Muratpaşa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Muratpaşa İş İlanları


Yönetici Asistanı

Alp Mimarlar Tasarım ve Yapım Ltd Şti - Muratpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kadim Kadife Tekstil San Ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Hafta içi09.00-17.30 saatleri arasında çalışacak

2 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Ecc Tur Seyahat Org Otel ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Muratpaşa / Larada bulunan ofisimizde görev almak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

2 gün önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Keskin Kimya San ve Tic A.Ş. - Muratpaşa

Firmamızda çalışmak üzere Bilgi İşlem Destek Elemanı aranmaktadır.Bilgisayar sistemleri üzerinde meydana gelen donanımsal ve yazılımsal problemleri çözmek,Bilgisayar sistemlerinin güncel kalmasını sağlamak,Kullanıcı problemleri ile altyapı problemlerinin çözümüne destek vermek,İnternet erişim sorunlarına destek vermek,Sistemlerin bilgi güvenliğini sağlayıcı önlemler almak,Sunucu ve kullanıcıların düzenli yedekleme işlemlerini yapmak, kontrol etmek ve gerektiğinde geri yüklemek,Tüm bilgi işlem sistemlerinin denetleme, bakım ve arızalarını takip ederek kesintisiz çalışmalarını sağlamak,Sistemlerin daha verimli çalışmasını sağlayacak çalışmalarda bulunmak,Kurum bünyesi dahilindeki tüm network, donanım ve yazılım bilgilerinin kayıtlarını tutmak ve düzenlemek,Kurum web sitesinin güncelliğini ve takibini sağlamak,Bilgi işlem altyapı ihtiyaçlarını belirlemek ve temin edilmesini sağlamak,Firmamızın kullandığı yazılım programlarına(canias) hakim olacak ve oluşabilecek kullanıcı sorunlarını çözebilecek ve takiplerini yapabilecek.

1 hafta önce

Kimya Mühendisi

Us Endüstriyel Kimya San Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Kimya Sektöründe hizmet vermekte olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi aranmaktadır.Kozmetik mevzuatına uygun olarak yasal süreçlerin takibini yapacak,Ürün güvenlik ve teknik bilgi formlarının (SDS ve TDS), analiz sertifikalarının hazırlanması, kimyasal değerlendirilmelerinin yapılması ve düzenli olarak kayıtlarının tutulmasını sağlayacak,Sertifikasyon sürecinde bulunmuş ve yeni belgelendirme süreçlerini yürütebilecekkim

1 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Buse Kağıt San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Temizlik kağıtları, baskılı peçete, maske üretim ve satış yapan firmamızda çalışmak üzere Mekanik Bakım Onarımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Parsis Global Emlak San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak,Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturacak,Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek ve kendisini bu konuda güncel tutacakParsis Global Antalyanın sizlere sunacağı tüm sosyal ve ticari etkinliklere, temel seviyeden uzmanlık seviyesine kadar olan eğitimlerine katılıp, aktif olarak ticaret ağınızı ve iş hacminizi genişletebilirsiniz.

1 hafta önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Akıncılar Mekanik Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere Tornacı aramaktayız.Kullanılması gereken Makinalar:1) Torna (İyi düzeyde kullanabilecek - Hidrolik boru ve mil işleyebilecek)2) Freze (Hidrolik Silindir imalatında gerekli olursa kullanabileceği kadar)3) Kaynak (Kaynakçı ile ekip olarak çalışacağı için kaynağı da normal düzeyde bilen)

2 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Ayke Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Ayke plastik poşet üretimi firmamızda çalışacak firmaları ziyaret ederek müşteri portföyümüzü genişletmemize destek olacak Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Aşçı

Sefertası Perakende Gıda San Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Sefertası, her türlü ev yemeği almak isteyen müşteriler ile profesyonel ve amatör aşçı arasında aracı olarak hizmet veren çevrimiçi bir platformdur.Platformumuzda çok sayıda Türk ve Arap aşçı içermektedir.Evinden çalışabilecek aşçılar aranıyor.(istanbul Avrupa Yakası)Bu çalışmayla, ister kendi evinde çalışsın ister kendi restoranı olsun, yemek pişirme alanında iş arayan her aşçıyı hedefliyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Sports City Antalya - Muratpaşa

Uluslar arası düğün turizmi ve spor kampları turizmi yapan A Gurubu Seyahat Acentasında çalışmak üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Müracaatların resimli, ulaşabilir güncel telefon ve mail adres bilgileriyle başvuruda bulunulması tercihimizdir.*(Telefonla yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.)

2 hafta önce

Ofis Asistanı

DR Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Muratpaşa

Uzun yıllardır gayrimenkul sektörü için yazılım geliştiren, sektörde tanınmış kurumsal yapımızda güvenilir, güçlü, hizmet ve satış işletmemizde çalışmak üzere Asistan aranmaktadır.

2 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Evrensel Bilim ve Çocuk Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Kartalda bulunan anaokulumuza Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.

2 hafta önce

Operatör

Metin Akın Metal San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Firmamızda çalışmak üzere Operatör aranmaktadır.

2 hafta önce

Şoför-Yük Taşıma

Gül Kağıt - Muratpaşa

Hurda kağıt işinde çalışmak üzere Şoför aranmaktadır.Evrakları tam olmalıdır.

2 hafta önce

Operatör

Ünal Harfiyat İnş Otsan Turve TicLtd Şti - Muratpaşa

Firmamızda çalışmak üzere Operatör aramaktayız.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Clg Transit Taşımacılık ve Lojistik Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Esenyurtta bulunan uluslar arası lojistik firmamız için mikro programı bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Motosikletli Kurye

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Pendik harman dere mahallesindeki restoranımıza motorlu kurye arıyoruz. Maaş ve diğer detaylar başvuru sonrası yüz yüze konuşulacaktır.

2 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Muratpaşa

İŞ TANIMI* İhracat (ve tercihen İthalat) ile ilgili tüm evrak, nakliye, gümrük, gerekli izinlerin alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi,* Departmana ait dosyalama ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,* Müşteri portföyünün geliştirilmesi, yurtdışı bayiliklerin oluşturulması, varolan müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacminin arttırılması, yurtdışı bayilik ağının oluşturulması*Satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini geliştirmek ve yeni müşterileri portföye kazandırmak, pazar analizlerinin ve müşteri istihbarat araştırmalarının yapılması, yeni müşteri bulmak için alternatif satış kanallarının kullanılması, ülke raporlarının oluşturulması ve bu ülkelerde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi* Ürünün satışından itibaren, müşteriye teslimine kadar iş ortaklarımız ile koordineli olarak tüm operasyon sürecini takip etmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak*İhracat belgelerinin hazırlanmasının takibi ve kontrolü (Incoterms bilgisinin olması, ihracat evraklarının hazırlanması, alacak takibi, nakliye organizasyonu yapılması, sevkiyatların bitiminden müşterinin deposuna varışına kadar takip edilmesi)* İhracat yüklemeleri için teslim şekline uygun biçimde nakliye, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yönetilmesi, ihracat evraklarının eksiksiz tamamlanması,*Nakliye ve gümrük faaliyetleri ile ilgili gerekli takip ve koordinasyonun yapılması,*Sorumlu olduğu bölgeye ilişkin rut planının hazılanması ve rut planına bağlı olarak müşterilerin ziyaret edilmesi*Fuar organizasyonuna ilişkin tüm işlemlerin takibi ve organizasyonu (otel, uçak, vize, stand tasarımı, fuarda sergilenecek ürünlerin organizasyonu vs.), fuar sonrası teşvik başvurularının gerçekleştirilmesi ve takibi ve sonlandırılması*Dış Ticaret kapsamındaki tüm teşvik başvurularının yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Muratpaşa

Mali müşavirlik ofisimize; Muhasebe Personeli Ekip arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Muratpaşa

Beylikdüzü ve Küçükçekmece şubelerimiz için yetiştirilmek üzere Bayan Halkla İlişkiler Kayıt Personelleri alınacaktır.

2 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Muratpaşa

Anlaşmalı olduğumuz ağız ve diş bakım ürünlerimizin sahada tanıtım ve satışını sağlayacak personeller aramaktayız.(16-26 yaş aralığında bay,16-32 yaş aralığında bayan) Çalışan arkadaşlarımızın çoğunluğu öğrencilerden oluşmaktadır. Çalışma günlerinizi okul ders programınıza göre ayarlayarak boş vakitlerinizde bizimle eğlenceli iş ortamımızda çalışmak için hemen başvurun. -Ödemeler günlük yapılacaktır.-Kendi çalışma günlerini kendin seç.-Yemek+Servis+Dolgun ikramiyeler

2 hafta önce

Planlama Elemanı

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Örme kumaş planlaması. İplik satın alımı, örgü takibi, boya takibi, müşteri temsilciliğini konularında yetiştirilecek. Planlama Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Mert Gül İnşaat Taah. Müh. Doğalgaz Isı Sis. Tur San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Mağaza Satış Alanı Geliştirme ve Yerleştirme Sorumlusu

Sevpa Sevimler Turizm Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Mağazamız katlıdır ve çok büyük bir deposu yoktur. Ayrıca bir ana depomuz bulunmaktadır. Depo işlerinin dışında ürün paketleme ve düzenleme işleri gibi işler mevcut.

2 hafta önce

Odyolog

Heartime İşitme Merkezleri Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Odyolog veya Odyoloji Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Temizlik Hizmetleri Proje Müdürü

Duru Tanıtım ve Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Muratpaşa

İstanbul Avrupa yakasında bulunan projemize bay-bayan Temizlik Hizmetleri Yöneticisi alınacaktır.

1 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Done Gayrimenkul İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Veranda suites hotele 12 ay elektra programı bilen Antalya Kunduda ikamet eden on büro personeline ihtiyaç vardır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

İnova Tasarım Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTCyi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiyede ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerlerine katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

EK İnşaat - Muratpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Muratpaşa İşkur İş ilanları

Muratpaşa iş ilanları çapında size yönelik büyün bu teknikler olarak tecrübe sahibi olan ve teknik süreçlerden anlayan fertlere yönelik bütün bu alakalı açılarda iş koşullarında çalışma vaziyeti içindesiniz. Hemen bize kontak kurunuz. Bu bağlamda da Tezgâhtar iş ilanları alanlarında alaka ve kabiliyetlere de bağlı olarak iş koşullarını sizlere sunan bu Murat paşa bölgesinde ikamet eden veyahut yaşayan fertler için iş alanlarında pek çok iş imkânları vardır. Son zamanlarda de bir hayli iş alımı yapılacak olan ve meslek alanlarında da büyük değerleri size sunarak bu ölçüde kazanımlar veren bu amaçlarda her türlü iş ilanları için içerikleri izleyebilirsiniz. Son çağlara da girildiğinde kapitalizmin de artış göstermesi ile beraberinde işsizlik sorunlarını da doğurmuştur.
Muratpaşa Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altındağ, Bahçelievler, Balbey, Barbaros, Bayındır, Cumhuriyet, Çağlayan, Çaybaşı, Demircikara, Deniz, Doğuyaka, Dutlubahçe, Elmalı, Ermenek, Etiler, Fener, Gebizli, Gençlik, Güvenlik, Güzelbağ, Güzeloba, Güzeloluk, Haşimişcan, Kılınçarslan, Kırcami, Kışla, Kızılarık, Kızılsaray, Kızıltoprak, Konuksever, Mehmetçik, Meltem, Memurevleri, Meydankavağı, Muratpaşa, Sedir, Selçuk, Sinan, Soğuksu, Şirinyalı, Tahılpazarı, Tarım, Topçular, Tuzcular, Üçgen, Varlık, Yenigöl, Yenigün, Yeşilbahçe, Yeşildere, Yeşilköy, Yeşilova, Yıldız, Yüksekalan, Zerdalilik, Zümrütova
Muratpaşa İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Muratpaşa İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler