Nazımiye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Nazımiye İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üretim Elemanı

İzka Lastik Kauçuk İnş San ve Tic A.Ş. - Nazımiye

Üretim bölümünde, konveyör bant imalatında görev alacak Üretim Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Site bay sertifikalı danışma görevlisi / pendik velibaba mh

VİZYON VİP - Nazımiye

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, VELİBABA MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-VİLLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25-40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2675TL MAAŞ + AGİ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

8 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Greatwater Su Arıtma Sis San Tic Ltd Şti - Nazımiye

Greatwater Su Arıtma Sistemleri İstanbul/Kartal Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak Teknik Servis Personelleri alınacaktır.

10 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Nazımiye

Firmamızda çalışmak üzere İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Otovitrin Otomotiv - Nazımiye

2. el otomotiv sektöründe müşteri telefonlarını cevaplayarak bilgi verecek ve müşteri bilgilerini kaydederek kredi birimine iletecek, diksiyonu düzgün daha önce call center iş tecrübesi olan25-32 yaş arasında kadın personel aranmaktadır.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efem Ambalaj Temizlik San Tic Ltd Şti - Nazımiye

Fatura düzenlemek ve muhasebeleştirmekCari hesap takibi b-a b-s mutabakatlarını yapmakGünlük olarak gelen giden evrakların işleme hazırlanması ve dosyalanmasıAlış ve satış raporlarının hazırlanmasıPersonel maaş takibi

1 yıl önce

BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ

Azze Yapı İzolasyon İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. - Nazımiye

BİLGİSAYAR KULLANIMINA HAKİM 35 YAŞINI GEÇMEMİŞ TECRÜBELİ YA DA TECRÜBESİZ BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR

6 ay önce

Mobilya Çarşı Özel Güvenlik Amiri Aranıyor

VİZYON VİP - Nazımiye

Ümraniye, imes sanayi sitesine yakın, yukarıdudullu mh mobilya çarşı projemiz'de çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik ve kimlik başvuru yapmış, çalışabilir yazısı olan özel güvenlik amiri aranıyor. ENAZ 1 YIL GÜVENLİK AMİRİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2460TL MAAŞ + AGİ + YMK + MAAŞA ZAM OLCAK Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğundan Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin TEL: 05051825070

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Nazımiye

İzmir Menemendeki kurumumuza ortaokul grubuyla çalışacak Matematik Öğretmeni alınacaktır. Daha önce kolej tecrübesi olması tercih sebebidir.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kılıç Motel - Nazımiye

Havalananına yakın motelde tam zamanlı çalışacak Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

İzoğlu Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Nazımiye

Şirketimiz de görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Stajyer

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Nazımiye

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) takım arkadaşları arıyoruz.***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Olgun Medikal İnşaat ve Tic Ltd Şti - Nazımiye

Firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Sektör dinamiklerini takip edip, pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek ve yeni müşteriler kazandırmak,Planlı ziyaretler yaparak müşteriler ile sağlıklı ilişkiler kurmak,Müşteri ziyaretleri ile ihtiyaçların belirlenmesinde ve çözüm üretilmesinde aktif rol oynamak,Mevcut müşterilerin satış öncesi ve sonrası taleplerine cevap vermek, müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmasını sağlamak,Satış hedeflerini takip etmek, gerçekleşmesi için çalışmalar planlamak ve uygulamak,Müşteriler ile ticari konuları minimum risk, maksimum karlılık ilkesi ile yürütmek,Satış raporlarını hazırlamak,Firmamızda satışı devam eden sarf malzemelerin tanıtımını yapabilecek arkadaşlarımızı arıyoruz.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Alesta Perdelik Döşemelik San Tic Ltd Şti - Nazımiye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır. Günlük telefon trafiğinin yönetilmesi, ilgili çağrı kayıtlarının yönetici ile paylaşılması ve takibinin sağlanması, Yurt içi ve yurt dışı yazışmalarının yapılması,Üretim ve satış kanallarında müşteri ve ekip arasında ki tüm operasyonları organize ve takip etmek,Şirkete gelen yerli ve yabancı müşterileri ve misafirleri karşılama ve yönlendirme,Satış ve üretimle bağlantıda olarak müşterilerin iş teslimlerini takip etmek,Satış ekibiyle birlikte çalışarak Ofis içi/dışı toplantı ve davetlerin takip ve koordine edilmesi, Ofis içi ihtiyaçların belirlenmesi ve satın almacıya bildirilmesi,Yeni yıl, bayram kutlamaları ve yemek organizasyonlarının yapılması,Fuar organizasyonlarının yapılması, fuara katılacak personelin vize, uçak bileti ve otel işlemlerinin yapılması,Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, yöneticinin mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi ve koordinasyonu,Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlayarak ajandasının takip edilmesi,Gelen talepler doğrultusunda toplantı, görüşme ve randevuların planlanmasının yanı sıra toplantı notlarının tutulması ve ilgili kişiler ile paylaşılması,Yönetim toplantı kararlarının uygulanma düzeyinde takibinin yapılması ve birim sorumlularından ilgili raporların alınması,Seyahat vb. işlemlerin organize edilmesi ve rezervasyon işlemlerinin yapılması,Raporların, sunumların hazırlanması ve destek verilmesi,Yöneticinin iş ve şahsi seyahatlerinin düzenlenmesi, vize işlemleri, uçak rezervasyonları, konaklama, transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesiÇalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi saat: 09:00 - 19:00

1 yıl önce

Araç Kabul Görevlisi

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Nazımiye

Türkiyenin önde gelen ekspertiz firmalarından biri olan umran oto ekspertiz firmasının Bayrampaşa şubesine yetiştirilmek üzere araç kabul ve rapor anlatım personelleri alınacaktır.***Sadece cvbenim.com üzerinden online başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Sekreter

Anadolu Grup Klima San ve Tic A.Ş. - Nazımiye

Telefon ve faks trafiğini yönlendirebilecek, ön muhasebeye yardımcı olabilecek (Tercihen ön muhasebede deneyimli) bayan sekreter alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Duran Kimya Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Nazımiye

Tuzla İçmelerde bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter

Berk Grup Temizlik ve Reklam Hizmetleri - Nazımiye

Temizlik firmamıza ofis idaresini yapacak Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Nazımiye

• Firma telefon trafiğini yürütmek,• Ofise gelen çağrıları yanıtlama, yönlendirme ve kaydetmek,• Günlük fatura kontrolü, islenmesi ve kargo trafiğini yönetmek,• Dosyalama, evrak kayıt, arşivleme ve takibinden sorumlu olmak,• Evrak akışını sağlamak ve raporlama yapmak,• Ofis ihtiyaçlarını takip etme,• Misafirleri ve ziyaretçileri, nezaket ile karşılamak, ilgili kişiye yönlendirmek,• 3. şahıslara karşı şirketi ve yöneticisini temsil etmek,• Toplantı ve randevu ve seyahat organizasyonu yapmak, • Ofisin ve toplantı salonunun takibinin ve temizliğinin sağlanması,• Merkez ofis ile koordine olarak raporlama yaparak çalışacak,• Saha ekibinin ihtiyacı olan evrak işlerini sağlamak.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Nazımiye

Yangın güvenlik firmasında görevlendirilecek Pazarlama Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Tunceli Geneli Sektörler