Mudanya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mudanya İş İlanları


Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Veron İç Mimarlık Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Bursa/Mudanya ilçesinde bulunan iç mimarlık ofisimizde proje bazlı işlerde görevlendirilmek üzere Mobilya Kalfası aramaktayız.

11 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Lila Catering - Mudanya

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Şefi

Rçt Sağlık İletişim Hiz Tic ve San A.Ş. - Mudanya

Genel muhasebe işlemlerine hakim, üretim muhasebesi ile maliyet yapabilen Muhasebe Şefi aranmaktadır.

1 yıl önce

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Frimamıda görevlendirilmek üzere Büro Yönetim / Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

1 yıl önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Esenler Giyimkent te faaliyette bulunan firmamıza ahşap,pleksi,metal işçiliği konusunda 5 yıl deneyimli Pleksi Cnc Kesim Makinesi Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere SADECE çelik yapı - çelik konstüriksiyon alanında tecrübeli İnşaat Mühendisi aramaktayız. Firmamızın ana ofisi İstanbulda olmak üzeri, diğer illerde imalat yaptırdığımız çelik konstrüksyon ürünleri ve prefabrik ürünlerini yerinde süpervizyonluk yapıp, kontrol edecek. Müşteri ve iş ortaklarıyla yapılan toplantılarda, tasarımını tanıtıp diğer çözüm yöntemleri ile karşılaştırmasını yapmak.

1 yıl önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

1 yıl önce

Kimya Mühendisi

Rçt Sağlık İletişim Hiz Tic ve San A.Ş. - Mudanya

Üniversitelerin 4 yıllık Kimya, Eczacılık veya Tıbbi ve Aromatik Bitkiler MYO, Kozmetik Teknolojisi MYO bölümlerinden mezun, Kimya Mühendisi alınacaktır.

1 yıl önce

Mudanya İşkur İş ilanları

Mudanya iş ilanları Birçok birey için günümüz iş bulma değerleri son derece düşüktür. Gerek mevcut olan ekonomik kriz ve parasal piyasada ki de dalgalanmalar nedeni ve gelişen bazı teknolojik faktörlerden ötürü de iş bulma yolunda artık soyut kalmaktayız. Bu bakımdan da tüm zamanların en kolay elde edilecek. Olunan iş ortamlarında da günümüzde artık sosyal bir güç haline gelen parasal durumlarda ve iş-kariyer gibi süreçler ve aşamalarda da yer bulmak için de Mudanya kapsamında ikamet eden ya da konaklayanlar için iş çeşitliliği bakımından da birbirinden güzel iş destekleri içindesiniz. Son yıllarda da en kolay iş ilanlarını güncel bir biçimde taklip etme lüksü içinde olarak bu süreçlerde de size yönelik olarak bütün bu ilgil iş alanlarında da düzenli içerikleri bu sistem ile takip ediniz.
Mudanya Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akköy, Altıntaş, Aydınpınar, Bademli, Balabancık, Çağrışan, Çamlık, Çayönü, Çekrice, Çepni, Çınarlı, Dede, Dere, Eğerce, Emirleryenicesi, Esence, Evciler, Göynüklü, Güzelyalı Burgaz, Güzelyalı Eğitim, Güzelyalı Siteler, Güzelyalı Yalı, Halitpaşa, Hançerli, Hasanbey, Hasköy, Işıklı, İpekyayla, Kaymakoba, Kumyaka, Küçükyenice, Mesudiye, Mirzaoba, Mürsel, Mütareke, Orhaniye, Ömerbey, Söğütpınar, Şükrüçavuş, Tirilye, Ülkü, Yalıçiftlik, Yaman, Yaylacık, Yeni, Yörükali, Yörükyenicesi
Mudanya İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Mudanya İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler