Ödemiş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ödemiş İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Smmm Zülfikar Gümüş - Ödemiş

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Antrenör (Spor Eğitimcisi)

Ankara Otizm Özel Eğitim Spor Hizmetleri Tic Ltd Şti - Ödemiş

Otizmli bireylere Spor Eğitmenliği yapacak deneyimli/deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Sosyal Hizmet Uzmanı

Özel Ülkü Sağlık Bakım Sosyal Hiz Tic Ltd Şti - Ödemiş

En az 1 Yıl İş Tecrübesi olan Sosyal Hizmet Uzmanı veya psikolog çalışma arkadaşları aranmaktadır. Başvurularınız cvbenim.com üzerinden online olarak değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Eğitim Danışmanı

Bursa American Life Dil Kursu Eğitim Ltd Şti - Ödemiş

American Life Language Institute – American Life Bursa Eğitim Danışmanı• Kuruma gelen öğrenci adaylarının ihtiyacı olan eğitim programlarını belirleyerek, onları eğitim almaya ikna etmek ve kuruma yeni öğrenciler kazandırmak,• Telefonla veya yüz yüze eğitim danışmanlığı hizmeti vermek,• Satış hedefine ulaşmak için; planlama, organizasyon ve koordinasyon yapmak,• Kuruma yeni öğrenci ve prestij kazandıracak pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak,• Kayıt sonrası öğrencilerin gelişimlerini takip etmek ve sorunlarına çözüm önerileri üretmek,• İstek ve şikayetlere zamanında ve etkin bir şekilde cevap vermek,• Kurumda bulunan diğer ekipler ile entegre çalışmak,• Kurum içi işleyişi, tertibi, sistemi ve iş akışını belirli bir düzen çerçevesinde takip etmek ve yapılan her işi raporlayarak yöneticilere sunmak,• Günlük dökümantasyon ve ofis işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak.

5 ay önce

Ustabaşı

Artıplast Plastik San ve Tic Ltd Şti - Ödemiş

4 adet Plastik Enjeksiyon Makinası bulunan atölyemizde görevlendirilmek üzere Ustabaşı aranmaktadır.İş başlangıcında tüm makineleri devreye almak,Plastik enjeksiyon kalıp değişimi ve gerekli ayarlarının yapılması,Makina operatörleriyle birlikte kalıp değişimlerini yapmak,Kalıpların ve makinaların bakım ve onarımlarının takibinin yapılması ve sürekli hazır halde bulunmasının sağlanması,Çalışma saatleri içerisinde bulunan elemanları yönetmek,Üretim alakalı çıkan problemleri çözmek,

5 ay önce

Lojistik Elemanı

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Ödemiş

Hadımköyde bulunan lojistik depomuz için Lojistik Elemanı aramaktayız.Gaziosmanpaşa bölgesinden gelecek personeller için servis bulunmaktadır.

8 ay önce

Tanıtım Elemanı

Özer İnşaat - Ödemiş

Firmamıza PART TİME gündüz yada akşam 3.5 saat çalışacak 18/24 yaşlarında Bay / Bayan ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ Tanıtım Elemanı alınacaktır. Ücret haftalık veya 10 günlük olarak belirlenmiş olup yüz yüze görüşmede belirtilecektir.

1 yıl önce

Stajyer

Feg Mimarlık - Ödemiş

STAJYER MİMAR & İÇ MİMAR aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Ödemiş

Şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.

8 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Şener Nakliyat - Ödemiş

Src, Psikoteknik belgeleri olan kamyon kullanımını bilen ve İstanbul Kocaeli tüm ilçelerine hakim bir Şoför aramaktayız.

8 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Cassaba Modern Alışveriş Merkezi Yönetim Dan A.Ş. - Ödemiş

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.Bina bünyesinde kendisine verilen tesis yapım, bakım, onarım, kontrol ve arıza müdahale faaliyetlerini yürütmek,Sorumluluk alanı çerçevesinde bağlı bulunduğu yöneticisine raporlama yapmakİşletme içerisinde bulunan bakımı yapılacak tüm ekipman ve cihazların kontrolü ve sürekli çalışır halde tutulmasını sağlayacak elektrik teknisyeni aranmaktadır.

7 ay önce

Sekreter

Cihan Mali Müşavirlik - Ödemiş

Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, “SEKRETER” arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Manav

Ankara Damla Market ve İnş San ve Tic Ltd Şti - Ödemiş

-Kendisine ait manav reyonların temizlik ve düzenini sağlamak,-Kendisine ait manav reyonların ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, -Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak,-Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,-Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak üzere Manav Ustası arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Pnr Tekstil İnşaat İth İhr San Tic Ltd Şti - Ödemiş

Ön Muhasebe-Sekreter ekip arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Bassi Design - Ödemiş

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak çalışacak deneyimli gazaltı kaynakçısı aranmaktadır.

6 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Ödemiş

İzmir Narlıderede bulunan Artı Narlıdere Kişisel gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

1 yıl önce

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Mgm Mağaza Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Ödemiş

2001 yılından beri sektörde bulunan ve her geçen gün büyüyen, gelişen firmamızda yöneticinin gerek yurt içi gerekse yurt dışı operasyonlarını yerinde ya da uzaktan destekleyecek Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Mali Müşavir Stajyeri

Smmm Hüseyin Küçükdemirci - Ödemiş

Manavkuyu/ Bayraklı da Bulunan Mali Müşavirlik Büromuza Beyanname , bildirim ve bildirgelerin hazırlanması, ilgili kurumlara gönderilmesi, SGK ve Bordro uygulamaları, banka ve cari hareketlerin muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev alacak personel alınacaktır.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Ödemiş

Hadımköy depomuz için Temizlik Personeli alınacaktır.

8 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Mb Hafriyat Lojistik İth İhr Tic Ltd Şti - Ödemiş

Evinizden Excel dosya ile size verilecek dataları düzenleme görevlerinden sorumlu olacaklardır.Günlük ek kazanç

1 yıl önce

Ödemiş İşkur İş ilanları

Ödemiş iş ilanları Her türlü ve çeşitli iş faaliyetleri anlamında büyük işsizlik sorunları açısından sistem üzerinden büyük iş şansı artık size sunulan tüm bu aşamalarda da mümkün olacaktır. Günümüzde de bu gibi aşamalar açısından ön görülen iş fırsatlarına ulaşmak ve bu iş sahibi olma ve kariyer yolunda daha da somutça bir adım atmak için sistemi kullanabilirsiniz. Bütün bu süreçleri de en kaliteli deneyim ve iş şartları ile sonuçlandırarak Ödemiş kapsamında ikamet eden bireyler için iş alanlarını da çeşitliliğinden yararlanarak iş sahibi olunuz. Bu web site üzerinden takip edeceğiniz iş ilanları açısından ön görülen pek çok iş alımları ve isçiler için sunulan bilgili ve içeriklere ulaşarak sizler de bu süreçlerde ilgili ölçüde değerlerde iş sahibi olursunuz.
Ödemiş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akıncılar, Alaşarlı, Anafartalar, Artıcak, Atatürk, Bademli, Balabanlı, Bayırlı, Bebekler, Bengisu, Beyazıtlar, Bıçakçı, Birgi, Bozcayaka, Bozdağ, Bucak, Bülbüller, Büyükavulcuk, Cevizalan, Cumhuriyet, Çağlayan, Çamlıca, Çamyayla, Çayır, Çaylı, Çobanlar, Demircili, Demirdere, Dereuzunyer, Dolaylar, Emirli, Emmioğlu, Ertuğrul, Gerçekli, Gereli, Gölcük, Güney, Günlüce, Hacıhasan, Hamam, Horzum, Hürriyet, Işık, İlkkurşun, İnönü, Karadoğan, Karakova, Kayaköy, Kaymakçı, Kazanlı, Kemenler, Kemer, Kerpiçlik, Kışla, Kızılca, Kızılcahavlu, Konaklı, Köfündere, Köseler, Kurucuova, Kutlubeyler, Kuvvetli, Küçükavulcuk, Küçükören, Küre, Mescitli, Meşrutiyet, Mimar Sinan, Mursallı, Ocaklı, Oğuzlar, Orhangazi, Ortaköy, Ovacık, Ovakent, Pirinççi, Sekiköy, Seyrekli, Suçıktı, Süleyman Demirel, Süleymanlar, Şirinköy, Tekke, Tosunlar, Türkmen, Türkönü, Umurbey, Uzundere, Üç Eylül, Üçkonak, Üzümlü, Veliler, Yeniceköy, Yeniköy, Yeşilköy, Yılanlı, Yolüstü, Yusufdere, Zafer
Ödemiş İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35750, Konak / İZMİR
Ödemiş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler