Ordu İş İlanları, Ordu'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ordu İş İlanları


Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Afra Yayıncılık - Ordu

Çağrı merkezimiz bünyesinde çalışacak tecrübeli bayan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ekip arkadaşları aranmaktadır.Tercihen Avrupa yakası ikamet edenlerdir .

1 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Düzeltaş İnşaat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde fabrikamızda çalıştırılmak üzere yurt dışı ve yurt içinde seyahat engeli bulunmayan bay / bayan Dış Ticaret Uzmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Lojistik Elemanı

Panatrans Lojistik Dış Tic Ltd Şti - Ordu

Lojistik Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Buhar Makina - Ordu

Kafede Vardiyalı Çalışacak Bayan Garson (Servis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Tekstil Elemanı

Altınordu Tekstil Ltd. - Ordu

FİRMAMIZDA ÇALIŞICAK TECRÜBELİ OVERLOKCU, SİNGER BİLEN MAKİNECİ, ÜTÜCÜ, DENEYİMLİ KALİTE KONTROL ELEMANLARI ALINACAKTIR. SSK+YEMEK+ORDU MERKEZE SERVİS+ASGARİ ÜCRET+HAFTA SONU İZİNLİ VASIFSIZ OLANLAR LÜTFEN ARAMASIN !!!

1 ay önce

Ordu İşkur İş İlanları

Tarımın en etkin olduğu illerimizden biri olan Ordu, bununla beraber hayvancılık, üretim ve sanayi bazında da ciddi olanaklara sahiptir. Fındık üretiminde başrol oynayan kentlerden biri olması, Ordu’daki istihdam alanının bu yönde bir eğilime sahip olmasını beraberinde getirmekte; bunun yanı sıra bölgede yer alan güçlü firmalar da istihdam açısından değer taşımaktadır.
Ordu Açık İş İlanları
Ordu iş ilanları arasında daima yer almaya çalışan büyük firmalar, özellikle üniversite ve lise mezunlarına iş kapıları açmakta, bunun yanı sıra deneyimli çalışanlara da önemli olanaklar sunmaktadır. Fındığa dayalı üretimin yapıldığı fabrikalarda istihdam edilme şansı bulanlar, özellikle Erçal Fındık, Çamsan Poyraz A.Ş, Poyraz Fındık A.Ş ve Dost Fındık gibi fabrika ve şirketlerde çalışma isteğine sahip.
Ordu iş ilanlarına yapılan başvurular sonucunda her yıl yüzlerce kişi iş sahibi olabilmekte, işinden memnun olmayanlar da bu sayede yeni kariyer yolculuklarına ilk adımı atabilmekteler.

Ordu Geneli Sektörler