Murgul İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Murgul İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Murgul

Ana Dil seviyesinde Almanca konuşuyorsanİletişimim kuvvetli, problem çözmede üstüme yoktur ve ikna gücüm yüksektir diyorsanSeni de aramıza bekliyoruz ! ! !Maaş 4000 TL + Prim + SGK

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Özkan Alpaslan İnşaat Tic ve San A.Ş. - Murgul

Firmamızda görevlendirilmek üzere; “İNŞAAT MÜHENDİSİ” pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Metal Sac İşleme İşçisi

Prosista Yapı Sistemleri San Dış Tic Ltd Şti - Murgul

İş öncesi hazırlık yapmak,Alet ve donanımların koruyucu ve talimatlı bakımlarını sağlamak,Kullanıcalacak makine, tezgah ve malzemeleri hazırlamak,Kesim, büküm işleri yapmak,Yüzey temizliği ve düzeltme işi yapmak,Asma - Toplama işlerini yapmak, Şilteleme işlerini yapmak,Paketleme işlerini yapmak,İş bitiminde donanım ve iş alanı temizliği yapmak

7 ay önce

Üretim Elemanı

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Murgul

İkitelli Mutsan sanayi sitesinde tıbbi laboratuvar ürünleri yapmış olduğumuz firmamızın üretim departmanında 3 vardiya sisteminde pls . enjeksiyon ve montaj bölümünde çalışacak Vasıfsız bayan eleman alınacaktır.Not: (T.C. Vatandaşı olmayan başvuruları değerlendirilmeyecektir. )

1 yıl önce

Resepsiyonist

Navona Otel - Murgul

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

1 yıl önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Murgul

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

8 ay önce

Mobilya Cilacısı (Püskürtme İle) (Ağaç)

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - Murgul

Deneyimli Ahşap Mobilya Boya Ustası alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Murgul

Dış Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Murgul

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Asya Çimento İnşaat Tic Ltd Şti - Murgul

Logo programını bilen, office programlarını bilen, çek senet takibi, Ba-BS mutabakat,e fatura bilen Diksiyonu düzgün, en az 2 yıl deneyimli Ofise gelen misafirleri karşılayacak çay kahve ikramı yapacakÖn Muhasebe-Sekreter alımı yapılacaktır.3000TL. Maaş +500 TL. yemek ücreti toplam 3500TL.verilecektir.

1 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Girişim Araştırma - Murgul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı alıncaktır.Gün sonuna kadar 300TL 350TL 450TL. kişinin potansiyeli bağlı satış yapabiliyorsunuz. Hiç satılmama yapamam ikna kabiliyetim yok demeyin çok güzel yüksek bir satış potansiyeli var. Yaptığının satışa göre prim uygulanır.

8 ay önce

Satınalma Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Murgul

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Satınalma Müdürü aranmaktadır.İhtiyac duyulan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılmasıTedarikçilerden gelen tekliflerin değerlendirilmesi, en uygun seçeneklerin tespit edilerek, alternatif tedarikçilerle görüşmelerin yapılması ve anlaşma koşullarının (fiyat, miktar, kalite, teslim terminleri, ödemeler, vb.) yürütülmesi,Tedarikçi performans parametrelerini izleyerek, tedarikçi geliştirmek. Alternatif tedarikçi yaratmak.Tedarik sözleşmelerini hazırlama ve uygulama süreçlerinin gerçekleştirilmesi sağlamak.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Murgul

Şirketimize finans bölümünde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Cari mutabakatlar,BA/BS formaları,Bankalar - Günlük takip edilecek,Fiziki kredi kartları,Sanal POS yönetimi,Kredi ödemeleri,Çek girişleri - çıkışları yapacak,Şirket risklerini takip edecek,Şirket bünyesindeki diğer ödemeleri takip edecek .

1 yıl önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Woxxie Resort Hotel - Murgul

Yaz döneminde tesisimizde görev alabilecek Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.Lojman , sgk , yemek verilmektedir .

8 ay önce

Acil Rezidans Bay Özel Güvenlik Amiri ( 3400+Agi ) / Kadıköy-Batıataşehir-Ümraniye

VİZYON VİP - Murgul

BatıAtaşehir bölgesine bağlı; Barbaros mahallesi rezidans projemizde çalışacak, lisemezunu, askerlik yapmış, 25-42 arası,1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 3400tl maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan bay özel güvenlik amiri aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villla Projelerimizde Enaz 1 Yıl Özel Güvenlik Amiri Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

1 yıl önce

Acil Şirketimize Bay Havuz-Temizlik-Bahçıvan Görevlisi / Sultanbeyli Pendik

VİZYON VİP - Murgul

Pendik, yenişehir mahallesi, şirketimiz'de çalışcak, 25-40 arası, 09:00 -:18:00 arası çalışma pazar ve resmi tatiller izin ile çalışcak deneyimli bay havuz/temizlik/bahçıvan personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Pendik Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Havuz bakım Temizlik olarak çalışmış ağırlıklı olarak bahçe işlerinden anlayan olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

10 ay önce

Yönetici Asistanı

Yılmaz Mühendislik Asansör - Murgul

Asansör ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

10 ay önce

Sekreter

Dr. Fahrettin Birbilen Muayenehanesi - Murgul

Muayenehanemiz de görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Yönetici

Arat Taahhüt İnşaat Nakliyat San ve Tic A.Ş. - Murgul

Yeni açılacak Vatan kargo şubemizde çalışmak üzere Yönetici aramaktayız.

3 hafta önce

Yazılım Mühendisi

Ltn Yazılım ve Elektronik A.Ş. - Murgul

ODTÜ Teknokentte yer alan firmamızda Savunma Sanayine yönelik Endüstriyel Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Geçeklik (VR) uygulamaları geliştirmekteyiz. Siz de ekibimiz bünyesinde yer almak istiyorsanız ve aranan niteliklere sahipseniz başvurularınızı bekliyoruz.

1 yıl önce

Artvin Geneli Sektörler