Muğla Elektrik ve Elektronik İş İlanları - Pro Kariyer

Muğla Elektrik ve Elektronik İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Hitay Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti firması olarak elektrik elektronik otomasyon ve endüstriyel ürülerin satış, yazılım ve uygulama yapan bir firmayız.Firmamzıda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

Üretim Planlama Personeli

Atel Aydınlatma Elektronik San ve Tic A.Ş. - Muğla

Görev Tanımı;1. Siparişlerin sisteme girilmesi,2. Satın alma siparişlerinin sisteme girilmesi,3. Stok kontrolünün yapılması4. Siparişe göre iş emirlerinin oluşturulması,5. Tasarım bölümünde tamamlanan ürünlerin reçetelerinin sisteme girilmesi,6. Ürünlerdeki reçete değişikliklerinin takibinin yapılması,7. Tekliflerin siparişe dönüşenlerinin takibi,8. Yeni stok kartı ve malzeme tanımlarının yapılması,9. Üretim ve sipariş raporlarının periyodik olarak oluşturulması,10. Depo ile koordineli bir şekilde üretim biriminin malzeme ihtiyaçlarının kontrolünü yapmak11. Malzeme ihtiyaç planına uygun olarak stok, fason, satın alma ve üretim emri dengesini oluşturmak,12. Sevkıyatlarda ürün irsaliye ve faturalarının oluşturulması,

5 gün önce

Sekreter

Yıldız Elektrik - Muğla

Temizlik ve sekreterlik işlerini yapacak personel aramaktayız.

6 gün önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Özbay Pano Otomasyon - Muğla

Otomasyon Teknisyeni / Teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız.

6 gün önce

Teknik Servis Elemanı

İzmir Özer Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Deniz elektroniği üzerine çalışan firmamıza Elektronik Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

6 gün önce

Elektrik Dağıtım Şebekesi İşletme Bakım Teknisyeni

Bursa Tek Enerji San ve Tic Ltd Şti - Muğla

AG - OG Elektrik Tesisatı, Kompanzasyon, Arıza Bakım işlerinde çalıştırılmak üzere , konularında tecrübeli Elektrik Teknisyenleri/Ustaları arıyoruz.

6 gün önce

Elektronik Teknikeri

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Muğla

Hastane laboratuvarlarında kullanılmak üzere geliştirilen tam otomatik idrar analiz cihazı üretimi ve montaj işlemlerinin yapılması Elektronik ve Bilişim Teknikeri alınacaktır.

2 hafta önce

Otomasyon Sistemleri Programcısı

Transolt Teknoloji A.Ş. - Muğla

Transolt Türkiye’de insansız yük taşıma sistemleri ile fabrika, depo ve hastane gibi tesislere anahtar teslim çözümler sunmaktadır.Yerli teknoloji geliştiren TRANSOLT Teknoloji A.Ş’de ekibe katılacak ve otomasyon projelerinde çalıştırılmak üzere Otomasyon Sistemleri Programcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Stajyer (Öğrenci)

Ekingen Elektronik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Görsel İletişim Tasarımı için Stajyer arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı: Departman olarak kurumun tüm dijital tanıtım materyallerini tasarlıyoruz. Ürün çekimleri, kataloglar, kampanya çalışmaları, web sitesi çalışmaları, mailing çalışmaları, sosyal medya içerik tasarımları ve yönetimi.

2 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Altay Tasarım İnşaat San ve Tic A.Ş. - Muğla

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde Yapımı Devam Eden Fabrika İnşaatı Projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Servis Teknikeri

Armas Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Üretimi yapılan ürünlerin elektronik devre ve nihai ürün yazılımlarının yüklenmesi , SMD Kart ve cihaz tamiri , kullanıcılara ait garanti içi ve dışı gelen cihazların kayıt, bakım onarım ve sevk işlemlerini yaparak satış sonrası ürünlere teknik servis hizmetinin verilerek problemlerinin giderilmesi, görevi ile ilgili dokümantasyonu düzenleyip , kayıtların tutulması görevlerini yapacak Servis Teknikeri” aranmaktadır.

3 hafta önce

Elektrik Pano Montaj Ustası

Helen Mühendislik Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Muğla

TİP testli elektrik sac pano üretimi ve montajı yapan Ferhatpaşada bulunan fabrikamızda elektrik montaj atölyesinde çalışmak üzere personel arıyoruz.Verilen üç hat şemalarına uygun pano montajlarını yapabilecek yardımcı ekipleri yönlendirip takip edecek ,projelerin test aşamalarını kontrol edip sevkiyatını sağlayacak, gerektiğinde sahada keşif ve çalışma için bulunacak Elektrik Pano Montaj Ustası olarak çalışacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Üretim Personeli

Armas Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda çalışmak üzere üretim hattında çalışacak personel istihdam edilecektir.

3 hafta önce

Tercüman (Arapça)

İzgin Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamız ürünleri hakkında Arap ülkelerindeki müşterilerimize bilgi verebilecek,Özellikle Arap vatandaşı olan kadın elemana ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Alanyalı Elektrik & Elektronik - Muğla

Araç ile elektrik arıza giderimi, montaj, elektrik tesisat ve kablolama işlerinin yapılması için Elektrik Teknisyeni arıyoruz.

1 ay önce

Elektronik Teknikeri

Özyurtlar Elektronik Mad Güv Sis San Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda çalışmak üzere Elektronik Teknikeri alınacaktır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Ayaz Mobile Teknik Ofis - Muğla

Mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Elektrik malzemesi için Satın Alma ve Teklif Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Baran Bobinaj - Muğla

Pazarlama konusunda saha da deneyimli, sektörde yetiştirilmek üzere, aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli, tercihen bölgedeki fabrikalara hakim, güler yüzlü kişisel bakımına özen gösteren 25-35 yaş arasında bay-bayan Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Şantiye Mühendisi

Lale Elektrik ve Mühendislik - Muğla

Arkadaşlar kulu TM tevsiat işinde bizimle çalışmak isteyen diksiyonu düzgün işinde çalışma azmi olan ve daha önce şantiye deneyimi olan personel aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

İdealtek Elektrik Mühendislik Tic Ltd Şti - Muğla

Elektrik alanında hizmet veren Kavaklı/Beylikdüzünde bulunan şirketimizin;Muhasebe departmanında görev alabilecek personel alınacaktır.

2 ay önce

Elektrik Mühendisi

İdealtek Elektrik Mühendislik Tic Ltd Şti - Muğla

Elektrik alanında hizmet veren Kavaklı/Beylikdüzünde bulunan şirketimizin;Proje departmanında görev alabilecek Elektrik Mühendisi alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlamacı

Simurg Dış Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda çalıştırılmak üzere;Elektrik ürünleri toptan satışını gerçekleştirebilecek (kablolu grup prizler, ampul çeşitleri, anahtar-priz grubu, kablolar v.b. ) deneyim sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, YENİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ oluşturma kapasitesine sahip Satış Temsilcisi arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Mühendisi

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Gaziosmanpaşa Küçükköy MTAL şantiyesinde görevlendirilecek Şantiye Mühendisine ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Elnet Elektrik İletişim Mühendislik San ve Tic A.Ş. - Muğla

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Teknikeri aramaktayız.

2 ay önce

Periyodik Muayene ve Ölçüm Mühendisi

Amper Enerji Teknik A.Ş. - Muğla

Süreli ve tam zamanlı çalışmak üzere sahada görev alacak Periyodik Kontrol Muayene Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Periyodik kontrol ve muayene hizmetleri alanında hizmet vermeyi görev edinerek kurulan Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz Anonim Şirketi iş sağlığı ve güvenliğini korumak adına yıllarca deneyimlediği tecrübesiyle Türkak tarafından akredite edilmiş A Tipi bir Muayene kuruluşudur.Her zaman öğrenmeye devam eden dinamik yapımız, sektörel değişiklikleri takip edip, uyum sağlamamızı beraberinde getirmektedir.Mevzuata hakim, değişken standartları analiz eden ve hızlı aksiyon alabilen kadromuzla siz değerli müşterilerimize elektrik ve mekanik alanlarında ölçüm ve muayene hizmetleri vermeye devam ediyoruz.Elektriksel ve mekanik ölçümler konusunda hizmet veren TÜRKAKtan akredite firmamızda elektrik ölçümlerini gerçekleştirmek üzere saha ölçüm personelleri aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gold Power Jeneratör San ve Tic Ltd Şti - Muğla

İzmit Sanayi Sitesinde bulunan şirketimizde çalıştırılmak üzere ön muhasebe ve stok takibi yapabilecek kadın personel arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtel Elektrik Malz İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Simtel Elektrik Malz İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Muğla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

4 ay önce

Muğla Geneli Sektörler