Nevşehir İş İlanları, Nevşehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Nevşehir İş İlanları


Sekreter

Metrodentist Sağlık San ve Tic Ltd Şti - Nevşehir

Metrodentist Ağız ve diş sağlığı polikliniği 2015 yılında İstanbulun Esenler ilçesinde açıldı. 2015 yılından günümüze kadar hızla yükselen kliniğimiz, tüm diş hekimliği dallarında hizmet vermektedir. İlk kurulduğu günden beri güncel tedavi yöntemlerini, modern diş hekimliğini en üst segment cihazlar ile vermekteyiz. Hedefimiz her zaman en iyisi olmak ve her zaman en kaliteli tedaviyi hastalarımıza sunmaktır.Mesleğinizin değerini ve sorumluluklarını biliyorsanız,Her zaman en iyisi olmak istiyorsanız,Bir gülümsemenin ne kadar değerli olduğunu biliyorsanız,İnsanlarla iletişiminiz kuvvetli ise,Doğru ve akıcı konuşmanın iletişimde önemini biliyorsanız,Takımımızda enerjinizle herkese motivasyon sağlayacağınızı düşünüyorsanız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Şoför

Pragma Holding - Nevşehir

Firmamızın bünyesinde çalışacak tercihen inşaat alanlarında tecrübeli 20-45 yaş arası şoförAlımı sağlanacaktır. Not: Yetiştirilmek üzere de belli sayıda personel alımı sağlanacaktır : Staj yapmak isteyenler , vasıflı- vasıfsız personeller başvuru yapabilir.Lütfen arayarak ulaşmaya çalışmayınız , yoğunluk olmaktadır. Yetkililer sizlere dönüş yapacaklar.

2 ay önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - Nevşehir

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

3 ay önce

Yazar (Gazete-Dergi)

Tez Danışmanlığı - Nevşehir

Tez danışmanlığı ve akademik makale, ödev, proje danışmanlık hizmeti veren bir ekibiz. Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle beraber uzman yazar kadromuzun yetmemesi nedeniyle yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Firmamızda görevledirilmek üzere Yazar aramaktayız.Yapılan işlerde revizeler ücretsiz olup, ekstra sayfa ve konu eklemesinde ücret talebinde bulunuyorsunuz.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Baksan Enerji İhityaç Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Nevşehir

Su ve Tüp disbürötörlüğü yapmış olan firmamız bünyesinde çalışacak tecrübeli Muhasebe Elemanı arkadaşlar aramaktayız.

3 ay önce

Proje Mühendisi

Ergaz Mühendislik Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Nevşehir

İzmirdeki bir projemizde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Proje Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Motor Mekanik Ustası

Drv Otomotiv A.Ş. - Nevşehir

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Otorapor Üsküdar Kısıklı şubesine Motor Mekanik Ustası alınacaktır.

3 ay önce

Fizyoterapist

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Nevşehir

Merkezimizde çalışmak üzere Fizyoterapist aramaktayız.Hafta içi 09:00-18:00Cumartesi 09:00-16:00

3 ay önce

İş Makinesi Operatörü

Asre Atık Kağıt Lojistik Tic Ltd Şti - Nevşehir

Kağıt endüstrisinin ana hammaddesi olan atık kağıdın toplanması, cinslerine göre ayrıştırılması ve kağıt-karton üretimi için geri dönüşüme hazırlanması işlemleri, Asre Kağıt Geri Dönüşüm’ün Kartal tesislerinde gerçekleştirilmektedir.Entegre Atık Yönetimi hedefi ile teknolojik altyapısını sürekli geliştiren Asre Kağıt Geri Dönüşüm, faaliyet gösterdiği bölgenin ve ülkemizin öncü kuruluşlarından birisi olma amacıyla çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.Firmamız bünyesinde çalışmak üzere deneyimli İş Makinesi Operatörü alınacaktır.

7 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Udk Mühendislik Müşavirlik San Tic A.Ş. - Nevşehir

Firmamız bünyesinde çalışacak İş Makinesi Ustası alınacaktır.

7 ay önce

Baskı Operatörü - Tekstil

KuzgunHome - Nevşehir

Dijtal ev tekstili sektöründeki firmamıza baskı operatörlüğü biriminde çalışacak Baskı Operatörü alınacaktır.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nevşehir Can Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Nevşehir

Can Sigorta acenteliğinde çalıştırılmak üzere nitelikli bayan Teknik Personel alımı olacaktır.

7 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Nev Anka İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Sağlık Hiz Ltd Şti - Nevşehir

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

8 ay önce

Tekstil Makineci

Çağrı Tekstil - Nevşehir

Acil tekstil sektöründe deneyimli usta Makineciler aranmaktadır.

8 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fast & Real Gayrimenkul - Nevşehir

FAST & REAL GAYRİMENKUL - SIFIR VE 2.EL KONUT/TİCARİ SATIŞ VE KİRALAMA Firmamıza Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanları Alınacaktır.Çalışma Saatleri Sabah 09:30 Akşam esnek veya 19:00

8 ay önce

Diyetisyen (Beslenme Uzmanı)

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Nevşehir

Merkezimizde tam zamanlı çalışacak deneyimli-deneyimsiz Diyetisyen aranmaktadır.

8 ay önce

Müşteri Temsilcisi (Hollandaca)

Atrcall Çağrı Merkezi - Nevşehir

Hollandaca/Flemenkce bilen Eleman aranıyor.Heb jij een vlotte babbel? en kan je telefonisch mensen overtuigen? Wil jij een vast uurloon verdienen en in aanmerking komen voor bonussen?Lees dan snel verder!voor een callcenter in Nevşehir zijn wij op zoek naar enthousiaste callcenter medewerkers die het leuk vinden om telefonisch producten of diensten te verkopen. Je kan bellen voor energiediensten Het zijn zowel inbound als outbound calls die je doet!

1 yıl önce

Masör-Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Nevşehir

Yeni açılan güzellik ve spa merkezinde çalışacak Masör aranmaktadır. Kalacak yerimiz bulunmaktadır.

1 yıl önce

Mimar

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Nevşehir

SOM YAPI Başakşehir şantiyesi için Mimar arkadaşlar arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır. Cumartesi günleri tam gün çalışılır pazar günleri ise boştur.

1 yıl önce

Dil ve Konuşma Terapisti

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Nevşehir

Üniversitelerin dil ve konuşma terapistliği bölümünden mezun veya yüksek lisans yaparak dil ve konuşma terapisti olmuş, merkezimizde çalışabilecekDil ve Konuşma Terapisti takım arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Mali Müşavirlik- Murat Sağgelen - Nevşehir

Muhasebe büromuza tek düzen hesap planına hakim, evrak kaydı yapabilecek, en az 3 yıl deneyimli Muhasebe Personeli aranıyor.

1 yıl önce

Nevşehir İşkur İş İlanları

Nevşehir, ekonomik yapısı en değişken ve en geniş kapsamlı kentlerimizden biridir. Nevşehir iş ilanları, bunu daha net görmemizi sağlayan bir platform haline gelmiştir. Nevşehir iş ilanlarını incelediğinizde geri dönüşüm firmalarından inşaat şirketlerine, mobilya fabrikalarından imalat şirketlerine kadar çok sayıda firmanın ilanını görebilirsiniz.
Nevşehir Açık İş İlanları
Son 5 yıl içerisinde Nevşehir iş ilanları arasında daha çok Kenan Ertuğrul Tarım Makinaları, Garanti Karoser, Nevpa Gıda, Acerler İnşaat, Nurlular Gıda, Teknik Doğrama, Bahtiyar Doğan Gıda, Varilci Geri Dönüşüm Sanayi ve Doğuş Güneş Enerji Sanayi gibi firmaların etkin oldukları gözlemlenmektedir. Bu firmalara yapacağınız başvuruları Nevşehir iş ilanları platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehir iş ilanları kategorimizde bu şirketlerin dışındaki diğer firmaları da kolayca bulabilirsiniz.

Nevşehir Geneli Sektörler