Ortaköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ortaköy İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Ecem Media - Ortaköy

Firmamızda çalışmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Detaylı bilgi iş veren ile yüz yüze görüşülecektir.

2 hafta önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Levan Dış Tic Ltd Şti - Ortaköy

Geri Dönüşüm Sektörnine hizmet veren bir Dış Ticaret şirketiyiz.. Türkiye ve Dünya genelinde çalışıyoruz.ilgili arkadaşın proforma fatura,fatura,Container takibi, evrak yönetimi ve bilgilendirmesi yapabilecek,insan ilişkileri güçlü, dikkatli olması gerekir. Alınan ve var olan sipariş lerin takibi, bilgilendirmesi yapılacak..

10 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Nur Style (Mejrem Hasanagic) - Ortaköy

nur style altın ve gümüş temizleme ürünlerinde 35 yılı aşkın varlığın vermiş olduğu gururla yoluna devam etmektedir firmamız bir çok dünya ülkesinde varlığını sürdürmüş ve son olarak türkiye;de bir ilk olarak altın ve gümüş temizleme ürünlerini üretip satışını gerçekleştirmektedir ürünlerimizi hedef kitlelerine satışını ve pazarlamasını gerçekleştirecek satış alanında deneyimli ,prezentabıl,anatilik düşünebilen ,strateji belirleme konusunda deneyimli nur style firmasına satış konusunda katkı sağlayacak bay,bayan satış temsilcisi aramaktayız

1 yıl önce

Teknik Servis Elemanı

E2Ada Tuz Madencilik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ortaköy

Su Arıtma Sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Firmamız da görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız

6 ay önce

Kasiyer

Şimşekoğlu Balık Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ortaköy

İzmir Aliağada yer alan Cadde Halk Pazarı ve şarküteri mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Kasiyer takım arkadaşları arıyoruz.Mağazadaki ürünlerin satış sonrası kasa işlemlerinden sorumlu olmak,Kasa açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirmek.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Vip Fen Bilimleri Özel EğitimKursu - Ortaköy

Eğitim kurumumuzda 2020-2021 eğitim öğretim döneminde çalışacak Matematik Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Matematik Öğretmeni

Gelibolu Amerikan Kültür Koleji - Ortaköy

2020-2021 eğitim öğretim yılında hizmete girecek Gelibolu Amerikan Kültür Kolejine Matematik Öğretmeni alınacaktır.Huzurlu, sadece kendi işinizi yaptığınız ve mesleki olarak zevkle çalıştığınız bir ortamı sizlere garanti etmekteyiz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Yeke Ses ve Organizayon Hizmetleri Tic Ltd Şti - Ortaköy

Türkiye’nin seçkin ve ilk “Sanal Ofis” firmalarından biri olan Open Up Office, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Kozyatağı’nda faaliyete başlayan Open Up Office, şu anda farklı merkezi lokasyonlardaki prestijli binalarda hizmet vermektedir. Open Up Office stratejilerine uygun lokasyonlarda prestijli plazalarda, marka konseptine uygun tadilatlar yaparak; resepsiyonu, toplantı odaları, ofis odaları, ortak çalışma alanları, ile kullanıma hazır ofis alanları oluşturmaktadır. Yurtdışında da yüzlerce örneği olduğu gibi mimari olarak hazır ve tam donanımlı bu ofisler; IT, temizlik, sekreterya, ofis iç yönetimi gibi hizmetleri de sağlayacak şekilde sözleşmeli olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Yurtdışında oldukça gelişmiş olan Hazır Ofis uygulamaları, Türkiye’de başta İstanbul’ da olmak üzere büyük şehirlerin tamamında yoğun olarak tercih edilmektedir. Open Up Office Anadolu ve Avrupa yakasında istihdam edilmek üzere Satış Danışmanı aramaktadır.İş TanımıFarklı kanallardan gelen satış taleplerini değerlendirmek, gelen talepleri satışa dönüştürmek,Telefonlarını yanıtlamak,Satış ve sözleşme süreçlerinden sorumlu olmak,Şube içerisindeki günlük operasyonları yönetmek, satış ve operasyon ekipleriyle işbirliği içinde olmak,Tahsilatları takip etmek,Sorumluluğundaki her işi disiplinle takip etmek, tamamlamak ve geri bildirimini sağlamak,Satış ve tahsilatlarla ilgili raporlama yapmak.

4 ay önce

Reklam Satış Yöneticisi

Nil Grup Ambalaj Gıda Tic ve Ltd Şti - Ortaköy

Grubumuza bağlı ulusal olarak yayınlanan dergimize tercihen portföy sahibi Reklam Satış Yöneticisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Ortaköy

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ortaköy

Firmamız; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda (AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Residanslar, Toplu Konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmek vermeyi amaçlamıştır.Geçen yıllarla birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi), Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenarasyon Tesisatı işleriyle genişletmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır. Şantiyemizde Çalışacak Makina Mühendisi ve Makine Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Öztaş Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Ortaköy

Öztaş Ambalaj, 1961 yılından günümüze gelen tecrübe ve deneyimleri ile kâğıt ambalaj alanında zirvedeki yerini koruyan ve nitelikli yeni ekip üyeleri ile büyümeye devam etmeyi planlamaktadır. Beylikdüzü Yakuplu Mermerciler OSB’de bulunan ambalaj sektörünün öncülerinden olan firma fabrikamıza Üretim Elemanı alınacaktır.İşin Tanımı: Firmamızın Üretim faaliyetlerinin yürütülmesi, üretim süreçlerine uygun iş akışının sağlanması, firmamız kalite ve standartlarını uyulması,

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Ortaköy

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Ortaköy

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Logo Tiger 3, Logo Bordro ve Ms Office programlarını kullanabilen Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır. Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması, Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması, Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması, Stok takibinin yapılması, BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması, Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim, Aylık Mizan kontrollerinin yapılması, Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Kur değerleme işlemlerinin yapılması. Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,Periyodik olarak mali veri raporlama işlemlerinin yapılması.

5 ay önce

Mimar

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Ortaköy

Yurt dışındaki şirketimize deneyimli Mimar alınacaktır.

8 ay önce

Satış Pazarlama Personeli

Eve Paket Servis Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Ortaköy

Yazılım/Bilişim ve E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.Asgari ücret +yüksek primler+yemek kartı verilecektir.Uzun vadede çalışma düşüncesi olan,işini severek yapacak, hırslı kişiler başvurabilir.Pazarlanacak ürünler kaliteli, pazarlaması kolay ürünlerdir.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Uğur Otomotiv Oto Yedek Parça Tic Ltd Şti - Ortaköy

Firmamızda çalışmak üzere Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Ortaköy

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Ats Kurumsal ve Ödüllendirme Sistemleri A.Ş. - Ortaköy

PlanetPay yemek kartı satış ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Ortaköy

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

1 yıl önce

Çorum Geneli Sektörler