Niğde Gaz Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Niğde Gaz Sanayi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Sekreteri

Kdsl Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Niğde

Kdsl Telekomünikasyon İnternet Bilişim Hizmetleri Elektronik San. Ltd. Şti.İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve internet sektöründe yönetici asistanı olarak çalışabilecek,ön muhasebe ve bilgisayarda hazır şirket programı kullanılması ,sözleşme ve fatura düzenlemelerini sağlanması ve telefon görüşmelerini yönetilmesi, Arşiv yapabilmesi.Ofis Temizlik ve düzenini sağlaması

2 ay önce

Vardiya Amiri - Güvenlik Hizmetleri

Hedef Güvenlik A.Ş. - Niğde

Çeşmede bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde 12 saat 2 gündüz, 2 gece ve 2 izin sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Kimlik Kartı Sahibi Vardiya Amiri alınacaktır. Kalacak yer, 3 öğün yemek verilmektedir.

4 ay önce

Model Makineci (Dokuma Hazır Giyim ve Ev Tekstili)

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Niğde

Firmamıza Model Makineci arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Satış Destek Personeli

Nms Toptan - Niğde

Talas Bahçelievler mahallesinde bulunan işyerimizde e ticaret ve toptan satış üzerine çalışacak Satış Destek Personeli aramaktayız

1 ay önce

Estetisyen

Özel Fatih Hastanesi - Niğde

Hastanede görevlendirilmek üzere Estetisyen arayışımız bulunmaktadır.Maaş artı prim

2 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Niğde

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

1 hafta önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Cia Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Niğde

İstanbul/Beylikdüzünde bulunan bir Villada yatılı çalişacak bayan personel aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Trabzon Tanıtım ve Sağlık Hizmetleri - Niğde

Türkiye geneli 20 şubesi olan firmamızın Trabzon şubesine Bayan öğrenciler ve Bayan elemanlar alınacaktır.Part time çalışma imkani hafta ici 3-4 saat hafta sonu 7 saat çalışacak,Net ücret yemek servis ve prim imkani ile haftalık ödemeler yapılır.Eğlenceli bir ekip içerisinde hem eğlenerek hem çalışarak güzel paralar kazanmak isteyenler hemen başvurabilir.

2 ay önce

Depo Elemanı

Efe Teks Metal ve Ambalaj Ürün San Tic Ltd Şti - Niğde

Arnavutköy Bölgesinde Tekstil ve Metal Ürünleri sektöründe hizmet veren Şirketimiz de çalıştırılmak üzere, Depo Elemanı çalışma arkadaşları alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Teknik Ofis Sorumlusu

Ankara Teknik Yapı ve Yalıtım Malz San ve Tic Ltd Şti - Niğde

Yapı Sektöründe Dilatasyon Profilleri, Dekorasyon Profilleri ve Mantolama Sistemi Yardımcı Malzemeleri üreticisi olan firmamıza Bay/Bayan Teknik Ofis Sorumluları aranmaktadır.Ankara Teknik Yapı olarak Satış ve Pazarlama Firmasıyız. Projecilik üzerine herhangi bir çalışma yapmıyoruz. Ana konumuz Dilatasyon Profilleridir. Bize Teknik Ofisimizde Hem Ürünlerimizin Arge Çalışmalarını yapabilecek, Hem Telefon veya E-mail üzerinden gelen müşteri taleplerine cevap verebilecek, Hem de Müşteri ziyaretleri yapabilecek birisine ihtiyacımız var. Bayan ve İngilizce bilen birisini arıyoruz. İşimiz Ticaret olduğu için yoğun ve yorucu. Tempolu çalışıyoruz. Malzemenin Üretiminden Müşteriye teslim edilmesine kadar tüm safhaları Takip ediyoruz.

4 ay önce

Mutfak Şefi

Florya Group Gıda Yatırım ve Dış Tic Ltd Şti - Niğde

Acıbademdeki salonumuzda kahvaltı servisinden ve öğlen servisinden(köfte, steak, burger,ızgara tavuk vb) sorumlu olacak deneyimli ve özverili çalışma arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Kütahya Kadir Özkanat İlkokulu - Niğde

Özel Kadir Özkanat İlkokulu Kütahyada açıldığı günden beri eğitim alanında lider bir okul haline gelmiş,Vatanını ve milletini seven,Karakterli ve kariyerli nesiller yetiştiren İsabet Okulları bünyesinde hizmet veren bir okuldur.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bürocenter Office Furniture - Niğde

Firmamız da görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tedarikçilerle ve müşterilerle ödeme ve tahsilat görüşmelerinin yapılması ve takibi,Satın alma ve satış irsaliyesi, satış faturalarının oluşturulması, kontrolü, BA BS Mutabakatlarının yapılması,Muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılması kontrol edilmesi, ihracat faturalarının hazırlanması, gümrük tesliminden itibaren takibi ve tamamlanmasının sağlanması.

1 ay önce

Fizik Tedavi Teknikeri

Pr Partners Media Group - Niğde

AVM Konsepti, Profesyonel Sandalye masajıBaşta ANKARA,ISPARTA,DİYARBAKIR,GAZİANTEP olmak üzere,Türkiye geneli AVMlerde bulunan şubelerimizde, masaj alanında faaliyet gösteren PROMASAJ bünyesinde çalışacak Fizik Tedavi Teknikeri-Fizyoterapist-Masaj Uygulayıcısı alınacaktır.

1 hafta önce

Supervisior

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Niğde

Turizm boğaz tur gemimizde çalışan garsonlardan sorumlu Supervisior aranmaktadır

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Asil Kargo - Niğde

Başakşehir-İkitelli OSBde bulunan şirketimizde çalışmak üzere uyumlu, öğrenmeye istekli ve kariyer hedefleri olanÖn Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Makine Mühendisi

Genç Bayramoğlu Tesisat İnşaat San Tic Ltd Şti - Niğde

Makine Mühendisi aranmaktadır.

5 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Clp Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret A.Ş. - Niğde

Firmamızın web tasarımı, grafik tasarımı ve dijital reklamlarını hazırlayıp yönetecek ve sonuçlandıracak Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Niğde

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Mobilya Ustası

Cevher Ahşap Doğrama - Niğde

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mobilya Ustası alınacaktır.Lojman imkanımız yoktur.

4 ay önce

Niğde Geneli Sektörler