Nevşehir İş İlanları, Nevşehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Nevşehir İş İlanları


Müşteri Temsilcisi (Hollandaca)

Atrcall Çağrı Merkezi - Nevşehir

Hollandaca/Flemenkce bilen Eleman aranıyor.Heb jij een vlotte babbel? en kan je telefonisch mensen overtuigen? Wil jij een vast uurloon verdienen en in aanmerking komen voor bonussen?Lees dan snel verder!voor een callcenter in Nevşehir zijn wij op zoek naar enthousiaste callcenter medewerkers die het leuk vinden om telefonisch producten of diensten te verkopen. Je kan bellen voor energiediensten Het zijn zowel inbound als outbound calls die je doet!

5 ay önce

Masör-Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Nevşehir

Yeni açılan güzellik ve spa merkezinde çalışacak Masör aranmaktadır. Kalacak yerimiz bulunmaktadır.

6 ay önce

Mimar

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Nevşehir

SOM YAPI Başakşehir şantiyesi için Mimar arkadaşlar arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır. Cumartesi günleri tam gün çalışılır pazar günleri ise boştur.

6 ay önce

Dil ve Konuşma Terapisti

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Nevşehir

Üniversitelerin dil ve konuşma terapistliği bölümünden mezun veya yüksek lisans yaparak dil ve konuşma terapisti olmuş, merkezimizde çalışabilecekDil ve Konuşma Terapisti takım arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Mali Müşavirlik- Murat Sağgelen - Nevşehir

Muhasebe büromuza tek düzen hesap planına hakim, evrak kaydı yapabilecek, en az 3 yıl deneyimli Muhasebe Personeli aranıyor.

6 ay önce

Nevşehir İşkur İş İlanları

Nevşehir, ekonomik yapısı en değişken ve en geniş kapsamlı kentlerimizden biridir. Nevşehir iş ilanları, bunu daha net görmemizi sağlayan bir platform haline gelmiştir. Nevşehir iş ilanlarını incelediğinizde geri dönüşüm firmalarından inşaat şirketlerine, mobilya fabrikalarından imalat şirketlerine kadar çok sayıda firmanın ilanını görebilirsiniz.
Nevşehir Açık İş İlanları
Son 5 yıl içerisinde Nevşehir iş ilanları arasında daha çok Kenan Ertuğrul Tarım Makinaları, Garanti Karoser, Nevpa Gıda, Acerler İnşaat, Nurlular Gıda, Teknik Doğrama, Bahtiyar Doğan Gıda, Varilci Geri Dönüşüm Sanayi ve Doğuş Güneş Enerji Sanayi gibi firmaların etkin oldukları gözlemlenmektedir. Bu firmalara yapacağınız başvuruları Nevşehir iş ilanları platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehir iş ilanları kategorimizde bu şirketlerin dışındaki diğer firmaları da kolayca bulabilirsiniz.

Nevşehir Geneli Sektörler