraklar

Morela kapı ve mobilya - Pamukkale

Firmamız bünyesin de çalıştırılmak üzere Mobilya Ustası veya Kalfa ve çıraklara (vasıfsız eleman dahil)ihtiyaçlar vardır. Detay bilgi için; 0533 308 94 00

1 yıl önce

Denizli Geneli Sektörler