Ordu İş İlanları, Ordu'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ordu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Endüstri Mühendisi

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Ordu

Yeni Başlayan Projemizde Görev Alacak;Sevkiyat-Üretim- Muhasebe- Finans- Satış- Satınalma süreçlerinin gelişiminde yer alacakTercihen IT bilgisi olan,Gelişime açık,Gerektiğinde tüm departmanlara aktif destek verebilecek,

1 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Özel Meridyen Sürücü Kursu - Ordu

Deneyimli, Kadın Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

1 ay önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Ordu

Barista aramaktadır.

4 ay önce

Psikolog

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Ordu

Çiğli aydınlık evlerde bulunan kurumumuza Psikolog aranmaktadır.

3 hafta önce

Sekreter (Order Taker)

Gökalp İnşaat Madencilik Tic ve San Ltd Şti - Ordu

Ataşehir merkez ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır. Bağlı bulunduğu makamın telefon bağlantılarını yapmak. Postalama, faks, telsiz, vb. haberleşme hizmetlerini yürütmek,Gelen ve giden yazıların kayıtlarını ve dosyalanmasını sağlamak,Günlük Genel Ofis temizlik ve düzeninin yapılması,Haftalık Genel Ofis temizlik ve düzeninin yapılması,Gelen misafirlerin karşılanması.

1 ay önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Sembol Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi / SEMBOL TELEKOMÜNİKASYON AŞBiz Kimiz ?2001 yılında kurulan Sembol Telekomünikasyon AŞ ; Turkcell tarafından satış konusundaki uzmanlığından ötürü her yıl çeşitli ödüllere layık görülmüş Turkcell’in Güneydoğu Bölgesindeki en büyük iş ortaklarındandır.Sembol ; Gaziantep & Kahramanmaraş bölgelerinde Kurumsal Çözüm Merkezleri Ekiplerini Büyütüyor!Bu ekiplerin bir parçası olmak ve maddi manevi yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız; belirtilen niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi şirketimize davet ediyoruz.İş Tanımı:Mobil , Sabit ve Çözüm ürünlerinin satışı ve satış sonrası takibi,Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı ile birlikte mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin memnuniyetinin arttırılmasında katkı sağlamak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışılması,İşlem sonrası takip.Yukarıdaki kriterlere sahip, performansı yüksek düzeyde kullanarak başarıya giden yolda;ailemizin bir parçası olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2520+AGİ+YMK/ KADİKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Ordu

Erenköy, Ethemefendi Cd rezidans projemizde çalışacak, 23-40 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2520 TL maaş+agi+ymk ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Agenda Giyim - Ordu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Teknik satın alma ve ön muhasebeyi koordine edecek, İstanbulda çalışacak Büro Yöneticisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Kimyager

Kargaz Gaz San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Sınai ve tıbbi endüstriyel gazların dolumunu yapan firmamıza Mesul Müdürlük verilecek Kimyager aramaktayız.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Ankara Başarı Organizasyon Eğitim Tekstil Ltd Şti - Ordu

Kurumumuza alanında deneyim sahibi İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bürocenter Office Furniture - Ordu

Firmamız da görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tedarikçilerle ve müşterilerle ödeme ve tahsilat görüşmelerinin yapılması ve takibi,Satın alma ve satış irsaliyesi, satış faturalarının oluşturulması, kontrolü, BA BS Mutabakatlarının yapılması,Muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılması kontrol edilmesi, ihracat faturalarının hazırlanması, gümrük tesliminden itibaren takibi ve tamamlanmasının sağlanması.

4 ay önce

Resepsiyonist

Navona Otel - Ordu

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Bellboy

Ersen Otelcilik Turizm Dan Hiz ve İnş ve Tic A.Ş. - Ordu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bellboy aramaktayız.

3 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Ordu

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Eskişehir ve Bursada pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere aktif tanıtım, pazarlama ve satış alanında operasyonlarımıza yardımcı olacak Laboratuvar Teknikeri arkadaşlar aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından aramıza katılacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

3 hafta önce

Gıda Mühendisi

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Ordu

Gıda güvenliği ve kalite güvence süreçlerinin organizasyonu, denetimini yapacak Gıda Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamız bünyesinde Tam Zamanlı çalışmak üzere Kurumsal Satış Yöneticisi olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

1 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ynt Sigorta Acenteliği Ltd Şti - Ordu

Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranıyor.

4 ay önce

Konya petek temizleme

Konya petek - Ordu

Peteklerınızın ustu ısınıyor altı ısınmıyormu doğal gaz faturanız yuksek mi geliyor o zaman peteklerınız in temizlik vakti gelmiş demektir Konya içi uygun fiyata profesyonel ekıplerımızle kombi bakım ve petek temizlik hizmeti vermekteyiz irtibat 05331592742

3 ay önce

Ordu İşkur İş İlanları

Tarımın en etkin olduğu illerimizden biri olan Ordu, bununla beraber hayvancılık, üretim ve sanayi bazında da ciddi olanaklara sahiptir. Fındık üretiminde başrol oynayan kentlerden biri olması, Ordu’daki istihdam alanının bu yönde bir eğilime sahip olmasını beraberinde getirmekte; bunun yanı sıra bölgede yer alan güçlü firmalar da istihdam açısından değer taşımaktadır.
Ordu Açık İş İlanları
Ordu iş ilanları arasında daima yer almaya çalışan büyük firmalar, özellikle üniversite ve lise mezunlarına iş kapıları açmakta, bunun yanı sıra deneyimli çalışanlara da önemli olanaklar sunmaktadır. Fındığa dayalı üretimin yapıldığı fabrikalarda istihdam edilme şansı bulanlar, özellikle Erçal Fındık, Çamsan Poyraz A.Ş, Poyraz Fındık A.Ş ve Dost Fındık gibi fabrika ve şirketlerde çalışma isteğine sahip.
Ordu iş ilanlarına yapılan başvurular sonucunda her yıl yüzlerce kişi iş sahibi olabilmekte, işinden memnun olmayanlar da bu sayede yeni kariyer yolculuklarına ilk adımı atabilmekteler.

Ordu Geneli Sektörler