Musabeyli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Musabeyli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çaycı - Büro, Otel ve Diğer İşyerlerinde

Havayolu Çalışanları Sendikası - Musabeyli

Havayolu çalışanlarının sendikasında çaycı ve temizlik görevlisi olarak görevlendirilecek Kadın eleman aranmaktadır.

1 yıl önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Zey Pr - Musabeyli

Nişantaşı ‘da bulunan ofisimizde, Enerjisi yüksek, Ekibimizin parçası olacak, ekip arkadaşı olarak çalışacak, Kadın Ofis Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Jovani Stone Mermer Madencilik Dış Tic Ltd Şti - Musabeyli

Yurtdışında bulunan merkez fabrikamız ile hesap mutabakatı yapabilmesi için iyi derecede İngilizce, Ruşça veya Farşça bilen Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - Musabeyli

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

11 ay önce

Kalorifer Tesisatçısı

Teytaş Erce Yazıcı Turist Tesisleri A.Ş. - Musabeyli

Genç Yazıcı Hotel Uludağ BURSA bünyesinde çalışmak üzere fuel oil brülör kazanında deneyimli acil Kalorifer Tesisatçısı eleman aranmaktadır. Personel konaklaması ve yemekleri otel bünyesinde gerçekleşecektir. Sezonluk ve daimi elemanlar aranmaktadır. Hemen acil işbaşı yapılacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Güzeldağ Kuyumculuk - Musabeyli

Mağazamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Nazar İnşaat Gayrimenkul - Musabeyli

Buca Kuruçeşme de bulunan inşaat ofisimizde çalışacak Sekreter aranmaktadır.

6 ay önce

Dijital Baskı Operatörü (Tekstil)

Hayat Fabric Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Musabeyli

Firmamız bünyesinde bulunan dijital transfer makineleri ile desen baskı yapılmış toptan kumaş satışı yapmaktadır.

9 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Musabeyli

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Musabeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.CCTV sistemi, kartlı geçiş sistemleri, yangın-hırsız alarm sistemleri, bariyer , turnike ve yapısal kablolama sistemleri hakkında bilgiye sahip, Mevcut müşterilerden gelen talepler doğrultusunda; keşif, projelendirme, teklif hazırlama ve proje takibini yapmak,İş yerlerine aktif ziyaretlerde bulunup, yeni müşteri kazanımı sağlamak ve satış yapmak,Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

4 ay önce

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Tess Dış Ticaret Ltd.şti - Musabeyli

Deri konfeksiyon ve deri ihracatı yapan firmamıza Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Forklift Operatörü

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Musabeyli

Sapancada bulunan üretim tesisinde çalışmak üzere su sektöründe deneyimli Forklift Operatörü çalışma arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Musabeyli

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Resco Otomobil Parçaları ve Endüstri Tic Ltd Şti - Musabeyli

Otomotiv sektöründe başta ağır vasıta olmak üzere amortisör üretiminde faaliyet gösteren,Bursa Hasanağa Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız Resco Otomotiv’ de üretim bölümünde aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı alınacaktır.Çalışma Saatleri : 07:30-17:30 Yılbaşından sonra ikili vardiyaya geçilecek. 07:30-15:30 15:30-23:30Servis Güzergahı :Servis Güzergahı 1: Mimar Sinan Metro İstasyonu,Arabayatağı Metro İstasyonu,Duaçınarı Metro İstasyonu,Sultan Düğün Salonları,Kent Meydanı,Paşaçiftliği,Sırameşeler,Acemler,Nilüfer Metro İstasyonu,Küçük Sanayi Metro İstasyonu,Üniversite,Hasanağa Toki,Hasanağa Organize San.Böl. Servis Güzergahı 2:Kanalboyu Onur Market, Kanalboyu Pırıltı Avm,Kanalboyu Meşeli Camii,Dikkaldırım,Beşevler metro istasyonu,Odunluk,Gümüştepe,Üçevler,Çalı yolu,Hasanğa. Servis Güzergahı 3:Korupark Lambaları, Emek Karakolu, Akpınar Caddesi, Hamitler Merkez Camii, Ata bulvarı,Çalı Yeni mezarlık, Çalı Meydan,Hasanağa.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Musabeyli

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

1 yıl önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Musabeyli

Gebze Migros deposu içerisinde iade gelen gıda ürünlerinin sayımını yapmak, raporunu hazırlamak. Ay içerisinde sayım tarihleri içerisinde noktaya giderek bu işlemlerin gerçekleştirilmesi.Lokasyon: Gebze / ŞekerpınarÜcret: 110 TL + SGK

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sezer Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Musabeyli

Rehabilitasyon merkezimizde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Merkezefendi Seçkin Çocuklar Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi

1 yıl önce

Yazılım Mühendisi

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Musabeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Noveneva İletişim Hizmetleri - Musabeyli

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Evden çalışma gerçekleştirecek, satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Esnek çalışma saatleri Maaş + Prim + SSK Aylık ve haftalık maaş ödemeleri

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ymm Kadir Koyuncu - Musabeyli

Beylikdüzünde bulunun yeminli mali müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Kilis Geneli Sektörler