Muş İş İlanları, Muş'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Muş İş İlanları


Emlak Danışmanı

Alfa Gayrimenkul - Muş

Sakarya Serdivan bölgesinde faaliyet gösteren firmamız için iş geliştirmeye yardımcı olacak, emlak danışmanlığı işini öğrenmek isteyen ya da halihazırda bu işi yapan, öz güveni yüksek, çevre edinme konusunda sıkıntı yaşamayan, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren çalışma arkadaşı arıyoruz.Çalışma şartlarımız sigorta, yemek ve prim usulü olacaktır. Belli bir saat kıstasımız yoktur. Mesleği öğrenmek isteyen, azimli kişiler aramaktayız.

1 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Muş

Özer Kılıç makine sanayiinde tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Gaz Altı Kaynakçısı aramaktayız.

1 ay önce

Teknik Ressam

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Muş

İstanbul Esenyurt/Hadımköy ISISO Sanayi sitesinde bulunan boyama tesisleri üretimi yapan fabrikamızın tasarım bölümüne, Makine Mühendisi veya Makine Teknikeri aranmaktadır. (Çalışma Saatleri: Hafta içi 5 gün 8,30 - 19,00)Teknik Ressam olmasının yanında istenen en önemli özellik üretimin takibi olacaktır .

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Toprak Taahhüt A.Ş. - Muş

Şirketin lokasyonlarından gelecek olan evrakların takibini yapacak,Program kayıtlarının doğru yapılmasını sağlayacak,Veri akışını takip edip son kontrollerini rapor haline getirecek,Günlük ticari faaliyetlerin takibi,Yönetim kuruluna sunmak üzere raporların hazırlanmasıişlemlerini gerçekleştirebilecek Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Muş İşkur İş İlanları

Muş, ekonomik açıdan gelişmekte olan kentlerimizden biridir. Bu durum, özellikle kurumsallaşma aşamasındaki firmaların istihdam yaratma güdüsünü ciddi ölçüde arttırmakta. Muş iş ilanları, son zamanlarda en aktif dönemlerinden birini yaşıyor. Özellikle hizmet sektöründe görülen önemli çalışmalar Muş iş ilanlarına da fazlasıyla yansıyor.
Muş Açık İş İlanları
Muş’ta ikamet edenler kadar bölgenin diğer kentlerinden de çalışma amacıyla şehre gelen çok sayıda işçi adayı mevcut. Bu adaylar, Muş iş ilanları ile aradıkları işi Muş’ta bulabilmekte. Muş’ta aktif olarak hizmet sunan Fuzul Grup, Recordati İlaç Sanayi, Gratis, Yacht World, Emin Evim, Avva ve ADECCO gibi şirketler, Muş iş ilanları arasında en çok gördüğümüz isimler arasında bulunuyor.

Amacınız hayalinizdeki mesleğe sahip olmak ve her açıdan tatmin edici bir işte çalışmaksa Muş iş ilanlarına göz atabilir, çok sayıda seçenek arasından istediğiniz işi rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan Muş iş ilanları, size bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Muş Geneli Sektörler