Ordu İş İlanları, Ordu'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ordu İş İlanları


Modelist

Doğuş Tekstil ve Spor Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Modelist ekip arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Kalıp kritiklerinin doğru ve yerinde yapılması,İmalat sorumlusunun yönlendirmesiyle modelin analizi ve kalıba dökülmesi,Baz kalıp, model uygulaması ve seri yapılması,Kalıbın modele uygunluğunun kontrol ederek seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre imalat kalıbını hazırlamak, pastal çizdirmek,Yapılan numunelerin kritiğinin yapılması ve üretimden önce ölçülerinin kontrol edilmesi.Not : Şirketimiz Beylikdüzü O.S.Bde bulunmakta olup başvuran adayların bölge seçimi yaparken dikkat etmeleri rica olunur .Sadece online başvurular kabul edilecektir .

1 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Mor-Beyaz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Ordu

Sektörün önde gelen sigorta şirketleri ile çoklu acentelik sistemi ile çalışan şirketimizde görevlendirilmek üzere sigorta, bireysel emeklilik, hayat, elementer ve sağlık branşında Saha Satış Temsilcileri aramaktayız. Sigorta sektörü deneyimi olmazsa olmaz şarttır.Maaş + prim şeklinde çalışma yapılacaktır. Üretim hedeflerinin tutturulması halinde artan oranlı prim verilecektir.

1 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mor-Beyaz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Ordu

Sigorta sektöründe öğrenmeyi ve sürekli çalışmayı düşünen (tercihen tecrübeli) ,ekran bilgisi olan, üniversite mezunu, çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Teknik Personel

Merkez Teknik Servis - Ordu

Ordu merkezde beyaz eşya ve kombiden anlayan Teknik Personel aranıyor.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Türk Telekom - Ordu

Türk Telekom TTBN Bayisinde çalışmış Bay - Bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Hb Halıcılık San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Perakende satışı yapan firmamıza bay - bayan Satış Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Gökyüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Ordu

Kocaeli Gebzede 12 yıldır faaliyette bulunan kurumumuza; Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Doğalgaz Tesisat Ustası

Artı Mekanik Doğalgaz Mühendislik - Ordu

İşinde tecrübeli ve deneyime sahip disiplinli ve titiz Doğalgaz Ustası çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Ordu İşkur İş İlanları

Tarımın en etkin olduğu illerimizden biri olan Ordu, bununla beraber hayvancılık, üretim ve sanayi bazında da ciddi olanaklara sahiptir. Fındık üretiminde başrol oynayan kentlerden biri olması, Ordu’daki istihdam alanının bu yönde bir eğilime sahip olmasını beraberinde getirmekte; bunun yanı sıra bölgede yer alan güçlü firmalar da istihdam açısından değer taşımaktadır.
Ordu Açık İş İlanları
Ordu iş ilanları arasında daima yer almaya çalışan büyük firmalar, özellikle üniversite ve lise mezunlarına iş kapıları açmakta, bunun yanı sıra deneyimli çalışanlara da önemli olanaklar sunmaktadır. Fındığa dayalı üretimin yapıldığı fabrikalarda istihdam edilme şansı bulanlar, özellikle Erçal Fındık, Çamsan Poyraz A.Ş, Poyraz Fındık A.Ş ve Dost Fındık gibi fabrika ve şirketlerde çalışma isteğine sahip.
Ordu iş ilanlarına yapılan başvurular sonucunda her yıl yüzlerce kişi iş sahibi olabilmekte, işinden memnun olmayanlar da bu sayede yeni kariyer yolculuklarına ilk adımı atabilmekteler.

Ordu Geneli Sektörler