Muratpaşa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Muratpaşa İş İlanları


Stajyer (Öğrenci)

Hsn Oyunculuk Okulu - Muratpaşa

Film ve oyunculuk şirketimize telefonlara cevap verebilecek ve gelen oyuncuları karşılayacak bayan Stajyer (Öğrenci) aranmaktadır.

2 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Ulusoy Team Temizlik İnş ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Temizlik hizmetleri satış ve pazarlama alanında deneyimli, müşteri portföyüne sahip, teklif hazırlama konusunda tecrübeli, Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arıyoruz.*İlgili adayların başvuruları iş tecrübeleri ve referans bilgilerine göre değerlendirilecektir.İş Tanımı:Müşteride sipariş talebi yaratmak,Müşteri ilişkilerini güçlendirmek,Yeni müşteriler kazandırmak,İlgili sektördeki faaliyetleri takip etmek,Müşteri Havuzunu takip etmek ,

2 gün önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Nazar Beach City & Resort Hotel - Muratpaşa

Antalya Lara bölgesinde kurulu Nazar Beach Cıty & Resort Hotel bünyesinde mevcut ön büro ekibine katılacak Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Müşteri Temsilcisi

Kredi Jet A.Ş. - Muratpaşa

Wia Twins’deki Kurumsal Danışmanlık şirketimize Sahada sunum yapacak Bayan Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Çalışma saatleri 09.00-18.30 hafta sonu çalışmıyoruz;Maaş+prim+ssk+yemek Not: Resimsiz Cv’ler dikkate alınmayacaktır.

4 gün önce

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Akropol Hastanesi - Muratpaşa

Tercihen Bayan Kadın Doğum Uzmanı Aranmaktadır.

4 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Ayyıldız Sac Profil Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Demir-Çelik sektörlerinde (Sac, Profil, Demir ve Tünel Ekipmanları) faaliyet gösteren Ankara merkezli firmamızın İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki ofisimizde görevlendirilmek üzere; Satış Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Satış konusunda en az 5 yıl tecrübeli25-40 yaş arasıİkna kabiliyeti yüksekTelefon görüşmeleri yaparak müşterilere ulaşmak ve müşteri ziyareti ile aktif satış yapabilmek,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü,Müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı, enerjik, özgüveni yüksek,Takım çalışmasına yatkın,Planlama, uygulama takip ve raporlama yapabilenSürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen

4 gün önce

Satış Temsilcisi

The Most Fashion - Muratpaşa

Most Fashion mağazamızın Satış Departmanında Görevlendirilecek İnsan İlişkileri Güçlü Bayan Satış Temsilcisi Takım Arkadaşları Arıyoruz..

4 gün önce

Saha Pazarlama Elemanı

Kurumsallife Medya Org ve İnş Ltd Şti - Muratpaşa

Yeni çıkacak dergimiz için reklam satışı yapabilecek Satış Pazarlama Elemanı ekip arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Adalya İletişim Teknoloji Güv Sis ve Bilg Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Elektrik taahhüt işleri yapan firmamız bünyesinde, proje okuyacak imalat denetimi yapacak, elektrik konusunda tecrübe sahibi, seyahat engeli olmayan, ehliyetli, Elektrik Elektronik Mühendisi alınacaktır.

4 gün önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Okfa Oruçoğulları Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Grup şirketimizde İşkur İşbaşı Eğtim programı kapsamında çalışabilecek, İnsan Kaynakları Asistanı alınacaktır.İş Tanımı:Telefon santral akışını sağlayabilecek,Misafirlerin ve personelin karşılanmasını etkin bir şekilde yapabilecek,İlgili birimlere asiste edebilecek,Aynı zamanda personel işlerinde deneyim kazanmak isteyen,Diksiyonu düzgün BAYAN personel alınacaktır.

1 hafta önce

İkram ve Temizlik Personeli

Kızık Kaplıca İşletmeleri A.Ş. - Muratpaşa

Şirketimizde görevlendirilmek üzere İkram ve Temizlik Personeli alınacaktır.Düzenli ve aktif olan,Personele ve müşteriye ikram servisi yapabilecek,Çay, kahve servisi,öğle yemek servisi ve temizlik hizmeti yapacak,Tertipli düzenli, deneyimi olan,30 yaş üzeri bayan.

1 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Petstar & Petshop - Muratpaşa

Petstar Petshop Antalya merkezli şirketimizin 12.Cadde- Uncalı - Güzeloba olmak üzere 3 şubesi olup , şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere Mağaza Satış Danışmanıaramaktayız.Şirketimizin ,Antalya Merkez ilçelerinde 3 şubesi 1 Franchise işletmesi bulunmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Beta Ofis Ekipmanları San ve Tic A.Ş. - Muratpaşa

Ön muhasebe bilgisi olan telefonlara bakacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Mini Star Hotel - Muratpaşa

Bodrum Bitezde bulunan Mini Star Otele Bayan Kat Görevlisi (Maid) alınacaktır. Ortalama 8 aylık bir istihdam sağlanması hedeflenmektedir.Asgari Ücret + Sigorta + Lojman + Yemek imkanı sağlanacaktır.

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Lastik San 55 - Muratpaşa

İş yerimizin Ön muhasebe ve çay servisinde yetiştirilmek üzere 25/35 yaş arasında Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Apeks Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Kartaldaki firmamızın bünyesindeki Kapı, kasa, pervaz, profil sistemlerimize; Satış Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Çözüm Etüt Eğitim Merkezi - Muratpaşa

Düzcede bulunan eğitim merkezimizde Matematik, Geometri veya Fizik anlatabilecek Matematik Öğretmeni aranıyor.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Uncalı Temsilcilliği - Muratpaşa

Gayrimenkul Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı:Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmakTuryap etik değerlerine uymakSabit maaş yokturHizmet bedeli paylaşım esaslı

1 hafta önce

Muhasebe Personeli

Adm Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. - Muratpaşa

Şirketimizin denetim ve muhasebe ekibinde görevlendirilmek üzere; Muhasebe Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Innova Teknoloji Dış Ticaret San Ltd Şti - Muratpaşa

Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.• Tedarikçilerle hesap bakiyesi mutabakatı yapmak,• Ay sonu kapanış işlemlerine destek olmak,• BA-BS raporlarını hazırlamak ve vergi işlemlerini desteklemek,• Fatura (e-fatura, kağıt fatura) kesimi ve muhasebeleştirilmesi.• Gelen evrakların Tek düzen hesap planına göre Zirve Programına zamanında girilmesi.• Banka hesap kayıtlarının girilmesi.• İthalat, İhracat beyannamesi takibi yapabilecek ve Gümrük evraklarının muhasebeleştirilmesi

1 hafta önce

İngilizce Öğretmeni - kurs

Aybar İngilizce Kursu - Muratpaşa

İstanbul Bahçelievler de yeni açılacak İngilizce kursumuzda görev alacak, İngilizce Öğretmeni aranıyor.

1 hafta önce

Komi (Garson Yardımcısı)

İkbal Lokantası Güneşli - Muratpaşa

Bağcılar/ Güneşlide bulunan restorantımız için Komi aramaktayız.

1 hafta önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Kızık Kaplıca İşletmeleri A.Ş. - Muratpaşa

Türkiyenin en büyük oteller zinciri olan firmamızın Antalya Kaleiçinde bulunan ofisimizde çalışmak üzere; Müşteri İlişkileri Yöneticisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 hafta önce

İdari İşler ve Saha Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Muratpaşa

İdari İşler ve Saha Personeli arıyoruz.• Ofis içi ve dışı, iş ve evrak süreçlerinin yürütülmesi (resmi kurumlar, noter, tapu dairesi, banka postane, alışveriş, vergi dairesi, sgk vb.),• Gerektiğinde şirket araçları ile ilgili iş alanına belge evrak-dosya vb. ulaştırılması,• Şirket araçlarının bakım, arıza, işlerinin takip edilmesi,• Ofis ortamında yöneticileri tarafından verilen çeşitli görevlerin yapılması

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Agon Enerji Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Elektrik, Elektronik ve Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere tecrübeli / tecrübesiz Yönetici Asistanı-Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.Muhasebe usul ve esaslarına uygun olarak işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayacak ve ilgili işlemlerin kontrolünde görev alacak, ön muhasebe bilgisi olan, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek, firma ödeme vs takibini yapabilecek, ofis içerisinde diğer işlerde görevlendirilecektir.

2 hafta önce

İç Mimar

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Muratpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere İç Mimar takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Astel Grup Bilişim İletişim San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Toptan cep telefonu alım ve satımında faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Saha Satış Personeli aranmaktadır.Çeşitli markalara ait cep telefonlarının hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olacak, Kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, Bay - Bayan Saha Satış Temsilcisi arıyoruz.* Aylık olarak kendisine verilmiş olan ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek,* Firmamızı, faaliyetlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak,* Aktif satışı seven, bu alanda kariyer hedefleri olan,* Sıcak satış ve sahada çalışma konusunda tecrübeli,

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Çetinkaya Asansör San ve Tic Ltd Şti - Muratpaşa

Asansör montaj ve revizyon işleri için Elektrik Elektronik Teknisyeni ekip arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Jbc İletişim Hizmetleri Ltd Şti - Muratpaşa

Almanya kökenli firmamızın saha satış departmanında çalıştırılmak üzere Deneyimli, Dinamik, Prezantabl Satış Temsilcileri aranıyor.

2 hafta önce

SAHA SATIS TEMSILCISI

ADVS TÜRKIYE - Muratpaşa

Almanya merkezli sirketimizin satis departmaninda görevlendirilmek üzere deneyimli saha satis temsilcileri ariyoruz.

2 hafta önce

Muratpaşa İşkur İş ilanları

Muratpaşa iş ilanları çapında size yönelik büyün bu teknikler olarak tecrübe sahibi olan ve teknik süreçlerden anlayan fertlere yönelik bütün bu alakalı açılarda iş koşullarında çalışma vaziyeti içindesiniz. Hemen bize kontak kurunuz. Bu bağlamda da Tezgâhtar iş ilanları alanlarında alaka ve kabiliyetlere de bağlı olarak iş koşullarını sizlere sunan bu Murat paşa bölgesinde ikamet eden veyahut yaşayan fertler için iş alanlarında pek çok iş imkânları vardır. Son zamanlarda de bir hayli iş alımı yapılacak olan ve meslek alanlarında da büyük değerleri size sunarak bu ölçüde kazanımlar veren bu amaçlarda her türlü iş ilanları için içerikleri izleyebilirsiniz. Son çağlara da girildiğinde kapitalizmin de artış göstermesi ile beraberinde işsizlik sorunlarını da doğurmuştur.
Muratpaşa Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altındağ, Bahçelievler, Balbey, Barbaros, Bayındır, Cumhuriyet, Çağlayan, Çaybaşı, Demircikara, Deniz, Doğuyaka, Dutlubahçe, Elmalı, Ermenek, Etiler, Fener, Gebizli, Gençlik, Güvenlik, Güzelbağ, Güzeloba, Güzeloluk, Haşimişcan, Kılınçarslan, Kırcami, Kışla, Kızılarık, Kızılsaray, Kızıltoprak, Konuksever, Mehmetçik, Meltem, Memurevleri, Meydankavağı, Muratpaşa, Sedir, Selçuk, Sinan, Soğuksu, Şirinyalı, Tahılpazarı, Tarım, Topçular, Tuzcular, Üçgen, Varlık, Yenigöl, Yenigün, Yeşilbahçe, Yeşildere, Yeşilköy, Yeşilova, Yıldız, Yüksekalan, Zerdalilik, Zümrütova
Muratpaşa İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Muratpaşa İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler