Nevşehir İş İlanları, Nevşehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Nevşehir İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Nevşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Nevşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Nevşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Nevşehir

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

2 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Nevşehir

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Nevşehir

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

Nevşehir İşkur İş İlanları

Nevşehir, ekonomik yapısı en değişken ve en geniş kapsamlı kentlerimizden biridir. Nevşehir iş ilanları, bunu daha net görmemizi sağlayan bir platform haline gelmiştir. Nevşehir iş ilanlarını incelediğinizde geri dönüşüm firmalarından inşaat şirketlerine, mobilya fabrikalarından imalat şirketlerine kadar çok sayıda firmanın ilanını görebilirsiniz.
Nevşehir Açık İş İlanları
Son 5 yıl içerisinde Nevşehir iş ilanları arasında daha çok Kenan Ertuğrul Tarım Makinaları, Garanti Karoser, Nevpa Gıda, Acerler İnşaat, Nurlular Gıda, Teknik Doğrama, Bahtiyar Doğan Gıda, Varilci Geri Dönüşüm Sanayi ve Doğuş Güneş Enerji Sanayi gibi firmaların etkin oldukları gözlemlenmektedir. Bu firmalara yapacağınız başvuruları Nevşehir iş ilanları platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehir iş ilanları kategorimizde bu şirketlerin dışındaki diğer firmaları da kolayca bulabilirsiniz.

Nevşehir Geneli Sektörler