Orhangazi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Orhangazi İş İlanları


Satış Danışmanı

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti - Orhangazi

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Satış Danışmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Depo Sorumlusu

Yükseliş Toplu Konut İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Orhangazi

Çayyolunda anne ve bebek kozmetik ürünleri dağıtımı yapan firmamızda bulunan depo düzeni ve kargo işleriyle ilgilenecek Depo Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.Çayyolu KORU metro ile iş yeri arasında şirket tarafından ulaşım sağlanmaktadır.

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Waternet Su Hizmetleri A.Ş. - Orhangazi

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetimini gerçekleştirmek,Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve kaynak yaratma aktiviteleri planlayarak müşteri potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek,Planlı ve düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, bu ziyaretler sonucunda portföy oluşturmak.

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Orhangazi

• Yasal mevzuat, genel muhasebe ve vergi konularında tecrübeli,• Genel muhasebe kayıtlarının sisteme girilmesi tüm süreçlerinin yürütülmesiAlış ve satış faturalarının işlenmesi,• e-fatura ve e-defter konusunda tecrübeli, • Genel muhasebe, KDV, Muhtasar, Geçici vergi , Ba-Bs ve Damga vergisi beyannamelerinin hazırlanması,• Cari hesap incelemesi ve mutabakatlarının sağlaması,• Vergi daireleri ve diğer resmi kurum iş süreçlerinin takibini yapmak,• Beyannamelerin düzenlenmesi ve vergi mahsup işlemleri konusunda tecrübe sahibi

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

İnnovationaqua Su Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Orhangazi

Belçika merkezli uluslararası firmamızın İstanbul yapılanmasında yer alacak kariyer hedefi olan tecrübeli tecrübesiz kasın takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Kimya Mühendisi

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti - Orhangazi

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Kimya Mühendisi /Kimyager alınacaktır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Üçbüyükler Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Orhangazi

Alanında uzman Matematik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Motorlu Kurye

CİN RESTORAN İŞLETMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Orhangazi

Şirket Motoruyla çalışacak tam zamanlı kurye alınacaktır.

1 yıl önce

Orhangazi İşkur İş ilanları

Orhangazi iş ilanları Genç ve orta yaşlı bireyler başta olmak üzere gerekli gündelik yaşam koşulları için arta gelen pek çok ilgi ve yeteneklere göre ve çeşitli meslek gruplarında da büyük oranlarda ihtiyaçlara dönük olarak iş fırsatlarını alma ve bu anlamda da büyük kazanımlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede de gerek görevlen her türlü iş olanaklarında günümüz sanal ortam platformu babında da ön görülen büyük ihtiyaçlarda iş desteklerinizi daha da kolay bir şekilde yapma lüksü içindesiniz. Orhangazi bölgesinde bulunanlara özel bu imkânlar mevcut. Bütün erkek bireyler ve bayan bireyler için tüm zamanların en kolay iş bulma sistemi olan bu sistem üzerinden size yönelik olarak sunulan her türlü içerik ve detaylı bilgiye işler açısından ulaşmanız mümkün.
Orhangazi Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akharem, Arapzade, Bayırköy, Camiikebir, Cihanköy, Çakırlı, Çeltikçi, Dutluca, Fındıklı, Gedelek, Gemiç, Gölyaka, Gürle, Hamzalı, Heceler, Hürriyet, Karsak, Keramet, Mahmudiye, Muradiye, Narlıca, Ortaköy, Örnekköy, Paşapınar, Sölöz, Tekke, Topselvi, Üreğil, Yenigürle, Yeniköy, Yenisölöz
Orhangazi İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Orhangazi İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler