Muğla Halı Yıkama İş İlanları - Pro Kariyer

Muğla Halı Yıkama İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Personeli

Sahra Sigorta Aracılık Hizmetleri - Muğla

İşverenden bağımsız, müşterisini kendinin bulacağı, saha da kendi çevresinde portföy oluşturabilecek, trafik, kasko, dask, konut, işyeri, sağlık,nakliyat vb ürünlerde satış yapabilecek Saha Satış Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Sarp Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Muğla

Sertifikalı Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Şantiye Şefi

Feycephe Sistemleri Inş. Taahhüt San Ltd - Muğla

Feycephe Sistemleri ALÜMİNYUM GİYDİRME CEPHE SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; - ALÜMİNYUM VE KOMPOZİT PANEL CEPHE SİSTEMLERİNİ BİLEN ; - Şantiye organizasyonunu yönetebilecek , -Sorumluluk alarak kendisine bağlı ekibi yönetebilecek yetkinlikte, -Mimar/ İnşaat Mühendisi / İnşaat teknikeri alınacaktır. -ŞANTİYE ŞEFİ olarak çalışacak -Erkek adayların askerlik ile ilişkisi olmamalıdır. online başvuru kabul edilecektir.

4 ay önce

Aksesuar Depo Elemanı

Erateks Tekstil - Muğla

Dünyanın önde gelen markalarına aktif spor alanın da üretim yapan firmamız için yetiştirilmek üzere 'Aksesuar Depo Elemanı' aramaktayız. En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Gelişime açık, Ekip Çalışmasına uyumlu, Aksesuarların doğru ve kontrollü bir şekilde teslim alınmasını, taşınmasını ve depolanmasını sağlamak, Sipariş edilen ürünler geldiğinde sayım ve kontrollerinin yapılması, Depo giriş-çıkışları için irsaliye ile fatura işlemlerini düzenleyip programa girmek,

4 ay önce

Grafiker

Osmanlı Sigorta Brokerliği A. Ş. - Muğla

Aylık çıkan dergimizin tüm süreçlerinde etkin rol almak İşi başından itibaren matbaa süreci de dahil olmak üzere Dergimiz basımdan gelene kadar tüm süreçlerden sorumlu olacak Dergimizin tüm Mizanplajına hâkim Şirket kurumsal kimlik çalışmalarını yapabilecek · Tasarım konusunda tecrübeli yaratıcı yönü güçlü ve tasarıma dair her yeniliği takip eden, · Dikkatli, titiz, detaylara önem veren, · Sorumluluk bilinci yüksek, · Adobe, İllüstratör, Indesign ve Photoshop programlarını etkin kullanmak

4 ay önce

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Metka Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve Hizmetleri Ltd Şti - Muğla

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sertifikası olan çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 gün önce

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

ALTIGEN MATEMATİK - Muğla

Kurumumuza AYT ve Geometride en az 3 yıl deneyimi olan Matematik Öğretmeni alınacaktır. Maaş 3000 Tl civarında olacak.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Akkent İnşaat Otomotiv Reklam San Tic Ltd Şti - Muğla

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arayışımız mevcut.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Melus Elektronik Otomasyon ve Bilişim Sistemleri - Muğla

Satış ve pazarlama konusunda öz güveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, yüksek komisyon oranı ile çalışacak, Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Modelist

Kırann Kurumsal Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Muğla

Şirketimizde çalışacak Modelist alınacaktır.*Model kalıplarını kontrol etmek, kalıpları sorunsuz üretilebilir duruma getirmek,*Kalıbı çıkarılan modellin numune kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek,*Numune dikimi sırasında düzeltme ihtiyacı tespit edilen değişiklikleri kalıp üzerinde yapmak ve kontrol etmek,*Modellerin istenilen termin sürecine göre hazırlanmasını sağlamak.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti - Muğla

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.İş Tanımı ;İrsaliye, sistemsel girişlerinin yapılması,Kargo takibi yapılması,Faturaların takibi,Yöneticisinin istemiş olduğu diğer muhasebesel işlemlerin yapılması,

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Sayteks Group - Muğla

Firmamız bünyesinde çalışacak bayan Grafik Tasarımcısı arıyoruz.Çalışma saatlerimiz hafta içi 5 gün 09:00-18,30 seklindedir

1 ay önce

Inşaat Mühendisi / Tekniker

Özgür Yıldızlı Mimarlık Müh. Müş. Inş. - Muğla

PROJE BÜROMUZA KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA YAPMAKTA OLDUĞUMUZ PROJELERİN BETONARME STATİK ÇELİK PROJELERİNİ HAZIRLAMADA ÇALIŞACAK DAHA ÖNCE BİRYIL PROJE FİRMASINDA ÇALIŞMIŞ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ- TEKNİKERLER ARANMAKTADIR.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kayal Yapı İnşaat San Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Sigortacı

Demir Sigorta Aracılık Hizmetleri - Muğla

Sigorta acentemiz için Bay-Bayan Sigortacı alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Miss Park Moda Ayakkabı San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Ayakkabı sektöründeki firmamıza 35-45 yaşlarında tercihen Sysmond muhasebe programına ve ofis programlarına hakim bay Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Gülpa Gıda Tekstil Emlak San Tic Ltd Şti - Muğla

Bahçeşehir ve Esenyurt bölgesinde 20 yıla yakındır bu sektördeyiz. Emlak sektöründe Prim usulü bizimle çalışacak, öz güveni yüksek, diksiyonu düzgün, ben bu işi yaparım diyen Bay ve Bayan Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Pörtföyümüz geniştir, ben kendime güveniyorum bu işi yaparım diyen herkes için getirisi yüksek, saygın, kazançlı bir meslektir. Yol + Yemek + vs bize aittir.

4 ay önce

Planlama Sorumlusu

Art Transfer Baskı Hizmetleri Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Faaliyet alanı tekstil ürünlerine dijital baskı yapılması olan firmamızda görev yapmak üzere tekstil / planlama alanında tecrübeli Planlama Sorumlusu adaylar aranmaktadır.

2 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Red Promedia Yapımcılık - Muğla

Euro Star Tv kanalında yayınlanmakta olan sektörel gezi programımız için , firmalarla görüşme sağlayıp çekim için randevü alabilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma Saatleri 10.00- 18.30 şeklindedir.Maaş +Prim+ Yemek.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirmek üzere Satış Destek Personeli aramaktayız.

1 hafta önce

Muğla Geneli Sektörler