Nevşehir İş İlanları, Nevşehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Nevşehir İş İlanları


Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Raz İletişim - Nevşehir

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Almanya yönelik çalıştığımız sektörde Tükiyenin en büyük Call Center işbirliği ile Karamanda yeni projelerle ve ACC As Güvencesiyle bizimle yola çıkmak istermisiniz?Yüksek Maaş + Prim + SSKÇalışma yeri :Karaman

2 hafta önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Fatih Ün Dream Of Cappadocia - Nevşehir

Dream of Cappadocia Hotel bünyesinde çalışacak Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi aranmaktadır.08.00 - 17.30 arası çalışabilecek Kat Hizmetleri takım arkadaşı arıyoruz. Maaş 2000TL + Yol Yardımı + SSK + Yemek + 6 ayda bir bonus imkanı*Konaklama veya servis imkanımız bulunmamaktadır.

1 ay önce

Gözetim Görevlisi

Kahraman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Merkezi Ltd Şti - Nevşehir

GEBZE OSB Bölgesinde bulunan Fabrika Projesi için; Bay Gözetim Görevlisi Personelleri alınacaktır..Şartlar: 2.300 + yemek (2019 zam)Çalışma Şekli:2 Gündüz 2 Gece 2 İzinNot: Proje Yatılı değildir

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Pi Eğitim Kurumları - Nevşehir

Lise ve Ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim veren kurumumuzda Part Time Hafta İçi veya Hafta Sonu çalışabilecek Üniversite Öğrencisi veya Mezun sayısal branşlarda eğitim verecek Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Alakart Aşçısı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Nevşehir

Alakart Aşçısı aranmaktadır.İstanbulda yer alan 5 yıldızlı otelin mutfağı için tercihen alanında yetkin Alakart Aşçısı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Tıbbi Dokümantasyoncu ve Sekreter

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Nevşehir

Tıbbi Dokümantasyoncu ve Sekreter aranmaktadır.Türkiye’de sağlık sektöründeki danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için görevlendirilmek üzere Bayan veya Bay Tıbbi Dokümantasyoncu ve Sekreter aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Kasiyer

K9 Avrupa Akvaryum Evcil Hayvanlar San Tic Ltd Şti - Nevşehir

Şişli/Mecidiyeköy bölgesinde bulunan Petshop firmamızda çalışacak Bayan Kasiyer aranmaktadır.

1 ay önce

Java Yazılım Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Nevşehir

Java Yazılım Uzmanı aranmaktadır.Java programlama dili ile yazılım geliştirmiş, XML Web servisleri (SOAP) ile entegrasyon konusunda tecrübeli, Multithreading ve altyapı uygulamaları geliştirme konusunda tecrübeli, SQL Server, Postgresql veya Oracle veritabanlarında temel bilgisi bulunan, Unix ve Linux bilgisine sahip,Frameworkler konusunda tecrübeli, ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özpa Otomotiv Turizm İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Nevşehir

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır.Kılık kıyafetine dikkat eden,Ekip çalışmasına uygun,Dış görünüşüne dikkat eden,Verilen ekipmanı dikkatli kullanan,En az 1 yıl ön büroda yer almış.

1 ay önce

Temizlik Hizmetleri Proje Yöneticisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Nevşehir

Temizlik Hizmetleri Proje Yöneticisi aranmaktadır.Projelerimizde görevlendirmek üzere tercihen tecrübeli Temizlik Hizmetleri Proje Yöneticisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Nevşehir

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri aranmaktadır.Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz hastane sektöründe, müşteri firmamız için Laboratuvar Teknikeri aramaktayız. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

F&B Servis Personeli

Özpa Otomotiv Turizm İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Nevşehir

Gerçek zamanlı ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, disipline dikkat eden, dış görünümüne özen gösteren, ailemize katılacak Garson (Servis Elemanı) ekip arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Site Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Nevşehir

Site Temizlik Personeli aranmaktadır.4. Leventteki projemizde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli olarak çalışacak Site Temizlik Personeli aranmaktadır. İş Tanımı; Sitenin dış çevre temizliği ve kontrolünü yapacak, Düzenden sorumlu, Haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışacak, Cumartesi - Pazar Tatil, Asgari Ücret + Ticket ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Fizik Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Nevşehir

Fizik Mühendisi aranmaktadır.Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan firmada çalışacak Bay / Bayan Fizik Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Anketör

Moment Araştırma - Nevşehir

TABLET VE CEP TELEFONU İLE EV VE İŞ YERLERİNDE ANKET YAPABİLECEK KENDİNE GÜVENEN SABIRLI,GÜLERYÜZLÜ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.ÜCRETLER ANKET BAŞI OLARAK VERİLMEKTEDİR.ANKET BAŞI ÜCRETLER ANKETİN KISALIĞINA VE UZUNLUĞUNA GÖRE 3,4,5,6 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.ÜCRETLER PROJE BİTTİKTEN 15 GÜN SONRA VERİLECEKTİR.

1 ay önce

Satınalma Asistanı

Beypazarı Çimen Madencilik İnş Taah San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Nevşehir

Yemek Maaş Prim Sigorta firmamızın inşaatlarının yapımında satın alma departmanında çalışacak, Satınalma Asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Fatih Ün Dream Of Cappadocia - Nevşehir

Dream of Cappadocia Hotel bünyesinde 09:00 - 21:00 arası çalışabilecek Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşı arıyoruz. Maaş 2000TL. ve artı olarak tur satışlarından %10 prim verilecektir. Konaklama imkanı mevcuttur, konaklama istemeyenler için yol yardımı yapılacaktır.

1 ay önce

Aşçı

Oyun Avcıları Nevşehir - Nevşehir

Oyun Alanımızda Mutfak Departmanında çalışacak , Bizleri Her anlamda destek çıkacak, Fast Food , Kahvaltı , Hamur işleri... vs 20-30 yaş arası Güler Yüzlü Pratik Çözüm Odaklı Titiz Ve İşini Gerçekten Severek Yapabilecek Ekip Arkadaşları Aramaktayız.

2 ay önce

Nevşehir İşkur İş İlanları

Nevşehir, ekonomik yapısı en değişken ve en geniş kapsamlı kentlerimizden biridir. Nevşehir iş ilanları, bunu daha net görmemizi sağlayan bir platform haline gelmiştir. Nevşehir iş ilanlarını incelediğinizde geri dönüşüm firmalarından inşaat şirketlerine, mobilya fabrikalarından imalat şirketlerine kadar çok sayıda firmanın ilanını görebilirsiniz.
Nevşehir Açık İş İlanları
Son 5 yıl içerisinde Nevşehir iş ilanları arasında daha çok Kenan Ertuğrul Tarım Makinaları, Garanti Karoser, Nevpa Gıda, Acerler İnşaat, Nurlular Gıda, Teknik Doğrama, Bahtiyar Doğan Gıda, Varilci Geri Dönüşüm Sanayi ve Doğuş Güneş Enerji Sanayi gibi firmaların etkin oldukları gözlemlenmektedir. Bu firmalara yapacağınız başvuruları Nevşehir iş ilanları platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehir iş ilanları kategorimizde bu şirketlerin dışındaki diğer firmaları da kolayca bulabilirsiniz.

Nevşehir Geneli Sektörler