Ondokuzmayıs İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ondokuzmayıs İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Manken

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru modeli doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine, look book podyum ve reklam sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel model yetiştirmeye devam etmektedir.

9 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Medicom Bilişim Medya San ve Tic Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Bilişim firmamıza Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Cnc Torna ve Freze Ustası

Çağıllar Makina Metal Gıda San Dış Tic Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Deneyimli tornacı ve frezeci aranıyor , en az 5 yıllık makina kullanım deneyimine sahip , askerliğini yapmış usta aranıyor

9 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Cma Eğitim Hizmetleri A.Ş. - Ondokuzmayıs

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Servis Garsonu

Bereket Restaurant - Ondokuzmayıs

Firmamızda çalışmak üzere, Acil Servis Garsonu alınacaktır

9 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Firmamızda görevlendirilmek üzere yurt dışı bölge satışında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter (Almanca)

Teknoworld Gmbh - Ondokuzmayıs

Kurumumuza Almanca bilen Sekreter alınacaktır.

8 ay önce

Makine Mühendisi

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Asansör Periyodik Muayene, Asansör / Makine Belgelendirme (CE) ve İş Ekipmanları Periyodik Kontrolü, Ölçüm test (LVD, EMC) gibi konularda denetim ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren Akredite A Tipi muayene kuruluşu olan firmamız bünyesinde, muayene, denetim, test ve belgelendirme süreçlerinde ve organizasyonlarında görevlendirilmek üzerek tecrübeli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

11 ay önce

Şarküteri Görevlisi

Güvençli Şarküteri - Ondokuzmayıs

Şarkuterimiz de reyon sorumlusu olmak sureti ile aile şirketi içerisine dahil olabilecekDürüst bir mesai arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Dijital Böcek - Ondokuzmayıs

Merkezi şişli de bulunan ofisimizde konulandırılmak üzere, telefon ile randevu satışı gerçekleştirecek, telefon ile satış konusunda deneyimli ve istekli çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Arslan Zirai Ürünler Soğuk Hava Depolama ve Paketleme Tesisleri San.Tic.Ltd.Şti. - Ondokuzmayıs

Sanayici/İhracatçı firmamız için Muhasebe Sorumlusu bir iş arkadaşı arıyoruz.

5 gün önce

CNC Apkant Pres Tezgahı Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Ondokuzmayıs

İhracat ağırlıklı üretim yapan firmamızın Torbalı – Yazıbaşı’nda bulunan fabrikası için üretim departmanında görev alacak CNC ABKANT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

9 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Pusula Yaşam Alanları Yapı İnşaat San Tic A.Ş. - Ondokuzmayıs

Muhasebe belgelerinin tek düzen hesap planına göre işlenmesinin sağlanması, (Alış-Satış Fatura, Makbuz, Çek, Senet, Banka, Finans evraklarının ARANAN NİTELİKLERDE BELİRTİLEN program vasıtası ile bilgisayara kaydedilmesi) kaydedilen verilerin dosyalanması, arşivlenmesi, tüm beyannamelerin gönderilmesi,SGK işe giriş-çıkış işlemlerinin, personel puantaj ve bordrolama işlemlerinin, SGK işyeri açılış İşlemlerinin yapılması,Geçici vergi beyannamesi hazırlık aşaması, (bilanço-işletme ve serbest meslek)İhtiyaç duyulması halinde tüm kamu kurumlarında ve bankalarda iş takibi,Vergi dairesi işyeri açılış kapanış evraklarının hazırlanması ve takibi, Muhasebe bürosunda yapılabilecek tüm finansal işlemleri yapabilen;Haftanın 6 günü saat 09.30 – 18.30 arası çalışacak (Cumartesi 16:00 ya kadar) İş hayatında sürekliliğe önem veren ekip arkadaşımızı arıyoruz.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Cevher Elektrik Mühendislik San Tic Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Öna Bilgi Teknolojileri Tic Ltd Şti - Ondokuzmayıs

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

6 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kiana Güzellik Salonu - Ondokuzmayıs

Mecidiyeköy ve Beylikdüzü şubelerine acil konusunda uzman Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

acil Bay site özel güvenlik /2600+agi+ymk/ bağcılar-güneşli

VİZYON VİP - Ondokuzmayıs

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR-GÜNEŞLİ, BAĞCILAR MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 22 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 3005TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ: HİLTON GARDEN OTEL BÖLGESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

8 ay önce

Depo Görevlisi(Tamamlanmış Ürün)

Boğaziçi Örme Kumaş San ve Tic Ltd Şti - Ondokuzmayıs

İpli̇k Depo Ve Örme Dai̇resi̇ Arasındaki İşleyi̇şi̇ Organi̇ze Edecek Üst Ami̇ri̇ne Rapor Verecekİpli̇k Depo Gi̇ri̇ş Çıkış İşleri̇ni̇ Taki̇p Ve Kontrolleri̇ni̇ YapacakDepo Sayım Sonuçlarını Ami̇ri̇ne Rapor Edecek.Bi̇lgi̇sayar ???? Kullanabi̇lecek. En Önemli̇si̇ İşi̇ni̇ Sahi̇plenecek. Gerekli̇ Sorumluluğun Bi̇li̇nci̇nde Olacak.---i̇pli̇k Depo dan Örme Dai̇resi̇ne İpli̇k Sevk Etmek---Örme Dai̇resi̇nde İşi̇ Bi̇ten İpli̇kleri̇ İpli̇k Depoya Sevk Etmek -- İpli̇k Depo Düzeni̇ni̇ Sağlamak.-- İpli̇k Depo Kontrol Ve Sayımını Yapmak-- Veri̇len Tali̇matlar Doğrultusunda İpli̇kleri̇ Toplamak.Zor Bir İş Değil. Sadece Partneriyle Koli v.s. iplikleri Depodan Elektrikli Kaldıraçla Alıp, Elektrikli Folk lift le Örme Makinelerine Teslim Edip, İplik Depoya İşi Biten İplikleri Düzenli Bir Şekilde Yerleştirmek.Önceliğimiz İşi Sahiplenmesi; İşi Kısa Zamanda Öğrenip Uyum Sağlanmasında Yardımcı Olacağız.

1 yıl önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Ondokuzmayıs

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Ondokuzmayıs

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

1 yıl önce

Samsun Geneli Sektörler