Murgul İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Murgul İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasiyer

Paşa Şehircilik San ve Tic Ltd Şti - Murgul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer aramaktayız.

2 ay önce

Manav Personeli

Cağdaş Market - Murgul

Erenköy market manavında çalışacak tezgah yapmayı bilen tecrübe sahibi işine sadık Manav Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz

2 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Boğaziçi Denizcilik San ve Tic A.Ş. - Murgul

Yeni oluşmakta olan şantiyemizde ve tamamlandığında Yalovada bulunan tersanemizde istihdam edilmek üzere Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Tepesan Plastik - Murgul

Firmamızda görevlendirmek üzere;İrsaliye, fatura, tahsilat makbuzu ve dekont ve benzeri evrakları düzenlemek ve ilgili programa işleyecek, Müşterilerle hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.Çalışma Saatleri;08:30-19:00 arasındadır.Cumartesi 08:30-13:00 saatleri arasında çalışılmaktadır.Çalışma yeri Sultanbeyli - Muhsin Yazıcı Kültür Merkezi karşısındadır.Servisimiz mevcut değildir. 

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Esteknik Metal Ürünleri Ltd Şti - Murgul

Antalya eski sanayide ki imalat atölyemize bağlı çalışacak İnşaat Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Murgul

Gümrük müşavirliği şirketimize Muhasebe Elemanı olarak çalışacak BAYAN eleman arayışımız bulunmaktadır.FOTOĞRAFLI CV LER KABUL EDİLECEKTİR.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Yorum Eğitim Öğretim Ltd Şti - Murgul

Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Sekreter

Ft Mira İnşaat Mühendislik Mimarlık San Tic Ltd Şti - Murgul

İstanbul Bakırköyde bulunan firmamız bünyesinde görev almak üzere ; Sekreter alınacaktır.- Deneyimli- Bilgisayar Kullanmasını bilen Office Programlarına Hakim,- Tercihen Ön Muhasebe Bilgisi Olan- 20-25 Yaş Aralığında- Ofis Tertip Düzenine Hakim- Diksiyonu Düzgün- En Az Lise Mezunu- İş disiplini yüksek, dikkatli ve titiz çalışabilen,- Pratik ve aktif,- İnsan ilişkilerinde iyi, takım çalışmasına yatkın olan,

3 gün önce

Paketleme Elemanı

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Murgul

Beykoz Çengeldere’de bayan İç giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Paketleme Elemanı arıyoruz.Cumartesi- Pazar tatil.

4 ay önce

PHP Yazılım Uzmanı

Medicom Bilişim Medya San ve Tic Ltd Şti - Murgul

PHP ve MySQL konusunda (uzman) ve tecrübe sahibi, takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Succes Kurumsal Hizmetler San Tic A.Ş. - Murgul

Gazetemizi sahada satabilecek Saha Satış Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Zeytin Kahvaltı Salonu - Murgul

Zeytin Kahvaltı Salonunda çalışmak üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Oprerasyon Yetkilisi

Atlastrans Uluslararası Nakliyat ve Dış Tic Ltd Şti - Murgul

Uluslararası nakliyat şirketimizde havayolu ve denizyolu Operasyon Yetkilisi alınacaktır.

2 ay önce

Kaynakçı

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Murgul

Elboy Endüstriyel Çözümler 38 senelik tecrübesi ile Türkiye’nin önce gelen Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Yaş Boya Ekipmanları, anahtar teslim boyahaneler ve yüzey işlem teknolojileri üreticilerindendir. Çatalcadaki firmamıza tecrübeli Gaz Altı/Argon Kaynakçıları aranıyor .

2 ay önce

E-ticaret Yöneticisi / Yönetmeni

Gizli - Murgul

Merkezi Yalova’ da bulunan firmamızda görev almak üzere, E-ticaret Yöneticisi / Yönetmeni olarak istihdam edeceğimiz takım arkadaşı aramaktayız. İŞ TANIMI • E-ticaret web sitesinin genel işleyişinin kurgulanması, yönetiminin yapılması, • Satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgilerin düzenlenmesi, veri girişi ve takip edilmesi(resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım, logo, banner vb.), • Site de yer alan ürünlere ait fiyat, renk, stok vb. kontrollerinin yapılması, müşteri hizmetlerinin yönetilmesi, yorum ve mesajlara düzenli olarak yanıt verilmesi, • İçeriklerin planlaması, ürün görsellerinin öne çıkarılması, • Ürün fotoğraflarının çekim süreçlerinin koordine edilmesi, • Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, sosyal medya için video ve resim hazırlanması, düzenli post paylaşımı, yorum ve mesajlara düzenli olarak yanıt verilmesi, • Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi sanal pazar mağazalarındaki ürünlerin stok ve satış kontrolünün sağlanması ve gelen taleplerin yanıtlanması, • Web sitesi ve sanal pazar siparişlerinin lojistik sürecinin yürütülmesi, gönderi süreçlerinin takibi, aksaklıkların giderilmesi ve kargo firmaları ile ilgili iş ve takip süreçlerin yönetilmesi.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Aygen Muhasebe - Murgul

Deneyimli Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

İmalat Müdürü

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Murgul

Paslanmaz kapı kolları imalatı yapan firmamız için İmalat Müdürü aranmaktadır.Üretim işlemlerini iş talimatları ile kalite standartlarına bağlı olarak yürütmek,Siparişlerin zamanında ve eksiksiz şekilde üretilmesini sağlamak,Üretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılmasına katkıda bulunmak,Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,İmalat süreçlerinde ortaya çıkan aksaklıkları tespit etmek ve giderilmesi için çalışmak,Üretim hedeflerini şirket tarafından belirlenmiş maliyet planı çerçevesinde gerçekleştirmek,Haftalık ve aylık imalat raporlarını düzenlemek ve üst yönetime iletmek,Makinelerin bakım ve verimliliğini denetlemek,Üretim makinelerinin bakım ve onarım çalışmalarının ilgili prosedür ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak,Bakım ve onarımla ilgili kayıtların tutulmasını sağlamak ve ilgili birime raporlamak,Fabrika imalat alanındaki personeli koordine etmek ve denetlemek,Personelin mesleki gelişim ve eğitimlerine liderlik etmek,Görev aldığı sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek,İş güvenliği ve çevre talimatları ile ilgili yasa ve düzenlemelere uygun çalışma düzeni sağlamak.

1 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Brain Wvellness - Murgul

Dikkat eksikliği hiperaktivite (DEHB) bozukluğu çocuklarını nörolojik ve fiziksel egzersizlerini yaptırabilecek, çocuklarla arası iyi olan , iş ahlakına önem veren, Hafta sonu, Cumartesi- Pazar çalışacak Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi arkadaşlar arıyoruz.

3 ay önce

Estetisyen

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Murgul

KUVEYTE görevlendirilmek üzere; Uzman Estetisyen isteniyor Filler Botox Yüz Germe İp germe

1 ay önce

Satış Danışmanı

Zirve Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti. - Murgul

Esenyurt Merkez Avm de bulunan ayakkabı satış mağazamıza Satış Danışmanı alınacaktır.

4 ay önce

Artvin Geneli Sektörler