Ordu Elektrik ve Elektronik İş İlanları - Pro Kariyer

Ordu Elektrik ve Elektronik İş İlanları


Elektrik Mühendisi

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Gaziosmanpaşa Küçükköy MTAL şantiyesinde görevlendirilecek Şantiye Mühendisine ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Elnet Elektrik İletişim Mühendislik San ve Tic A.Ş. - Ordu

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Teknikeri aramaktayız.

2 hafta önce

Periyodik Muayene ve Ölçüm Mühendisi

Amper Enerji Teknik A.Ş. - Ordu

Süreli ve tam zamanlı çalışmak üzere sahada görev alacak Periyodik Kontrol Muayene Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Periyodik kontrol ve muayene hizmetleri alanında hizmet vermeyi görev edinerek kurulan Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz Anonim Şirketi iş sağlığı ve güvenliğini korumak adına yıllarca deneyimlediği tecrübesiyle Türkak tarafından akredite edilmiş A Tipi bir Muayene kuruluşudur.Her zaman öğrenmeye devam eden dinamik yapımız, sektörel değişiklikleri takip edip, uyum sağlamamızı beraberinde getirmektedir.Mevzuata hakim, değişken standartları analiz eden ve hızlı aksiyon alabilen kadromuzla siz değerli müşterilerimize elektrik ve mekanik alanlarında ölçüm ve muayene hizmetleri vermeye devam ediyoruz.Elektriksel ve mekanik ölçümler konusunda hizmet veren TÜRKAKtan akredite firmamızda elektrik ölçümlerini gerçekleştirmek üzere saha ölçüm personelleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gold Power Jeneratör San ve Tic Ltd Şti - Ordu

İzmit Sanayi Sitesinde bulunan şirketimizde çalıştırılmak üzere ön muhasebe ve stok takibi yapabilecek kadın personel arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtel Elektrik Malz İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Simtel Elektrik Malz İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Asya Trafik Sinyalizasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş - Ordu

Firmamızda çalışmak üzere kadın Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Proje Teknisyeni

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Ordu

İnşaat elektrik pano projeleri okuyup, keşif malzeme listesi çıkartarak maliyet oluşturmada görev alacak Proje Teknisyeni arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Pano Montaj İşçisi

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebeci

Csk Makina Elektrik Elektronik San Tic Ltd Şti - Ordu

Yeni kurulan firmamızda mevcut siparişlerin sisteme girilmesi işlemlerini yapacak Ön Muhasebeci aramaktayız.İş Tanımı:İşlemi biten ürün ve müşteri cihazları konusunda firmaları bilgilendirmek,Alış satış faturaları ve şirket giderlerinin takibinin yapılması,Arşiv ve dosyalama konularında tecrübe sahibi,Firmamızda bulunan 3 kişilik ekibe her gün yemek yapacak,Gelen müşterilerle ilgilenecek.Maaş başlangıç olarak asgari ücret olup 2 ay deneme süresi vardır. 6 ayı dolduran personelimiz ile maaş tekrardan gözden geçirilecektir. ÇALIŞMA SAATLERİ 08:00- 18:00dır. Hafta sonu ve resmi tatillerde çalışma yoktur.Servis imkanı mevcuttur.

2 ay önce

Smd Operatörü

Eleka Elektronik Aydınlatma San Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamıza Smd Dizgi Operatörü aramaktayız.

2 ay önce

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

Federal Enerji Otomasyon ve Alternatif Enerji Sistemleri - Ordu

Şirketimize ait E-ticaret sitesinde satış işlemlerini yapabilecek, diğer web sitemiz ile ilgili işlemleri de yapabilecek muhasebesini tutabilecek, aynı zamanda grafik program bilgisi olan ( el ilanı kampanya ilanı vb ) Erkek ya da Kadın farketmez E-Ticaret Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. İzmirde ikamet etmesi şarttır.

2 ay önce

Sekreter

Masalcıoğlu Elektrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Esenler Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesinde bulunan elektrik elektronik taahhüt firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter olarak çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Şartlar cv incelenmesi sonucu yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Satış Mühendisi

Vtek Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Ordu

VTEKE ürünleri yurt içi piyasasında pazarlayıp satmak, tahsilatını tamamladığından emin olmak üzere Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.VTEK Elektrik VTEKE markası altında elektrik malzemeleri üretip ihracat etmektedir.Ürünler hakkında daha detaylı bilgiler için web sitemize bakabilirsiniz. Çalışama Saatlari: 09:00-18:30 arasındadır (Ayda 2 Cumartesi çalışılmaktadır).Konum: Uluyol Bereç İstasyonu çıkışında (Gaziosmanpaşa / Rami)

2 ay önce

Sekreter

Özel Bina Elektronik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamız Atakule yakınındadır.Firma hakkında ; Zayıf Akım Sistemleri üzerine montaj test ve devreye alma kısmında çalışan, 10 kişi altı küçük işletmedir.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Alfa İnşaat Elektrik - Ordu

Firmamızın ofisinde temizlik çay kahve servisi yapacak Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Elektrik Teknik Ressamı

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Ordu

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak tecrübeli Elektrik Teknik Ressamları aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sessan Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Elektronik sektöründe faaliyet gösteren şirketimize muhasebeye yardımcı erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Sekreter

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Ordu

Ofis İçerisinde çalışacak, İhtiyaç halinde ofis dışında da görevlendirilecek Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Ordu

Ofis içerisinde ve ofis dışarısında görevlendirilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız

4 ay önce

Satış Mühendisi

Logictechnic Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.Bölgemizdeki fabrikalara müşteri ziyaretleri düzenleme , Gerekli tanıtımları yapmak .proje takibi yapmak, Ziyaret edilen müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak, Tekliflendirme yapma ve satış sürecini takip etme.

4 ay önce

Periyodik Muayene ve Ölçüm Mühendisi

Amper Enerji Teknik A.Ş. - Ordu

Süreli ve tam zamanlı çalışmak üzere sahada görev alacak Periyodik Kontrol Muayene Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.İş TanımıPeriyodik kontrol ve muayene hizmetleri alanında hizmet vermeyi görev edinerek kurulan Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz Anonim Şirketi iş sağlığı ve güvenliğini korumak adına yıllarca deneyimlediği tecrübesiyle Türkak tarafından akredite edilmiş A Tipi bir Muayene kuruluşudur.Her zaman öğrenmeye devam eden dinamik yapımız, sektörel değişiklikleri takip edip, uyum sağlamamızı beraberinde getirmektedir.Mevzuata hakim, değişken standartları analiz eden ve hızlı aksiyon alabilen kadromuzla siz değerli müşterilerimize elektrik ve mekanik alanlarında ölçüm ve muayene hizmetleri vermeye devam ediyoruz.Elektriksel ve mekanik ölçümler konusunda hizmet veren TÜRKAKtan akredite firmamızda elektrik ölçümlerini gerçekleştirmek üzere saha ölçüm personelleri aranmaktadır.

4 ay önce

Avize İmalatçısı

Osmanlı Kristal Avize San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Ürünlerimizin Led işlemlerini yapabilecek, tercihen aydınlatma ürünlerini tanıyan ve AVİZE sektöründe çalışmış Usta veya Kalfalar aranıyor.Sosyal Haklar : Ssk,Servis,Yemek,sabah kahvaltı, Cumartesi çalışma yok.

4 ay önce

Satış Elemanı

Sönmez Güvenlik ve Personel Takip Sistemleri - Ordu

Sönmez Güvenlik Ve Personel Takip Sistemleri firmamızda ,Deneyimli Ofis İçinde Çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Yazılım Mühendisi

Ltn Yazılım ve Elektronik A.Ş. - Ordu

ODTÜ Teknokentte yer alan firmamızda Savunma Sanayine yönelik Endüstriyel Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Geçeklik (VR) uygulamaları geliştirmekteyiz. Siz de ekibimiz bünyesinde yer almak istiyorsanız ve aranan niteliklere sahipseniz başvurularınızı bekliyoruz.

5 ay önce

Elektronik Dizgi Operatörü

Tarantula Güvenlik Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Ordu

Elektronik dizgi montajında çalışacak eleman aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.İş TanımıŞirketin stok takibini ve stok sayımını yapacak,Gelen faturaların stok proğramına kaydını ve kontrolünü yapacak,Mal satış faturalarına baz alarak reçeteler dahilinde satılan malın maliyetine aktarılacak tutarı hesaplayacak,Teknopark mevzuatı gereğince istenen raporları hazırlayıp zamanında iletecek,Gelen ve giden evrak takibini yapacak,Ofiste müşterileri karşılayacak ve gelen telefonları bağlayacak,Ofis ihtiyaçlarını takip edecek.

5 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Ordu

Şirketimizde çalışacak Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek,Elektronik devrelerin ve cihazların montaj ve testlerinin yapılması, sahada montaj ve servisinin yapılması sağlamak,Havya ve montaj ekipmanlarını kullanmak,Çalışmalar esnasında kullanılan hammaddeleri ve sarf malzemelerini takip etmek, eksik olan malzemeleri belirlemek.

5 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Data Elektronik Elektrik Bakım ve Onarım - Ordu

Endüstriyel elektronik kart tamiri ve sistemleri ile ilgili çalışmalar yapan firmamıza Elektronikçi alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Ordu

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

5 ay önce

Ordu Geneli Sektörler