Mudanya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mudanya İş İlanları


Muhasebe Personeli

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Mudanya

Sincan Malıköy Anadolu Osb de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Depo Elemanı

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Mudanya

Sincan Malıköy Anadolu Osb de bulunan şirketimizin deposunda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.El terminalleri ile; ürün mal ve kabul ,Ürünü raflarına yerleştirme ,Ürünü raflarından toplayıp sevkiyat alanına iletimi, Sevkiyat alanında bulunan ürünlerin paketleyip kargoya teslimi ve süreçlerini yürütebilecek.

2 hafta önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Mudanya

Sincan Malıköy Anadolu Osb de bulunan şirketimizin 19+1 Sincan personel servisinde çalışmak üzere Servis Şoförü alınacaktır.

2 hafta önce

Yurtiçi Satış Yöneticisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Mudanya

Alüminyum Ekstrüzyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Kocaeli Güzeller OSB’de bulunan (Tembelova Mevkii) merkezinde görev yapacak “Yurtiçi Satış Yöneticisi ” arıyoruz. İş TanımıYurtiçi müşterileri ile ilişkilerin başarıyla yürütülmesi,Müşteri memnuniyetinin sağlanması, iyileştirici faaliyetlerin kurum içinde organizasyonu,Yurtiçi genelinde sektörel gelişmelerin takibi, analizlerin yapılması ve bilgilerin güncellenmesi, Hedefler doğrultusunda yeni müşterilerin kazanılması, Pazar payının arttırılmasıZiyaret programlarının yapılması gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesiSiparişlerin, Planlama, Üretim, Sevk süreçlerinin takip edilmesiBütçe hedeflerinin gerçekleştirilmesi

2 hafta önce

Sekreter

Boras Kumlama Yüzey İşlem Boyama San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

2 hafta önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

2 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Haznedar Isı - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Mudanya

Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisemizde 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde İngilizce eğitimi verecek İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Ravza Elektrik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Soyak Siesta 3. Bölge Energy - Mudanya

İzmirin Karşıyaka ilçesinde bulunan ve 5 blok 343 daireden oluşan sitemize özel güvenlik görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Pvc kapı pencere sektöründe çalışmak üzere; KAYSERİ MERKEZ HASTANE CADDESİÖn Muhasebeden anlayan ya da öğrenmeye istekli Eleman alınacaktır.

2 ay önce

Üretim Şefi

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Şefi aranmaktadır.Firmamızın kalite, maliyet, performans ve iş güvenliği hedefleri doğrultusunda üretim faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması ve iyileştirilmesi çalışmalarında etkin rol almak,Boyanacak ürünlere ait malzeme, hammadde ve ekipmanların planlanmasını koordinasyonunu ve kontrolünü yapmak ve ilgili personelin sevk idaresini sağlamakÜretim planlarını güncel tutmak; gerektiğinde acil talepleri yerine getirilmesi için tarafları yönlendirerek aksiyon planı oluşturmak Üretim iş emirlerinin, ekip arkadaşlarına verilmesi ve bu doğrultuda imalatın tamamlandığının takibinin yapılması Belirlenen hedeflere göre verimliliği takip etmek ve hedeflerin yakalanmasını sağlamaya çalışmak.Tüm koşulların üretime uygunluğunu kontrol ederek üretim onayı vermek İlgili tesislerin makine, ekipman, ham madde, insan iş gücü kaynaklarını, üretim ve bakım planlamasını yapmak Yeni ürün devreye alma sürecinde etkin rol almak ve numune üretimlerini koordine etmek.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Boras Kumlama Yüzey İşlem Boyama San ve Tic Ltd Şti - Mudanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Mudanya İşkur İş ilanları

Mudanya iş ilanları Birçok birey için günümüz iş bulma değerleri son derece düşüktür. Gerek mevcut olan ekonomik kriz ve parasal piyasada ki de dalgalanmalar nedeni ve gelişen bazı teknolojik faktörlerden ötürü de iş bulma yolunda artık soyut kalmaktayız. Bu bakımdan da tüm zamanların en kolay elde edilecek. Olunan iş ortamlarında da günümüzde artık sosyal bir güç haline gelen parasal durumlarda ve iş-kariyer gibi süreçler ve aşamalarda da yer bulmak için de Mudanya kapsamında ikamet eden ya da konaklayanlar için iş çeşitliliği bakımından da birbirinden güzel iş destekleri içindesiniz. Son yıllarda da en kolay iş ilanlarını güncel bir biçimde taklip etme lüksü içinde olarak bu süreçlerde de size yönelik olarak bütün bu ilgil iş alanlarında da düzenli içerikleri bu sistem ile takip ediniz.
Mudanya Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akköy, Altıntaş, Aydınpınar, Bademli, Balabancık, Çağrışan, Çamlık, Çayönü, Çekrice, Çepni, Çınarlı, Dede, Dere, Eğerce, Emirleryenicesi, Esence, Evciler, Göynüklü, Güzelyalı Burgaz, Güzelyalı Eğitim, Güzelyalı Siteler, Güzelyalı Yalı, Halitpaşa, Hançerli, Hasanbey, Hasköy, Işıklı, İpekyayla, Kaymakoba, Kumyaka, Küçükyenice, Mesudiye, Mirzaoba, Mürsel, Mütareke, Orhaniye, Ömerbey, Söğütpınar, Şükrüçavuş, Tirilye, Ülkü, Yalıçiftlik, Yaman, Yaylacık, Yeni, Yörükali, Yörükyenicesi
Mudanya İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Mudanya İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler