Ordu Ev Eşyaları İş İlanları - Pro Kariyer

Ordu Ev Eşyaları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Montaj Operatörü

Mekart Mekanik Makina San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Makine imalatı yapılan firmamıza Makine Montaj Operatörü aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta İçi 08:30 - 18:30 dur. Cumartesi-Pazar çalışma yoktur.

3 ay önce

Tecrübeli garson

Usta Eller sulu yemek lokantası - Ordu

Sulu yemek lokantasına deneyimli garson alınacak. Yer bursa çalı

7 ay önce

Housekeeping Elemanı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Ordu

4 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

6 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Ordu

E-Ticaret ve Sadakat projeleri alanında faaliyet gösteren BiggPlus Şirketler Grubumuzun Kavacık/İstanbul‘daki genel merkezinde görev alacak Dijital Pazarlama Yönetmeni arıyoruz.İş Tanımı:Sorumluluğunda olan web sitelerin SEO uyumlu içeriklerini hazırlamak, ilgili sitelerin içerik yönetimlerinin yapmak, kelime performanslarını takip ederek düzenli olarak raporlamak, Sorumluluğunda olan web sitelerinin trafik-performans analizlerini yapmak ve geliştirmeye yönelik aksiyonları almak, Marka iletişim stratejileri doğrultusunda dijital iletişim stratejisinin hazırlanmasına destek olmak,B2B kanallarındaki pazarlama iletişimi girişimlerinin hedef kitlelerini tanımlamak, Düzenli performans kampanyalarının tüm değerlendirmelerini takip ederek teknik geliştirme ve optimizasyonlarından sorumlu olmak,Dijital Pazarlama ve sosyal medyada dünya trendlerini takip etmek,Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmeleri yapmak, pazarlama ölçümlemeleri doğrultusunda yeni ve doğru stratejiler önermek.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Ordu

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

4 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Ordu

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

6 ay önce

Tekstil Makineci

Güneş Moda Giyim Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Güneş moda giyim tekstilde çalışacak, bay bayan Tekstil Makineci aranıyor.

7 ay önce

Sekreter

Masalcıoğlu Elektrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Esenler Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesinde bulunan elektrik elektronik taahhüt firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter olarak çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Şartlar cv incelenmesi sonucu yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Depo Sorumlusu

Yükseliş Toplu Konut İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Ordu

Çayyolunda anne ve bebek kozmetik ürünleri dağıtımı yapan firmamızda bulunan depo düzeni ve kargo işleriyle ilgilenecek Depo Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.Çayyolu KORU metro ile iş yeri arasında şirket tarafından ulaşım sağlanmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mavi Okyanus İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti - Ordu

Perpa ticaret merkezinde çalışacak E-Arşiv E Fatura kesimiMakbuz kesimi Çek takibi yapabilecek ofis elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Long Term Sudanese Intern

Yoozoo Games Turkey - Ordu

Uzun Dönem Sudanlı Stajyer (Istanbul)İstanbul’da bulunan ofisimize enerjik, sorumluluk duygusu yüksek ve oyun dünyasına meraklı bir stajyer arkadaş arıyoruz! Staj döneminiz boyunca şirketin temel yapı ve fonksiyonlarını tecrübe etmenin yanısıra oyun sektörüyle ilgili de tüm temel bilgileri öğrenme şansınız olacak. Oyun geliştirme ve yayınlamayla ilgili temel prensipleri öğreneceğiniz bu süreçte proje ekiplerinde aktif bir rol üstlenecek ve farklı içerikler üreteceksiniz.Temel olarak içerik üretimine odaklı çalışacağınız bu pozisyonda oyunlarımızın yerelleştirilmesine, Orta Doğu ve özellikle Sudan bölgesindeki oyuncularımızın ilgilisini çekebilecek içeriklerin hikayeleştirilmesi ve oyunlaştırılmasına yardımcı olacaksınız. Yerel içerikleri ve hikayeleri oyunlarımızda en iyi şekilde yansıtabilmek için geliştirme ekibimize yardımcı olacak ve kendi kültürünüzün topluluk içerisindeki elçiliğini üstleneceksiniz.Long Term Sudanese Intern (Istanbul)We are seeking an energetic, responsible intern to join our company in Istanbul, Turkey. In this position, you will be expected to learn the ins-and-outs of our daily routines and basics of the gaming industry. You will focus on learning how game development and publish process rolls out and you’ll contribute to real projects in certain aspects.You will work within the storytelling teams to localize our games and create engaging stories for Middle East and especially Sudanese players. In this role, you’ll act as an ambassador of your own culture and help our development teams to build unique and localized experience for our players.

3 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

İmplant Akademi Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Ordu

Levent Kliniğimizde Çalışmak Üzere Diş Hekimi Asistanı Alınacaktır.

5 ay önce

Gıda Mühendisi

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Çikolata üretimi yapan firmamızın OFİS kısmında çalıştırılmak üzere Gıda Mühendisine ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Ordu

Çağrı merkezimize gelen/giden çağrıların standartlara uygun cevaplanması; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması sağlayacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Sekreter

Modon Enerji A.Ş. - Ordu

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimiz için görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

7 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gülova Turizm Seyahat İşletme San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamıza mutfak ve temizlik işleri ile ilgili Çay Servisi ve Temizlik Personeli alımı yapılacaktır. İkameti iş adresine yakın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İmplant Akademi Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Ordu

Sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve reklam çalışmalarımız için grafik tasarım desteği verebilecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Eren Camlama Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamızda muhasebe ve ön muhasebeden sorumlu olacak personel aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - Ordu

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

3 ay önce

Harita Mühendisi

Gürtur İnşaat Taah Enerji San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Kocaeli Gebze ilçesi sporcu eğitim merkezi işimizde çalışmak üzere 5 yıl deneyimli Harita Mühendisi alınacaktır. Cv de deneyim belirtiniz.

1 ay önce

Ordu Geneli Sektörler