Osmaniye İş İlanları, Osmaniye'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Osmaniye İş İlanları


Satınalma Asistanı

Beypazarı Çimen Madencilik İnş Taah San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Osmaniye

Yemek Maaş Prim Sigorta firmamızın inşaatlarının yapımında satın alma departmanında çalışacak, Satınalma Asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Fatih Ün Dream Of Cappadocia - Osmaniye

Dream of Cappadocia Hotel bünyesinde 09:00 - 21:00 arası çalışabilecek Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşı arıyoruz. Maaş 2000TL. ve artı olarak tur satışlarından %10 prim verilecektir. Konaklama imkanı mevcuttur, konaklama istemeyenler için yol yardımı yapılacaktır.

1 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Gizem Makine Otomotiv San Tic Ltd Şti - Osmaniye

Taahhütümüz altında bulunan ÇELİKLER ELBİSTAN -AFŞİN TERMİK SANTRAL Tesislerinin revizyon işinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Manav Personeli

Kardeşler Gıda Market San Tic Ltd Şti - Osmaniye

Tecrübeli Bay Manav Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Emek Spor Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Osmaniye

Avcılar Pelican da bulunan spor mağazasına Satış Danışmanı aranmaktadır.Perakende kariyerinize yön vermek ve daha iyisine ulaşmak için Adidas Group mağazaları ve satış noktalarında sporun heyecan dolu dünyasına katılın!İş Tanımı;Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak,Reyonunun Adidas global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak,

1 ay önce

Servis Elemanı

Kadir Alkan Hair Artist - Osmaniye

Şubemizde çay, kahve servisi yapacak Bayan Servis Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Osmaniye

Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni aranmaktadır.İstanbul Merkez ofisimizde görevlendirmek üzere; İstanbulda ikamet eden ya da edebilecek Satın Alma ve İdari İşer Yönetmeni aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Apartman Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Osmaniye

Apartman Görevlisi aranmaktadır.4. Leventteki projemizde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli olarak çalışacak Apartman Görevlileri aranmaktadır.İş Tanımı;Lojmanların dış çevre temizliği ve kontrolünü yapacak,Düzenden sorumlu,Haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışacak,Cumartesi - Pazar Tatil,Asgari Ücret + Ticket ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gmf Yapı İnşaat & Emlak - Osmaniye

Şirket bünyesinde çalışacak, saha çalışanlarının ve firmalardan gelen evrakları takip edecek, kendine güvenen Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Web Programcısı

Siarem Net - Osmaniye

Wep Programcısı aranmaktadır.Web Yazılım bilen tercihen C# Programlama diline hakim,Tek başına proje tamamlayabilme yeteneğine sahip,Web Yazılım Mesleğini gerçekten seven,Hızlı ve Araştırmayı seven sorun çözme yeteneği olan,En az 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Ayhan Takım Çelik A.Ş. // Gebze - Osmaniye

Şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası İkitelli Semtinde bulunan merkezinde çelik malzeme sevkiyatında kamyon şoförü olarak çalışacak 1 erkek Şoför-Yük Taşıma çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Mağaza Müdür Yardımcısı

Emek Spor Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Osmaniye

Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.Perakende kariyerinize yön vermek ve hep daha iyisine ulaşmak için Adidas mağazalarımızda sporun heyecan dolu dünyasına katılın !İş Tanımı;Mağazanın ticari anlamda başarıya ulaşması için sorumluluk üstlenmek,Mağaza satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek,Var olan tüm yönetmelik ve süreçler doğrultusunda tüm mağaza operasyonlarını sistematik ve etkili bir biçimde yönetmek,Mağaza içi tüm resmi, finansal ve standart evrakların tamamlanmasından ve takibinden sorumlu olmak,Var olan süreçler gereğince mağaza içerisinde markanın ve ürünlerin doğru sergilenmesini sağlamak,Ürün teslimat işlemlerinin ürün geldiği gün tamamlandığından ve mağaza içerisinde sergilenen tüm ürünlerin stoklarının bulunduğundan ve müşteriler tarafından kolaylıkla erişilebilir olduğundan emin olmak,Mağaza ekiplerinin müşterilere Adidas satış ve servis standartları doğrultusunda hizmet sunmasını sağlamak ve gerekli durumlarda ekipleri bu konu ile ilgili geliştirmek,Mağaza ekiplerinin işe alım, eğitim ve diğer tüm lK süreçlerini takip etmek ve aktif görevler almak,

1 ay önce

Asistan

Ssa İç ve Dış Tic Ltd Şti - Osmaniye

Firmamızda görevlendirme üzere Asistan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Demirhan Teknik Servis Hizmetleri A.Ş. - Osmaniye

Vaillant Group yetkili servisimize telefon iletişimini sağlayacak, Telefonda sözleşme ve bakım vs ürünleri pazarlayabilecek Ofis Sekreteri aranmaktadır.

1 ay önce

Kimya Mühendisi

Mks Devo Kimya San. Tic. A.Ş. - Osmaniye

Bandırma Organize Sanayideki Kimyasal hammadde üreten fabrikamızda çalışmak üzere ilgili bölümden mezun Bandırma veya Gönende ikamet eden Bay Kimya Mühendisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Balıkesir Bandırmadır.

1 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel Adana Ekici Kişisel Gelişim Kursu - Osmaniye

Tecrübeli - Tecrübesiz Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.Çalışma Yeri Adana Çukurovadır.

1 ay önce

Üretim Planlama Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Osmaniye

Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.Mobilya üretimi yapan firmaya Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*Detaylı bilgiler yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Servis Hostesi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Osmaniye

Servis Hostesi aranmaktadır.Okul servisinde öğrencilerin binip inmesinden sorumlu velilerle iletişim kurabilecek Servis Hostesi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Karsan Mücevherat Elekrik Elektronik Tek Hay San ve Dış Tic Ltd Şti - Osmaniye

Vasıflı - Vasıfsız Bayan Satış Danışmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.SSK + Yol + Yemek2000 TL Net Maaş ve 650 TL Ön Avansla çalışacak Bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.*Konaklama imkanı sağlanmaktadır.

2 ay önce

CNC Kayar Otomat Operatörü

Avrupa İmplant San ve Dış Tic Ltd Şti - Osmaniye

CNR Kayar Otomat Operatörü aranmaktadır.Avrupa İmplant, dental implant başta olmak üzere çeşitli alanlarda dental sektöre hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Ana faaliyet alanı dental implant sistemleri olan Avrupa İmplant, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üniversitelerle ortak bilimsel ve teknolojik AR-GE projeleri üretmeyi, kendini ve sektörü geliştirmeyi, alanında öncü konuma yükselmeyi, ülkemize bu anlamda değer ve katkı sağlamayı amaç edinmiştir.Yıllarca medikal ve dental sektöre hizmet vermiş alanında uzman kişilerin yılların yönetim ve üretim tecrübelerinin bir araya geldiği Avrupa İmplant, hasta / diş hekimi ihtiyaç ve beklentilerini baz alarak yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla BioInfinity Dental İmplant Sistemi’ne hayat vermiştir. Bu bağlamda Başakşehir İkitelli OSBde konuşlu şirketimizde diş implantı üretiminde CNC Kayar Otomat Opreatörleri’’ pozisyonunda görev üstlenerek konusunda sektörel uzmanlık kazanacak takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Osmaniye

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Eğitim kurumunun şubeleri için alanında deneyimli Fen Bilgisi Öğretmeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Elfa Elektronik Güvenlik Sistemleri - Osmaniye

Güngören Haznedar’da bulunan Elektronik Bilişim Güvenlik Sistemleri üzerinde çalışan firmamız için Bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Osmaniye

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz hastane sektöründe, müşteri firmamız için Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı aramaktayız.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Büro Memuru

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Osmaniye

Büro Memuru aranmaktadır.Firmamız bünyesinde çalışacak ve ayrıca firma ziyaretleri yaparak Halkla ilişkiler ekibiyle koordineli çalışacak ikna kabiliyeti güçlü Büro Memuru çalışma arkadaşları aramaktayız. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Osmaniye

Biyoloji Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Eğitim kurumunun şubeleri için alanında deneyimli Biyoloji Öğretmeni çalışma arkadaşları aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Özkardeşler Ambalaj Kalıpları San ve Tic Ltd Şti - Osmaniye

Muhasebe Personeli aranmaktadır.Gelir ve giderleri kanunlar ve şirket süreçlerine göre kontrol edip kayıtlara almak,Yasal bilanço, gelir tablosu ve ek mali tabloların yasal süresi içinde ve eksiksiz olarak hazırlama süreçlerine destek vermek,Vergi işlemlerinin hazırlanması, tahakkuku ve ödeme işlemlerinin yapılmasını sağlamak,Müşteri ve satıcı cari hesap takiplerini, personel masraf girişlerini yapmak,Masraf formlarının takibi ve muhasebe kayıtlarını yapmak,Tahsilat takibi sağlamak,

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Alya Call Center - Osmaniye

Çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren Alya Call Center Türkiyenin İzmir lokasyonunda, Vodafone Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda değerlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Mağaza Müdürü

İkiler Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Osmaniye

Türkiye genelindeki mağazalarımızda “Mağaza Müdürü” olarak görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz.Müşteri segmentinin ihtiyaçlarını, beklentilerini anlayarak doğru ürün, hizmet ve çözümler sunmak, söz konusu satış ve hizmet yaklaşımında kendi ekibini eğitmek, bilgilendirmek, düzenli koçluk yapmak,Mağazada müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak şekilde hizmet verilmesini sağlamak, müşteri soru ve şikayetleri karşısında etkin iletişim kurarak çözüm üretmek,Tüm mağaza operasyonlarını ve resmi evrak süreçlerini, şirket prosedürleri doğrultusunda sistematik ve etkili bir biçimde yönetmek,Ekibini hedeflere ulaşılması için motive etmek, iş ve şirketle ilgili konularda bilgilendirmek ve yönlendirmek,

2 ay önce

Osmaniye İşkur İş İlanları

Çukurova Bölgesi’nin doğu kanadında yer alan Osmaniye, gelişmekte olan kentlerimizden biri olarak biliniyor. Petrol boru hatlarının kritik noktasında yer alması, Osmaniye’de istihdam alanlarının genişlemesine uygun zemin hazırlıyor. Yurtdışı menşeli firmalar da yatırım amacıyla Osmaniye’de önemli çalışmaların altına imza atıyor. Osmaniye iş ilanları ile yerli ve yabancı firmalarda çalışma imkânı yakalayanlar, geleceklerine bu yolla şekil verebiliyorlar.
Osmaniye Açık İş İlanları
Tosyalı Toyo Çelik A.Ş, Ziylan Grup, Protekno Mühendislik, Yacht World, Cantek Soğutma, CEPAX, Stil Cephe Doğrama ve Crown Bevcan gibi önemli markalar, Osmaniye iş ilanları arasında adayların en sık karşılaştığı isimler arasında bulunmakta.

Osmaniye’de önemli firmaların bünyesine katılmak ve gelecek planlarınızı daha sağlıklı temellerle desteklemek istiyorsanız Osmaniye iş ilanları kategorimize göz atabilir, yüzlerce iş ilanı arasından hayalinizdeki işe buradan sahip olabilirsiniz.

Osmaniye Geneli Sektörler