Muratpaşa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Muratpaşa İş İlanları


Aşçı

Füme Restoran - Muratpaşa

Dünya mutfağında deneyimi olan Aşçı arkadaş aramaktayız.

1 gün önce

Saha Satış Personeli

Arthemis Arıtma Sistemleri - Muratpaşa

Aktif pazarlamada çalışacak bay ve bayan Saha Satış Temsilcisialınacaktır.Saha çalışması yapabilecek, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz

1 gün önce

Sekreter (Order Taker)

Esuzunlar Mobilya Sanayi - Muratpaşa

Yeni açmış olduğumuz atölyemiz zemin katı imalat, ikinci katı showroom . Showrom da gelen misafirlerimizi karşılayacak ,müteahhit yabancı firmalar ve genel firma sahipleri yanı sıra perakende müşterilerimiz. Ağır bir iş değil, Güler yüzlü bakımlı giyim kuşamına dikkat eden bir çalışma arkadaşı aramaktayız. Maaşı düşük bulabilirsiniz piyasa koşulları düzelince maaş konusu daha net oluşur.

3 gün önce

Kurye

Adres Burger - Muratpaşa

İstanbul- Gültepe bölgesinde bulunan,paket servis yapan restoranımız için bu bölgeye hakim dış görünümüne önem gösteren ,güler yüzlü,diksiyonu düzgün Motorlu ve Motorsuz Ehliyetli Kuryeler alınacaktır.

4 gün önce

İkram ve Temizlik Personeli

Ağaçayaklar Kardeşler Kırtasiye Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Toptan Kırtasiye firmamızda çay ve temizlik işlerinden sorumlu olacak İkram ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

4 gün önce

İmalat Elemanı

Maysa Medikal San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Tıbbi malzeme üretiminde Temiz oda da çalışacak imalat ve montaj personeli arıyoruz. Alacağımız kişi bayan olacaktır. En az lise mezunu olması, 2 yıllık imalat tecrübesi olması ve Biomedikal alanda uzman olması tercihimizdir.

4 gün önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Alka Grup Organizasyon Ltd Şti - Muratpaşa

Antalya, Muratpaşa’da hizmet vermekte olan firmamızın, bünyesinde geliştirilmekte olan bir yazılım çerçevesinde; Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu aramaktayız.

4 gün önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Alka Grup Organizasyon Ltd Şti - Muratpaşa

Antalya, Muratpaşa’da hizmet vermekte olan firmamızın, bünyesinde geliştirilmekte olan bir yazılım çerçevesinde; İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.

4 gün önce

Satış Danışmanı

Karacan Av & Doğa - Muratpaşa

Antalya merkezde;Av malzemeleri, kamp malzemesi ve balık malzemesi satışı yapılan mağazamızda çalışmak üzere Satış Danışmanı ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Karınca Yuvası Anaokulu - Muratpaşa

Aile olmanın bilincini yıllardır yaşadığımız birlik ve beraberlikle çalıştığımız kurumumuza Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Muratpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz. İş tanımı : Ofis işlerinden sorumlu olacak, Misafirleri karşılayacak, Çay ve kahve servisi yapacak. Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 hafta önce

Sınav Yapıcı ve Değerlendirici

Diya Grup MYK Belgelendirme - Muratpaşa

34 Sektörde ve kapsamda Yetkilendirilmiş MYK kuruluşumuzda görevlendirilecek Sınav Yapıcı ve Karar Vericiler, İdari Yöneticiler Alınacaktır. (Mühendislik Fakülteleri mezunları)Not;1-Maaşlar kişilerin deneyim ve pozisyonlarına göre değerlendirilecektir.

1 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Ankara Montessori Akademi - Muratpaşa

Anaokulumuzda alanında deneyimli Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Saha Operasyon Temsilcisi

Egam Ziraat Müh Dan Hiz San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Vektör kaynaklı risk programları ( pest kontrol, haşere mücadele) yürüten firmamızın Eskişehir şubesine, Saha Operasyon Temsilcisi alınacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Arpaş Ar Emaye Mamülleri A.Ş. - Muratpaşa

Arpaş Muhasebe Elemanı Arıyor.Küçük elektrikli ev aletleri sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamızda çalışacak eleman aranıyorLokasyon- İstoç/Bağcılar/İstanbulÇalışma saatleri Haftaiçi 08:00-18:00 Haftasonu 08:00-14:00

2 hafta önce

Makineci (Dikiş)

Sys Tekstil Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Makineci aranmaktadır .Ücretlendirilme asgari ücretten başlıyor .Servis olanağımız vardır .Mesai yapma problemi olmayan tercih sebebidir .Askerlikten Muaf ( Erkek adaylar için )Erkek ve Kadın eleman alınacaktır.

2 hafta önce

Aktif Satış Danışmanı

Arthemis Arıtma Sistemleri - Muratpaşa

Antalya Merkez ve İlçelerde çalışacak bay ve bayan Aktif Satış Danışmanı arıyoruz.

2 hafta önce

Teknik Ressam

Atn Demir Çelik Teknolojileri Ltd Şti - Muratpaşa

Demir-Çelik sektörü için makina imalatı yapan firmamızda, makina tasarımı, imalat resimlerinin hazırlanması ve teknik kontrol çalışmalarında yer alacak, Teknik Ressam çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Ziraat Mühendisi

Adaga Gıda ve Danışmanlık San A.Ş. - Muratpaşa

Zirai Gübre Pazarlamacısı (Deneyimli ve Bayi Çevresi Olan )

2 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Jet Danışmanlık - Muratpaşa

Yönetici Sekreter/Asistan arıyoruz.

2 hafta önce

E-Ticaret Müşteri Sorumlusu

Egeist Teknoloji San Ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Elektronik Ticaret yapan firmamızda, Müşterilerimizin taleplerini karşılayacak, kargo takiplerini yapacak E-Ticaret Müşteri Sorumlusu takım arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Sk-Verlag Reklamcılık - Muratpaşa

Reklam Şirketimize Almancası anadil seviyesinde olan Bayan Satış Danışmanı alınacaktır.Sabit Maaş 4700TL+Yol +Yemek+SGK.Bir ay deneme süresinden sonra Sabit Maaş 6700,- TL+Yol+Yemek+SGKÇalışma saatleri 10:00-17:00 arasıdır. Hafta sonu çalışılmıyor.Alman tatillerinde çalışılmıyor.

3 hafta önce

Gitar Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Muratpaşa

Bahçelievlerde bulunan kişisel gelişim kursumuzda çalışmak üzere, genç, dinamik, her yaş grubuna eğitim verebilecek Gitar Öğretmeniaramaktayız.Hafta sonu çalışma engeli olmayanların başvuruda bulunmalarını rica ediyoruz.

3 hafta önce

Keman Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Muratpaşa

Bahçelievlerde bulunan kişisel gelişim kursumuzda çalışmak üzere,genç,dinamik,her yaş grubuna eğitim verebilecek Keman Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Sevim Yalçın Estetik - Muratpaşa

Estetik&Güzellik merkezinde çalışacak, bakımına makyajına özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü Halkla İlişkiler Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Poyraz Sigorta - Muratpaşa

Sigorta şirketlerinin ekranlarını aktif ve etkin kullanabilen Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Marangoz

Hd Ahşap - Muratpaşa

İşinde düzenli, vaktinde gelip giden, prensip sahibi Marangoz aramaktayız.

3 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mahmut Güven Sigortacılık Aracılık Hiz Ltd Şti - Muratpaşa

Zeytinburnu’nda bulunan Mapfre acentemize segem belgeli, bayan Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.En az 6 ay tecrübeli, ekran bilgisi olan.(Webtron tercih sebebidir.)

3 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Kurum içinde uyumlu çalışabilecek artı değer yaratabilecek, iletişim yeteneği yüksek,eğitimli, güler yüzlü Yönetici Sekreter / Asistan takım arkadaşı arıyoruz

3 hafta önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Dim Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Cafe ortamında tecrübeli Garson aranmaktadır.

3 hafta önce

Muratpaşa İşkur İş ilanları

Muratpaşa iş ilanları çapında size yönelik büyün bu teknikler olarak tecrübe sahibi olan ve teknik süreçlerden anlayan fertlere yönelik bütün bu alakalı açılarda iş koşullarında çalışma vaziyeti içindesiniz. Hemen bize kontak kurunuz. Bu bağlamda da Tezgâhtar iş ilanları alanlarında alaka ve kabiliyetlere de bağlı olarak iş koşullarını sizlere sunan bu Murat paşa bölgesinde ikamet eden veyahut yaşayan fertler için iş alanlarında pek çok iş imkânları vardır. Son zamanlarda de bir hayli iş alımı yapılacak olan ve meslek alanlarında da büyük değerleri size sunarak bu ölçüde kazanımlar veren bu amaçlarda her türlü iş ilanları için içerikleri izleyebilirsiniz. Son çağlara da girildiğinde kapitalizmin de artış göstermesi ile beraberinde işsizlik sorunlarını da doğurmuştur.
Muratpaşa Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altındağ, Bahçelievler, Balbey, Barbaros, Bayındır, Cumhuriyet, Çağlayan, Çaybaşı, Demircikara, Deniz, Doğuyaka, Dutlubahçe, Elmalı, Ermenek, Etiler, Fener, Gebizli, Gençlik, Güvenlik, Güzelbağ, Güzeloba, Güzeloluk, Haşimişcan, Kılınçarslan, Kırcami, Kışla, Kızılarık, Kızılsaray, Kızıltoprak, Konuksever, Mehmetçik, Meltem, Memurevleri, Meydankavağı, Muratpaşa, Sedir, Selçuk, Sinan, Soğuksu, Şirinyalı, Tahılpazarı, Tarım, Topçular, Tuzcular, Üçgen, Varlık, Yenigöl, Yenigün, Yeşilbahçe, Yeşildere, Yeşilköy, Yeşilova, Yıldız, Yüksekalan, Zerdalilik, Zümrütova
Muratpaşa İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Muratpaşa İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler