Muğla İş İlanları, Muğla'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Muğla İş İlanları


Pazarlamacı (Telefonla)

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Muğla

Firmamızda, farklı şehirlerde ürünlerimize talep oluşturan kişilere ulaşıp ürün pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.Yüksek miktarda prim sistemi uygulanacaktır.Evden veya istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. .

4 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Woxxie Resort Hotel - Muğla

Yaz döneminde çalışablecek Garson ekip arkadaşı arıyoruz .

4 gün önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Muğla

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı aramaktayız.Google Ads hesaplarının kurulumu, yönetimi ve optimizasyonuReklam çalışmalarının analizi ve raporlanmasıYeni kurguların ve stratejilerin oluşturulup uygulanması.Çalışma Şekli:Haftaiçi 09.00 - 18.30

5 gün önce

Ön Muhasebeci

Esnur Moda Tekstil Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

5 gün önce

Şoför

Genç Lojistik - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Şoför aranmaktadır.

5 gün önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Woxxie Resort Hotel - Muğla

Yaz döneminde tesisimizde görev alabilecek Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.Lojman , sgk , yemek verilmektedir .

5 gün önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Muğla

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

5 gün önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Muğla

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

5 gün önce

Pazarlama Temsilcisi

Taytour Tur Acentası - Muğla

Kültür turlarımızın tanıtımını yapmaktayız.

5 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - Muğla

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

5 gün önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Muğla

İç oda kapısı üretiminden anlayan deneyimli elemanlar alınacaktır.

5 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtaş Yapı Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

5 gün önce

Satış Danışmanı

Ndc Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Muğla

Kurumuzda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.Çalışma şekli tam gün mesai şeklinde olup,Maaş +Yemek+SGK şeklinde olacaktır.NOT: Sadece tecrübeli adayların başvuruları değerlendirilecektir.

5 gün önce

Teknik Servis Elemanı

Kofis Kahve Gastronomi A.Ş. - Muğla

Otomatik kahve makinesi montaj, bakım ve onarımında görevlendirilecek yetişmiş ya da yetiştirilecek teknik elemanlar aranmaktadır.

5 gün önce

Motorsikletli Kurye

Barbecue Cafe Bistro - Muğla

Şirket motoru ile çalışacak Motorsikletli Kurye aramaktayız.

2 hafta önce

Satın Alma Görevlisi

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Görevlisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Garson

Yasmin Cafe Bistro - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Garson aramaktayız.

2 hafta önce

Emlak Danışmanı

Yapısönmez Mühendislik İnş Taah San Tic Ltd Şti - Muğla

Emlakçi yüzde üzeri çalışacak emlak işine hakim olan bütün masraflar bize aittir. Zıngat emlak jet sahibinden.com üyelikleri mevcuttur bizimle birlikte çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Sevkiyat Görevlisi

Barbecue Cafe Bistro - Muğla

Mobilya kurulumundan anlayan kamyon sürebilen Sevkiyat Görevlisi aramaktayız..

2 hafta önce

Pide Lahmacun Ustası

MiaLoop Cafe - Muğla

Firmamız da görevlendirilmek üzere Pide Lahmacun Ustası alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sedsal Ele Enerji San Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Pelin Temelli Eğitim Organizasyon Ltd Şti - Muğla

WORLD OF LANGUAGE ACADEMY “Sınav İngilizcesi” alanında uzman İngilizce öğretmeni aranmaktadır.Burada ki kriterlerden;Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İngilizce öğretmenlik deneyimi olan*,Sınav İngilizcesi alanında çalışmış ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyen,*TOEFL, PTE ACADEMIC, IELTS puanları olan ve daha önce bu konuda deneyimi olan ve/veya pedagojik formasyonu olan öğretmenler tercih sebebidir.

3 hafta önce

Kaynakçı

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Çelik konstrüksiyon ve Panel Çit imalatında çalışacak Kaynakçılar alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

3 hafta önce

Panel Çit Makinası Operatörü

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Panel Çit İmalatı için Otomatik Punta Kaynak Makinasında Çalışacak Elemanlar Alınacaktır.Makina operatörlüğü yapmış deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimi olmayan personeller alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

3 hafta önce

Sekreter

Erman Gayrimenkul - Muğla

Ofis içi bayan eleman aranıyor.Çalışma Saatleri :Sabah 8 00 - Akşam 18 00Ücret Asgari Ücret olup tüm sosyal haklar mevcuttur.

3 hafta önce

Yönetici Yardımcısı

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Muğla

İş Tanımı· Yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ,· Yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak,· Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,· Yöneticinin kurum içi ve dışı yazılı – sözlü iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,· Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, 

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Muğla

Eskişehir merkezdeki ofisimize uzun süreli çalışma koşullu yetiştirilmek üzere ;Muhasebe yada Ofis programlarını kullanabilen bayan eleman alınacaktır

3 hafta önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İndirim Çadırı - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Gıda Teknikeri

Berk Unlu Mamulleri - Muğla

Donuk üretim yapan firmamıza Gıda Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dayılar İnşaat Turizm Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

3 hafta önce

Muğla İşkur İş İlanları

Türkiye, turizm açısından dünyanın en zengin ülkelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Birçok tatil bölgesi ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ülkemizde en dikkat çeken tatil bölgelerinden birisi de Muğla’dır. Muğla, bu yapısıyla iş arayanlar için de ideal bir kent konumundadır. Özellikle turizm alanında çalışmak isteyenlerin Muğla iş ilanları aracılığıyla çok iyi işler bulabildiklerini söylememiz mümkün.
Muğla Açık İş İlanları
Muğla iş ilanları, deneyimli elemanlar kadar tecrübesiz elemanlar için de önemli ilanların yer aldığı bir platform olarak dikkat çekiyor. Başta Bodrum, Fethiye ve Marmaris olmak üzere Muğla’da bulunan çok sayıda otel, personel ihtiyaçlarını bu platform üzerinden karşılıyor.

Muğla iş ilanları arasında daha çok; Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Golden Life Heights Deluxe Suite Hotel, Sarpedor Butik Otel & SPA, Oyster Residences, D-Hotel Maris, SENTIDO Lykia Resort & Spa ve Otel Aqua gibi otellerin ilanlarını görmekteyiz. Bu otellerde mutfaktan restorana, resepsiyondan eğlence mekânlarına kadar birçok departmanda çalışmak için sitemizde yer alan Muğla iş ilanlarına göz atmanız yeterli olacaktır.

Muğla Geneli Sektörler