Muğla İş İlanları, Muğla'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Muğla İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Kızılyaprak Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Satış ofisinde muhasebe tutabilecek Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız

3 gün önce

Kaynakçı

Ages Güneş Enerjsi Tarım ve Sulama San Tic A.Ş. - Muğla

Konya 3.organize sanayi bölgesinde tarım filtre sistemleri üretim yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynakçı aramaktayız.Mesai saatleri : Hafta içi 8:30 - 18:30 hafta sonu : Cumartesi Pazar tatil

3 gün önce

Muhasebe Elemanı

Clg Transit Taşımacılık ve Lojistik Tic Ltd Şti - Muğla

Uluslararası nakilye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe, muhasebe bilgisi olan Bayan personel aramaktayız.Esenyurt ulaşım sorunu olmayacak arkadaşların başvuru yapmaları rica olunur.Not: Firmamız Esenyurt merkezde olup, görüşmelerimiz Esenyurtta yapılacaktır.

3 gün önce

Mimar

Nasa Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Muğla

Marmaris Hisar önünde yapılacak olan otelimiz için Mimar aranmaktadır

3 gün önce

Mimar

Stoneplus İnşaat Yapı San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Muğla

Danışmanlığını yaptığımız Gebzede bulunan firmamız için Temizlik Görevlisi aramaktayız.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Doğaltaş Dekorasyon İnşaat Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız

1 ay önce

Elektrik Tesisatçısı

Sigma Ges Enerji Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Elektrik tesisat işlerinde çalışacak Elektrik Tesisatçısı aranmaktadır.

2 ay önce

Stajyer

Karacan Ticaret - Muğla

Mağazamızda hem E-ticaret (Trendyol-Hepsburada vb.) hem de mağaza için de satışlara yardımcı olabilecek Stajyerler aramaktayız.E-ticaret konusunda üst düzey bir bilgisayar bilgisine ihtiyaç yoktur, kişiye gerekli eğitim verilecektir.Maaştan ziyade kendini geliştirmeyi ön plana almış.Bu işte kendini geliştirmek isteyen, bir şeyler öğrenmek için çabalayan arkadaşlara ihtiyacımız var.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Eray Alarm Güvenlik Sistemleri Ltd Şti - Muğla

Kale Kilitten aldığı güç ve 67 yıllık tecrübesiyleTürkiyenin sektörde güvenilir markası olan Kale Endüstri Holding A.Şye bağlı olarak hizmet veren,Kale Alarmın lider çözüm ortağı ERAY ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. bünyesinde çalışacakSaha Satış Gücümüze Güç Katacak Takım ArkadaşlarıArıyoruz.İş Tanımı;*Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyelini arttırmak*Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek*Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek*Günlük, haftalık ve aylık satış hedefleri ile çalışabilecek *Müşteriler ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunarak, marka bilinirliğini artırmak. BAŞARI YOLCULUĞUMUZDA GEL BERABER YÜRÜYELİM.

3 ay önce

Lehimci

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Kısıklıdaki ofisimize Lehimci çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Resepsiyonist

Sahilköy Turizm Medya Ltd Şti - Muğla

SAHİLKAMP İSTANBULBayan Resepsiyonist Aranıyor.

3 ay önce

Otomotiv Mekanik Servis Danışmanı

Eyt Referans Oto Ekspertiz Tic Ltd Şti - Muğla

El araçlara Oto Ekspertiz hizmeti vermekte olan servisimizde görevlendirilmek üzere Kaporta/ Mekanik Teknisyen arayışımız bulunmaktadır. Mekanik Teknisyen Görev Tanımı *Servise ekspertiz için gelen aracın öncesinde belirlenmiş proses doğrultusunda kontrollerinin gerçekleştirilerek servisimizde kullanılmakta olan yazılım programımız üzerinden işlemin tamamlanarak raporlamayı sağlamak *Aracı Yanal Kayma, Fren Test, Amortisör Test ve Dinamometre cihazlarıyla testlerinin gerçekleştirilmesi, çıkan sonuçların yorumlanması *Diagnostik test cihazı aracılığı ile aracın kontrollerinin sağlanması ve arızaların raporlanması

3 ay önce

Otomotiv Kaporta Servis Danışmanı

Dynomark Oto - Muğla

Afyonda Faaliyet gösteren işletmemizde araç üzerinde olumsuz tüm etken unsurları tespit ederek rapor halinde araç alıcı ve satıcısına bildirmekte olan tarafsız hizmet veren bir kuruluş.Mesleki konumda uzman ve araç üzerinde değişen, boyanan ve hasar alan parçalarda tespit etmiş olduğu tüm olumsuz etkenleri sorumluluk dahilinde raporlayarak hazır hale getirmek üzere Kaporta Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Aşçı Yardımcısı

MMH Turizm Gıda Otomotiv Tic Ltd Şti - Muğla

Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Gastro Industrial Kitchen Equip - Muğla

Satış Direktörü aramaktayız.

3 ay önce

Saha Satış Elemanı

Gökbay Bağlantı Elemanları Teknik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Bağlantı Elemanları ve Teknik Ambalaj konusunda hizmet vermekte olan firmamıza Saha Satış Temsilcileri alınacaktır.

4 ay önce

Asistan

Miss Medikal ve Sağlık Malzemeleri Tic Ltd Şti - Muğla

Genel Müdürün özel asistanlığını yapacak Asistan aramaktayız.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yalçın Suit - Muğla

Firmamızda görevlendirimek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Hasta Bakım Elemanı

Özel Özefe Zihinsel Engelli Bakım Merkezi - Muğla

Gaziemir de bulunan zihinsel engelli bakım merkezimize Hasta Bakım Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Öge Hukuk ve Danışmanlık - Muğla

Hukuk ofisimizde görevledirilecek Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız

4 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Sigma Ges Enerji Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrikçi aranmaktadır.

4 ay önce

Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Muğla

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yıldız Müşavirlik - Muğla

Muhasebe ofisimize yetiştirilmek üzere yardımcı bay eleman alınacaktır..

5 ay önce

Lazer Kesim Operatörü

Yilmaz Sac Profil San Tic Ltd Şti - Muğla

Metal işleme alanında faaliyet gösteren işletmemizde çalışmak üzere, deneyimli Lazer Kesim Operatörü aramaktayız.

5 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Astor Konveyör Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamız da görevlendirilmek üzere Gaz Altı Kaynakçısı aranmaktadır.

5 ay önce

Abkant ve Giyotin Makas Operatörü

Yilmaz Sac Profil San Tic Ltd Şti - Muğla

OSBde faaliyet gösteren metal işleme şirketimizde çalışmak üzere, CNC Abkant büküm operatörü aramaktayız.

5 ay önce

Makine Mühendisi

Ekofan Soğutma Endüstriyel San Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi arıyoruz.Tasarım kriterleri doğrultusunda farklı konseptlerin detaylandırılması ve seçim yapılması doğrultusunda raporlanması,Sistem tasarım kriterlerinin seçilmesi ve listelenmesi,Tasarım grubu ile birlikte çalışarak, seçimi gerçekleştirilen sistemin tasarlanması,Seçilen tasarım kriterleri doğrultusunda parça tasarımlarının, sistem entegrasyonlarının, doğrulama ile test planlarının oluşturulması ve takibi,Seçilen tasarım kriterleri doğrultusunda ilgili tedarikçi bilgi istek formlarının oluşturulması,Oluşturulan bilgi istek formlarının tedarikçiler ile paylaşımı, tekliflerin alınması ve tedarikçi seçim sürecinin satın alma departmanı ile birlikte çalışılarak takip edilmesi, prototip üretim sürecinde parçaların temini,Seri üretime kadar geçen süreçte tüm geliştirme faaliyetlerinin takip edilmesi,Tasarımı tamamlanan sistemin prototip üretim ve devreye alınma operasyonlarının takip edilmesi,Tasarım süreci kapsamında gerçekleştirilen analiz ve test (doğrulama) çalışmaları ile beraber tasarımın güncellenmesi ve optimize edilmesi,Süreç boyunca gerçekleştirilen çalışmaların periyodik olarak raporlanması, süreçlerin oluşturulması ve geliştirilmesi,Nihai tasarım teknik resim ve 3D tasarım çalışmalarının takibi,Ürünün devreye alınması aşamasında oluşacak montaj ve hat problemlerinin giderilmesi.

5 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - Muğla

Cnc Makina kart tamir yapabilen, fanuc , sıemens , gibi kontrol paneli olan makinaların kart tamirlerini yapabilen Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Muğla

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

5 ay önce

Muğla İşkur İş İlanları

Türkiye, turizm açısından dünyanın en zengin ülkelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Birçok tatil bölgesi ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ülkemizde en dikkat çeken tatil bölgelerinden birisi de Muğla’dır. Muğla, bu yapısıyla iş arayanlar için de ideal bir kent konumundadır. Özellikle turizm alanında çalışmak isteyenlerin Muğla iş ilanları aracılığıyla çok iyi işler bulabildiklerini söylememiz mümkün.
Muğla Açık İş İlanları
Muğla iş ilanları, deneyimli elemanlar kadar tecrübesiz elemanlar için de önemli ilanların yer aldığı bir platform olarak dikkat çekiyor. Başta Bodrum, Fethiye ve Marmaris olmak üzere Muğla’da bulunan çok sayıda otel, personel ihtiyaçlarını bu platform üzerinden karşılıyor.

Muğla iş ilanları arasında daha çok; Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Golden Life Heights Deluxe Suite Hotel, Sarpedor Butik Otel & SPA, Oyster Residences, D-Hotel Maris, SENTIDO Lykia Resort & Spa ve Otel Aqua gibi otellerin ilanlarını görmekteyiz. Bu otellerde mutfaktan restorana, resepsiyondan eğlence mekânlarına kadar birçok departmanda çalışmak için sitemizde yer alan Muğla iş ilanlarına göz atmanız yeterli olacaktır.

Muğla Geneli Sektörler