Mudanya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mudanya İş İlanları


Çay Ve Temizlik Elemanı

Birlik Güvenlik - Mudanya

Mudanya yolu üzerinde Bademli mevkinde bulunan özel okul projemizde değerlendirmek üzere; Bayan çay servis personeli ve temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır. Temiz,titiz ve düzenli Çalışma konusunda istekli, İşini benimseyen ve severek çalışan bayan personeller aranıyor. Başvurular şahsen yapılacaktır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 ay önce

Mudanya İşkur İş ilanları

Mudanya iş ilanları Birçok birey için günümüz iş bulma değerleri son derece düşüktür. Gerek mevcut olan ekonomik kriz ve parasal piyasada ki de dalgalanmalar nedeni ve gelişen bazı teknolojik faktörlerden ötürü de iş bulma yolunda artık soyut kalmaktayız. Bu bakımdan da tüm zamanların en kolay elde edilecek. Olunan iş ortamlarında da günümüzde artık sosyal bir güç haline gelen parasal durumlarda ve iş-kariyer gibi süreçler ve aşamalarda da yer bulmak için de Mudanya kapsamında ikamet eden ya da konaklayanlar için iş çeşitliliği bakımından da birbirinden güzel iş destekleri içindesiniz. Son yıllarda da en kolay iş ilanlarını güncel bir biçimde taklip etme lüksü içinde olarak bu süreçlerde de size yönelik olarak bütün bu ilgil iş alanlarında da düzenli içerikleri bu sistem ile takip ediniz.
Mudanya Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akköy, Altıntaş, Aydınpınar, Bademli, Balabancık, Çağrışan, Çamlık, Çayönü, Çekrice, Çepni, Çınarlı, Dede, Dere, Eğerce, Emirleryenicesi, Esence, Evciler, Göynüklü, Güzelyalı Burgaz, Güzelyalı Eğitim, Güzelyalı Siteler, Güzelyalı Yalı, Halitpaşa, Hançerli, Hasanbey, Hasköy, Işıklı, İpekyayla, Kaymakoba, Kumyaka, Küçükyenice, Mesudiye, Mirzaoba, Mürsel, Mütareke, Orhaniye, Ömerbey, Söğütpınar, Şükrüçavuş, Tirilye, Ülkü, Yalıçiftlik, Yaman, Yaylacık, Yeni, Yörükali, Yörükyenicesi
Mudanya İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Mudanya İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler