Onikişubat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Onikişubat İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Odyolog

Ekol Özel Eğitim Hizmetleri - Onikişubat

Ankara Akyurtta bulunan Ekol Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezimize üniversite lisans mezunuOdyolog/ Odyoloji ve Dil Konuşma Bozuklukları Uzmanı/ Dil Konuşma Terapisti çalışma arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Ofisboy

Eleksa Elektrik Elektronik ve Bilişim Sis San Tic Ltd Şti - Onikişubat

Perpa Ticaret Merkezindeki mağazamıza Ofisboy olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Yapılacak İşin Tanımı :Elektrik malzemelerinin hazırlanması, paketlenmesi , sevk durumuna hazır edilmesi.Mağazanın genel tertip ve düzeninin korunması, rutin temizliklerin yapılması.Gelen misafirlerimize çay kahve servis edilmesi.Ekstra durumlarda, sevk yada diğer işler için şirket araçları ile gerekli desteğin sağlanması.

1 hafta önce

Sekreter

Olay Gazete - Onikişubat

Bilgisayar kullanmayı bilen, Ofiste genel temizlik ve sekreterya işleri ile ilgilenecek Bayan eleman aramaktayız.

9 ay önce

Ziraat Mühendisi

İlkay Tarımsal Labaratuvar Tarım San ve Tic Ltd Şti - Onikişubat

Firmamızın yeni oluşumunda görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisi alınacaktır.

1 yıl önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Konyaaltı Sınav Kurs - Onikişubat

Uncalıda açılacak Sınav Kurs Merkezine Fizik Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Müzik Öğretmeni

Asfen Okulları - Onikişubat

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Müzik Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Berkan Arslan İç Mimarlık Tic ve San Ltd Şti - Onikişubat

Sivas/Merkezde Açılmak üzere olan Kütahya Seramik, Vitrifiye ve Armatür Satış Mağazamızda görevlendirmek üzere; Şirket Sekreteri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Onikişubat

Firmamıza Depo Sevkiyat Personeli aramaktayız.İş Tanımı:Depo düzenlemesi, gelen-giden malzeme ve stok takibi,Üretime teslim edilecek malzemelerin takibi,Firma dışı tedarikçilerden malzeme alımı.

1 yıl önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Onikişubat

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için İşe Alım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Kadro ve personel talebi sürecini ilgili kariyer portalından ilan yayınlayarak pozisyona uygun aday kaynağını oluşturup yönetir,Başvuruları görev tanımı ve kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirip uygun adaylar ile ilgili departman yöneticisi ile koordineli çalışarak, prosedürlere uygun değerlendirme süreçlerini uygular/uygulanmasını sağlar,Kariyer yönetimi süreçlerinde; pozisyonlardaki ihtiyaçlarını tespit eder ve İhtiyacı karşılayabilmek için iç terfi yetiştirme programının takvimini oluşturur,Bağlı çalıştığı birim tarafından yürütülen iş süreçlerinin iyileştirilmesi/geliştirilmesi için öneriler sunar ve iş geliştirme projelerinde görev alır.

1 yıl önce

Sekreter

Boğa Tekstil Dış Tic Ltd Şti - Onikişubat

Deneyimli deneyimsiz fark etmez , firmamızda çalışacak kişinin bayan olması tercihimizdir .

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Eğitim Kurumu - Onikişubat

Kurumumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Otomotiv Mekanikçisi

Analiz Oto Servis - Onikişubat

Bmw Mini Land Rover özel servisimiz de çalışmak üzere tecrübeli Otomotiv Mekanikçisi arıyoruz

8 ay önce

Reyon Görevlisi

Has Mar Market - Onikişubat

Market içersindeki bir çok göreve hakim olabilicek ve aktif olarak servise çıkabilecek elemanlar arıyoruz.

1 yıl önce

Tıbbi Mümessil

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Onikişubat

Açılacak olan tıp merkezimize Tıbbi Mümessil alınacaktır.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Onikişubat

Arma grup olarak Türkiye çapında faliyeti gösteren bir firmayız inşaat turizm ve Alternatif sağlık sektöründe faaliyet gösteriyoruz Kahramanmaraş döngele de bulunan Otelimizin Tanıtımını ve satışını yapıyoruz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

4 gün önce

Muhasebe Sorumlusu

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Onikişubat

Teknik satın alma ve ön muhasebeyi koordine edecek, İstanbulda çalışacak Büro Yöneticisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Onikişubat

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Görsel, Yazılı ve Sosyal Medya mecralarında reklam ve tanıtım etkinliklerinin yapılması, fikir ve içeriklerin üretilmesi, internet sitesi içeriklerini yönetebilecek ve güncelleyebilecek,Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, (Facebook,İnstagram, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) güncel içerik paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya hesaplarını kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya hesapları için video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Şirket web sitesini ihtiyaçlara uygun güncellemek,Yaratıcı, özgün konseptler ve içerikler üretmek.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Chef Endüstriyel Mutfak Soğutma San Dış Tic Ltd Şti - Onikişubat

Endüstriyel Mutfak sektöründe hizmet vermekteyiz.Merkez showroom, üretim atölyesi, soğutma atölyesi ve depo ile 4 farklı alandan oluşan şirketimizin, merkez showroomunda çalışacak Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Sekreter

ITC Bilgisayar Teknoloji İç ve Dış Tic Ltd Şti - Onikişubat

Bilişim firmamızda çalışacak bayan, telefonda satış ve sekreterlik pozisyonunu birlikte yapabilecek personel aranıyor. Microsoft yazılımlarına hakim, bizim tarafımızdan eğitim verildikten sonra telefonda yazılım ürünlerimizin satışını yapabilecek tecrübeli iş arkadaşların müracaat etmesini rica ederiz. Telefonda Satış ve sekreterlik deneyimine sahip tecrübeli arkadaşların başvurmasını rica ederiz.

10 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Güneş Gayrimenkul - Onikişubat

Güneş Gayrimenkul emlak ofisinde çalışabilecek , haftanın 5 günü 09.00-19.00 mesai saatlerinde çalışma koşullarına uygun kendine güvenen Gayrimenkul Danışmanı iş arkadaşları aranmaktadır. Ofisimizde maaşlı sistem yoktur. Prim usulü ile (SATIŞ-KİRA) çalışılmaktadır.

2 hafta önce

Kahramanmaraş Geneli Sektörler