Muğla Sebze Tohum Islahı İş İlanları - Pro Kariyer

Muğla Sebze Tohum Islahı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Black House Kafe Oyun Salonu İth İhr Tic Ltd Şti - Muğla

Cafe de çalışacak bayan Temizlik Görevlisi arıyoruz.

21 saat önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Homess Mimarlık San ve Tic A. Ş. - Muğla

Çay ve kahve işleriyle temizlik yapabilecek bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli ihtiyaç vardır. Fotoğraflı cv ler dikkate alınacaktır.

4 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Muğla

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

RUS DİLİNDE TANITIM

GOLDEN ROSE SPA - Muğla

ANTALYA KEMER'de bulunan Dış Hamamımıza arkadaşlar arıyoruz RUSÇA Dışarıda reklam yapacak ve rezervasyon alabilecek İnsan İlişkileri ve Hakimiyeti iyi olan Rus dilini iyi konuşan ve mümkünse TC Vatandaşı min. 500 USD maaş + Sigorta + Prim

1 ay önce

Sekreter

Ecm Proger Makina - Muğla

İzmir Gaziemirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız. Tekstil-fırın -oto yıkama -otel vb firmalara yönelik makine üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz makinelerin tanıtımlarının yapılması amacıyla kurmuş olduğumuz showroom satış merkezimiz sistemine oturtulup satışlarına başlayacaktır.

5 ay önce

Pastane Ürünleri Satış Elemanı

Zeron Bakery - Muğla

Pastanemizde Pastane Ürünleri Satış Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ren Soğutma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Muğla

İklimlendirme ve Soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe bölümünde görevlendirilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.Müşterilerden gelen fiş ve faturaların sisteme girilmesi ve mutabakat işlemlerinin yapılması,Fatura giriş ve çıkışlarının yapılması,Banka hesaplarının günlük olarak işlenmesi ve hesapların tuttulması,Tahsilat ve ödeme takiplerinin yapılması,

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Hürdeniz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Muğla

Merhaba Anadolu Sigorta Acentesi olarak hizmet vermekteyiz. Dönüşünüzü rica ederiz.

1 ay önce

Estetisyen

Nefes Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi - Muğla

Tecrübeli Estetisyen aranıyor.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Asfen Okulları - Muğla

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim veren bir IB PYP okuludur.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun kendi alanında yetkin ve tecrübeli Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mikro Kutu Ambalaj Ürünleri - Muğla

Aydın bölgesinde yeni kurulan kuvars eleme kırma tesisinde bu ürünlerin pazarlamasını yapacak portföyü olan Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.

4 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Sultanoğlu Hotel - Muğla

Deneyimli sezonluk çalışacak Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aranıyor.

3 ay önce

Bale Öğretmeni

Bulut Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Muğla

Ankara Yenimahallede bulunan kurs merkezimize Bale Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Muğla

Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakikalık uzaklıkta bulunan otelimizde görev yapacak Kat Görevlisi (Maid) istihdam edilecektir.

3 ay önce

SPESİFİK DERMO KOZMETİK ÜRÜNLER

CANSIN FARMA - Muğla

SPESİFİK DERMO KOZMETİK ÜRÜNLERİMİZİN TANITIM,SATIŞ VE PAZARLAMASINI YAPACAK KENDİNE GÜVENEN KENDİ MAAŞIMI KENDİM BELİRLERİM DİYEN ÖZ GÜVENİ YÜKSEK POZİTİF DÜŞÜNCEYE SAHİP PRİM USULU ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ

3 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Zeral Alışveriş Merkezleri - Muğla

İstanbulda 6 mağazası bulunan Zeral alışveriş merkezleri bilgi işlem departmanında istihdam edilmek üzere 6 mağazamızın bilgi işleminden sorumlu olacak kendini geliştirmiş bu alanda nitelikli uzman Bilgi İşlem Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Adaga Gıda ve Danışmanlık San A.Ş. - Muğla

Zirai Gübre Pazarlamacısı (Deneyimli ve Bayi Çevresi Olan )

1 ay önce

Konfeksiyon Makineleri Bakım ve Onarım Teknisyeni

Kyteks Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Muğla

Kastamonu/Tosyada bulunan Tekstil atölyesinde tam zamanlı olarak çalışacak dikiş makinalarının tamir, bakım,onarımını yapabilecek deneyime sahip Konfeksiyon Makineleri Bakım ve Onarım Teknisyeni aranmaktadır.

3 ay önce

ACİL BAY SİTE HAVUZ BAKIM-MEKANİK'DEN ANLAYAN ELEKTRİK TEKNİK /3228+AGİ+YMK+YOL/ SULTANBEYLİ TUZLA FATİH MH

VİZYON VİP - Muğla

Tuzla bölgesine bağlı; Akfırat mh site projemiz’de çalışacak, askerlik yapmış olması zorunludur, 24-43 arası, 1 vardiya 08:00 - 17:00 arası 2 vardiya 14:00 - 23:00 arası çalışma cumartesi yada pazar dönüşümlü 1 gün izin , 3228tl maaş+agi+ymk+servis ile çalışcak bay elektrik teknik personeli aranıyor. İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat ve elektrik/tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada usta/kalfa yeterlilik belgesi olması zorunludur. Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Projemiz: İstanbulpark bulvarı yada Formula 1 bölgesine yakın ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

1 ay önce

Sekreter

Es Uzunlar Müteahhitlik İnş San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır. 2 ay çalışma saatleri 08:00-18:00 çalışırken iş takibiniz yapabilirsiniz. Duruma göre 2 aylık plan uzayabilir.

2 ay önce

Muğla Geneli Sektörler